Древня Еллада – тур святинями Греції + відпочинок на морі

20  27 вересня 2018 р.

Тур святинями древньої Греції, поєднаний з відпочинком на морі в Пієрії, на острові Корфу та в Хорватії. Крім цього ми відвідаємо Меджугор'є місце сучасних об'явлень Матері Божої.

Маршрут: Львів – Пієрія – Салоніки – Метеори – Патри – о. Корфу – Меджугор'є – Макарська – Львів

Вартість туру при попередньому бронюванні - €275 + 200 грн. Вартість туру при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Салоніки  місто св. Дмитрія Солунського

Метеори  монастирі на вершинах скель

Патри  місце розп'яття апостола Андрія

Паломництво на о. Корфу до св. Спірідона

Меджугор'є  місце сучасних об'явлень Богородиці

Відпочинок на морі в Греції та Хорватії

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день7:00 год. збір групи у Львові на залізничному вокзалі, переїзд до Греції.

✓ 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки. Екскурсія містом. Відвідування собору св. Дмитрія Солунського, найбільшої святині міста, де зберігаються мощі святого великомученика Димитрія. Канон Димитрія Солунського був першим твором на слов'янській мові святих рівноапостольних Кирила і Мефодія після створення ними слов'янської азбуки.

Переїзд в центральну частину Греції. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук. Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд до готелю. Ночівля.

Метеора — древні православні монастирі на верхівках скель.

✓ 4 деньСніданок в ресторані готелю. Відвідини міста Патри. Столиця Пелопоннесу Патри третє за величиною місто Греції. В історії Християнства місто відоме тим, що стало місцем мученицької кончини святого апостола Андрія Первозваного.

Прогулянка цим містом принесе нам неабияке задоволення і буде цікава всім, кому небайдужа світова історія, адже тут залишилися сліди різних культур та епох. Патри входили до складу Візантійської, а згодом і Османської імперії, певний час належли франкам та венеціанцям.

Духовним центром і архітектурною домінантою міста є собор апостола Андрія Первозванного, в якому зберігається його чесна глава і частини хреста, на якому він був розп'ятий. У підземній крипті поруч із храмом б'є джерело святої води, яка не тільки втамовує спрагу, а й зцілює хвороби.

Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля.

✓ 5 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра.

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях (куріння, алкоголізм, наркоманія).

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

Вільний час, відпочинок на морі. Збір групи, переїзд в Меджугор'є.

✓ 6 день. Прибуття в Меджугор'є. Літургія, поселення в готель, відпочинок.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.

18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є, молитва на вервиці;
19.00 – Св. Літургія (Меса);
20.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20.30 – 21.30 Медитація зі свічками та молитва перед Хрестом;

Ночівля в готелі.

✓ 7 день. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Сніданок в ресторані готелю.

Збір групи, переїзд до Хорватії (курортний регіон Макарська). День відпочинку на пляжі на узбережжі Адріатичного моря.

Ввечері збір групи, переїзд в Україну.

✓ 8 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.

Мапа туру:


Вартість туру при попередньому бронюванні €275 + 200 грн. Вартість туру при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях зі сніданками;
  • харчування – сніданки згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35  (обов'язкова оплата);
  • Квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
  • Особисті витрати.