Марійні святині Європи на 100-річчя об’явлень у Фатімі

Паломницький тур з нагоди 100-річчя об'явлень Богородиці в португальському місті Фатіма.
Дата виїзду: 16– 27 серпня  2017р.
Маршрут туру: Львів – Марія Повч  Падуя  Мілан  Люрд Фатіма – Барселона  Венеція – Львів 
Ціна € 445 + 800 грн.*

Програма туру:

1 день, 16 серпня, середа. Марія Повч.

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Прибуття у Марія Повч. Літургія. Молитва біля чудотворної ікони.

Марія Повч – місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу копія чудотворної ікона Божої Матері. Ікона ця належить до так званих “плакучих” ікон. Сама Пресвята Богородиця привернула увагу цілого світу до цієї ікони 4 листопада 1696 р., коли люди на Богослужінні побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на цій іконі, і цей “плач” ікони Божої Матері тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила всі ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Божої Матері через цю ікону. Після того змінено назву села Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною, оригінал якої знаходиться у Відні. З часу написання ікони було три сльозіння у 1696, 1715, 1905 роках. Починаючи з першого сльозіння греко-католицький храм в Марія Повч невпинно притягує до себе спраглих до духовного поновлення зцілення душі і тіла паломників.

Нічний переїзд до Падуї.

2 день, 17 серпня, четвер. Падуя.

Прибуття до Падуї. Падуя. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім'ях.  Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом.

Переїзд на вечерю та нічліг у готель.

3 день, 18 серпня, п'ятниця. Мілан.    

Сніданок в ресторані готелю.

Мілан. Запрошуємо на екскурсію містом, яке витончено поєднує у своєму образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали... Вирушаємо в саме серце Мілану П'яццо Дуомо, де розташований символ міста  Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу  "Ла Скала" найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччіні, Карузо і Каллас. Мілан дивує давніми храмами: базиліка Сант Амброджіо  найдавніша архітектурна пам'ятка, де ми зможемо приклонитися до мошей св. Амвросія Медіоланського, церква Сан-Лоренцо-Маджоре і церква Санта Марія-делла-Граціє зі знаменитою "Тайною вечерею" Леонардо да Вінчі...

Вільний час. Збір групи, нічний переїзд до Люрду.

4 день, 19 серпня, субота. Люрд.    

Прибуття в Люрд. Нас чекає Люрд – найбільше місце паломництва християн з усього світу. 150 років тому місцевій дівчині Бернадетті з’явилась Матір Божа. Тепер на місці з’явлення б’є цілюще джерело, до якого за оздоровленням прибувають паломники з усього світу. Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу – атмосферу віри.

Поселення в готель, вечеря. Участь у щоденній процесії зі свічками та молитві до Матері Божої разом з паломниками з різних країв світу, які на цей час перебувають в Люрді.

5 день, 20 серпня, неділя. Люрд.    

Сніданок в ресторані готелю. Екскурсія “Слідами св. Бернадети Субіру”. Св. Бернадетта  – це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. Недільна свята Літургія, вільний час на приватну молитву.

Збір групи, нічний переїзд до Фатіми.

6 день, 21 серпня, понеділок. Фатіма.

Прибуття до Фатіми. Фатіма – місто в Португалії, один з центрів християнського паломництва.  В Фатіму сьогодні приїжджають тисячі паломників з усього світу.

Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам, що гнали на пасовище стадо овець: сестрі і брату Жасінте і Франсишку Марту  і їх кузині Лусії Сантуш. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні Діва наполягала на щоденній молитві на вервиці. За описами дітей, “жінка була невеликого зросту, одягнена вся в біле”. З 13 травня по 13 жовтня 1917 Діва Марія являлась дітям 6 раз в 13-й день кожного місяця.

"О, наш любий Ісусе! Прости нам наші гріхи, охорони нас від пекельного вогню, провадь усі душі до неба, а особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя!" Фатімська молитва увійшла до складу Розарію (молитви на вервиці), де нею завершують кожну таємницю. Молитву на вервиці, що її Пресвята Богородиця заповіла відмовляти щодня, називають "маленьким Євангелієм від Марії", оскільки в цій молитві ми можемо споглядати нашого Господа Ісуса Христа очима і серцем Його Найсвятішої Матері.

Участь в молитовній ході зі свічками, вечеря, ночівля в готелі.

7 день, 22 серпня, вівторок. Фатіма.

Сніданок в ресторані готелю.

Санктуарій Діви Марії Фатімської – це великий архітектурний комплекс. Вражаюча 70-ти метрова Базиліка Фатімської Божої Матері, побудована з білого вапняку в стилі Іспанського Відродження. Над головним входом в базиліку представлена ​​чудова мозаїка, виконана і освячена у Ватикані. Дзвіницю з 62 дзвонами вінчає освітлений хрест, який вночі видно здалеку. Найбільший дзвін важить 3 тони. У ніші на фасаді базиліки стоїть білосніжна 4-х метрова статуя, присвячена Непорочному Серцю Марії. Сам Храм стоїть на величезній площі, яка в два рази перевищує за розмірами площу Святого Петра в Римі. У дні важливих святкувань вона заповнюється паломниками. На протилежному боці площі була зведена нова грандіозна церква Пресвятої Трійці, четвертий за величиною християнський храм у світі, здатний вмістити 8500 чоловік. Також вражає мармурова стежка для паломників, довжиною в кілометр, по якій віруючі йдуть на колінах. Паломники вірять в чудесне зцілення і купують воскові свічки, які в кінці шляху кидають в спеціальні плавильні печі, розташовані зліва від храму. Приватна молитва, вільний час.

Нічний переїзд до Барселони.

8 день, 23 серпня, середа. Барселона. 

Прибуття в Барселону. Барселона вишукана, елегантна та романтична. Темпераментні мотиви фламенко, легкий морський вітер, золоті пляжі, запах паельї та кальмарів, солодкий аромат сангрії, унікальна архітектура... Саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант і життя, Барселона зобов'язана тим неповторним архітектурним образом, який приніс їй вселенську славу… "Барселона – місто, яке змушує посміхатися". В тому, що у міста є душа, вже не сумніваєшся.  Готичний квартал, Саграда Фамілія, Кафедральний собор, парк Гуель, гора Монтжуік, Ла Рамбла, гора Тібідабо, найбільший стадіон Європи "Камп Ноу" – це все те, що потрібно обов'язково побачити в Барселоні.

Після захоплюючої оглядової екскурсії містом – вільний час.

Поселення в готель, вечеря, ночівля.

9 день, 24 серпня, четвер. Барселона.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день в Барселоні. День відпочинку на морі. Нічний переїзд до Венеції.

10 день, 25 серпня, п'ятниця. Венеціанська рів'єра.

Прибуття на один із пляжів поблизу Венеції. День відпочинку на морі. Переїзд на вечерю та нічліг в готелі.

11 день, 26 серпня, субота. Венеція.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Венеції.

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Нічний переїзд до Львова.

12 день, 27 серпня, неділя.

Переїзд в Україну. Прибуття до Львова о другій половині дня.

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: 445 + 800 грн.

Оплата в гривнях за комерційним курсом . Вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – 5 сніданків та 4 вечері;
  • медичне страхування;
Додатково оплачується:
  • витрати на міський транспорт та оглядові екскурсії 50€;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульств, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах,
погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!! Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Інші тури, які вас можуть зацікавити:

Меджугор’є на свято Успіння Богородиці

12 – 19 серпня 2017 р.
+ 2 дні на Адріатичному морі
Тернопіль – Львів – Трогір (Хорватія)  Меджугор’є – Ізола (Словенія) – Львів – Тернопіль
Вартість туру: € 150 + 200 грн.
Детальніше >>>

Римська рів’єра

18 – 26 серпня 2017 р.
4 дні відпочинку на морі. Сніданки та вечері у вартості туру
Маршрут: Львів – Марія Повч – Венеція – Рим (Ватикан) –  Асиж – Падуя – Львів
Вартість туру: € 370 + 200 грн.
Детальніше >>>

Чудова Хорватія

18 – 27 серпня 2017 р.
7 днів відпочинку на морі, дворазове харчування, готель 3*, перша лінія
Маршрут туру: Тернопіль – Львів – Макарська Рів’єра – Дубровник – Львів – Тернопіль
Вартість туру: €365  + 200 грн.
Детальніше >>>

Паломництво до Люрду та Фатіми з Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким

8 - 20 вересня  2017р.
+ 2 дні на морі (Венеціанська рів'єра)
Львів – Падуя – Венеція – Мілан – Турин – Ніцца – Монсеррат – Барселона – Фатіма – Сан-Себастьян – Люрд – Ля Салет – Венеціанська Рів’єра – Львів
Вартість: € 495 + 300 грн.
Детальніше >>>

Зворотній зв'язок

Якщо у вас є запитання стосовно наших подорожей, ви хочете уточнити деталі, або зареєструватись в тур, напишіть нам електронного листа, подзвоніть, або завітайте в один з наших офісів.