Паломництво до Люрду та Фатіми

Паломницький тур з нагоди 100-річчя об'явлень Богородиці в португальському місті Фатіма.
Дата виїзду: 25 вересня – 06 жовтня  2017р.
Львів – Падуя – Венеція – Мілан – Турин – Канни – Барселона – гора Монсеррат – Фатіма 2 дні – Сан-Себастьян – Люрд 2 дні –  Ніцца –  Монако –  Будапешт – Львів 
Ціна € 475 + 200 грн.*

Програма туру:

1 день, 25  вересня, понеділок.

Збір групи у Львові на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон. Переїзд в Італію.

2 день, 26  вересня, вівторок – Падуя, Венеція.

Прибуття до Падуї. Падуя. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.  Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом.

Переїзд до Венеції (громадським транспортом).

Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найбільш романтичного міста в Італії. Оглядова екскурсія.

У вільний час для тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції. Таку прогулянку, гарантуємо, ви пам’ятатимете усе життя.

Повернення в Падую (громадським транспортом). Переїзд в Мілан.  Пізнє поселення в готель,  ночівля.

3 день, 27 вересня, середа – Мілан, Турин.    

Сніданок в ресторані готелю.

Мілан. Запрошуємо на екскурсію містом, яке витончено поєднує у своєму образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали... Вирушаємо в саме серце Мілану П'яццо Дуомо, де розташований символ міста  Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу  "Ла Скала" найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччіні, Карузо і Каллас. Мілан дивує давніми храмами: базиліка Сант Амброджіо  найдавніша архітектурна пам'ятка, де ми зможемо приклонитися до мошей св. Амвросія Медіоланського, церква Сан-Лоренцо-Маджоре і церква Санта Марія-делла-Граціє зі знаменитою "Тайною вечерею" Леонардо да Вінчі...

Вільний час.

Переїзд до Турину. Турин. Саме в цьому місті протягом декількох століть, завдяки збігу обставин, чи провидінню Господньому, зберігається найбільша реліквія християнського світу – Туринська плащаниця – велике полотно довжиною 4,3м, шириною 1,1м. На його жовтувато-білому фоні виступають розпливчасті плями коричневих тонів – в цих плямах вимальовуються обриси постаті людини і чоловічого обличчя. Це Плащаниця Ісуса Христа.

Вільний час для прогулянки містом.

Переїзд на ночівлю в транзитний готель на території Італії.

4 день, 28 вересня, четвер – Канни.    

Сніданок в ресторані готелю.

Канни – світова столиця кіно, місто фешенебельних ресторанів, дорогих яхт та найкращих пляжів – розкіш тут абсолютно усюди. Нас чекає набережна Круазетт –  культурний центр Канн. Чудовий бульвар довжиною 3 км із високими пальмами, розкішними готелями та віллами,  бутіками відомих брендів та сувенірними магазинами вже давно став улюбленим місцем для прогулянок жителів та гостей міста. Ми зможемо побачити квартал Лє Сюке –  "серце" Канн, найдавнішу частину міста, збудовану на схилі гори Шавалье, і яка складається лише з восьми вуличок. В хорошому стані тут зберігся замок 12 століття, готична церква Богоматері Надії 16 століття та Башта Сюке вистою 22 метри. Алея Зірок, Палац Фестивалів та Конгресів та багато іншого чекає нас під час прогулянки містом.

Вільний час. Короткий відпочинок на морі (не забудьте купальні костюми!). Переїзд до Барселони. Поселення в готель. Ночівля.

5 день, 29 вересня, п'ятниця, Барселона, гора Монсеррат.

Сніданок в ресторані готелю.

Барселона вишукана, елегантна та романтична. Темпераментні мотиви фламенко, легкий морський вітер, золоті пляжі, запах паельї та кальмарів, солодкий аромат сангрії, унікальна архітектура... Саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант і життя, Барселона зобов'язана тим неповторним архітектурним образом, який приніс їй вселенську славу… "Барселона – місто, яке змушує посміхатися". В тому, що у міста є душа, вже не сумніваєшся.  Готичний квартал, Саграда Фамілія, Кафедральний собор, парк Гуель, гора Монтжуік, Ла Рамбла, гора Тібідабо, найбільший стадіон Європи "Камп Ноу" – це все те, що потрібно обов'язково побачити в Барселоні.

Після захоплюючої оглядової екскурсії містом – вільний час.

Гора Монсеррат з її знаменитим бенедиктинським чоловічим монастирем Санта Марія де Монсеррат знаходиться в 50 км на північний схід від Барселони. Це найбільша святиня Каталонії, її національний символ. У самому монастирі знаходиться його головний скарб  чудотворний образ Чорної Діви Монсерратської (Моренета), що перетворив це місце в центр масового паломництва з найдавніших часів. Доторкнувшись до правої руки чудотворної статуї, ви можете просити про зцілення від хвороби, щасливе заміжжя або народження дитини. З гори відкривається казковий гірський пейзаж зі скелями незвичайних форм. Недарма Монсеррат означає "розпиляна гора". "Ангели пилою золотою розрізали ці вершини". Ми побачимо гігантські кам'яні скульптури, створені самою природою 10 мільйонів років тому.

Нічний переїзд до Фатіми.

6 день, 30 вересня, субота –  Фатіма.

Прибуття до Фатіми. Фатіма – місто в Португалії, один з центрів християнського паломництва.  В Фатіму сьогодні приїжджають тисячі паломників з усього світу.

Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам, що гнали на пасовище стадо овець: сестрі і брату Жасінте і Франсишку Марту  і їх кузині Лусії Сантуш. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні Діва наполягала на щоденній молитві на вервиці. За описами дітей, “жінка була невеликого зросту, одягнена вся в біле”. З 13 травня по 13 жовтня 1917 Діва Марія являлась дітям 6 раз в 13-й день кожного місяця.

"О, наш любий Ісусе! Прости нам наші гріхи, охорони нас від пекельного вогню, провадь усі душі до неба, а особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя!" Фатімська молитва увійшла до складу Розарію (молитви на вервиці), де нею завершують кожну таємницю. Молитву на вервиці, що її Пресвята Богородиця заповіла відмовляти щодня, називають "маленьким Євангелієм від Марії", оскільки в цій молитві ми можемо споглядати нашого Господа Ісуса Христа очима і серцем Його Найсвятішої Матері.

Ночівля в готелі.

7 день, 1 жовтня, неділя – Фатіма.

Сніданок в ресторані готелю.

Санктуарій Діви Марії Фатімської – це великий архітектурний комплекс. Вражаюча 70-ти метрова Базиліка Фатімської Божої Матері, побудована з білого вапняку в стилі Іспанського Відродження. Над головним входом в базиліку представлена ​​чудова мозаїка, виконана і освячена у Ватикані. Дзвіницю з 62 дзвонами вінчає освітлений хрест, який вночі видно здалеку. Найбільший дзвін важить 3 тони. У ніші на фасаді базиліки стоїть білосніжна 4-х метрова статуя, присвячена Непорочному Серцю Марії. Сам Храм стоїть на величезній площі, яка в два рази перевищує за розмірами площу Святого Петра в Римі. У дні важливих святкувань вона заповнюється паломниками. На протилежному боці площі була зведена нова грандіозна церква Пресвятої Трійці, четвертий за величиною християнський храм у світі, здатний вмістити 8500 чоловік. Також вражає мармурова стежка для паломників, довжиною в кілометр, по якій віруючі йдуть на колінах. Паломники вірять в чудесне зцілення і купують воскові свічки, які в кінці шляху кидають в спеціальні плавильні печі, розташовані зліва від храму.

Нічний переїзд до Люрду.

8 день, 2 жовтня, понеділок – Сан-Себастьян, Люрд.   

Дорогою до Люрду ми зробимо зупинку у відомому місті-курорті Сан-Себастьян. Короткий відпочинок на узбережжі Біскайської затоки. Переїзд до Франції.

Прибуття в Люрд. Нас чекає Люрд – найбільше місце паломництва християн з усього світу. 150 років тому місцевій дівчині Бернадетті з’явилась Матір Божа. Тепер на місці з’явлення б’є цілюще джерело, до якого за оздоровленням прибувають паломники з усього світу. Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу – атмосферу віри. Факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.

Поселення в готель, ночівля.

9 день, 3 жовтня, вівторок – Люрд.

Сніданок в ресторані готелю.

Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Українські священики і побожні люди більше як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 30 років тому. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священників з-за океану та з Європи. Посвячення звершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, бо в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий.

Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога.

Вільний час для купівля пам’яток про це святе місце.

Збір групи, переїзд в район Монпельє.

Поселення в готель. Ночівля.

10 день, 4 жовтня, середа – Ніцца, Монако.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Ніццу.

Ніцца – стародавнє місто, по-французьки елегантне і по-італійськи норовливе. Його заснували греки ще в 350 р. до н.е. і назвали на честь богині перемоги Ніки. Старий центр досі зберігає середньовічний дух: вузькі лабіринти звивистих вуличок, на яких туляться один до одного будинки під червоною черепицею... Тут можна відвідати Собор Сан-Репарат, збудований в стилі бароко, Сенат, Палац Комуни. На пагорбі Симієз, що височіє над містом, знаходиться стародавня римська арена. Поруч побудовано монастир з чудовим садом троянд. І звичайно пляж та набережна!

Монако. Ми здійснимо захоплюючу прогулянку по Монако, під час якої ви познайомитеся із князівським палацом родини Грімальді, довідаєтеся історію цієї династії, побачите Океанографічний музей, директором якого довгий час був Жак-Верб-Кусто, знамените Казино Монте-Карло, прогуляєтеся по мальовничих екзотичних парках. Відвідування цієї неймовірно розкішної й доглянутої держави, у якій навіть тротуари миють щодня спеціальним шампунем, надовго залишиться у вас в пам’яті.

Вільний час для відпочинку на одному з багатьох пляжів лазурного узбережжя, чи походу по магазинах провідних торговельних марок світу. Збір групи, нічний переїзд до Будапешту.

11 день, 5 жовтня, четвер – Будапешт.

Прибуття в Будапешт, поселення в готель, відпочинок.

Пропонуємо відвідати купальні Сечені – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і однієї із перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п'ять басейнів площею 910 м квадратних з температурою води – 28 і 26 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні. Вхідні квитки оплачуються додатково.

Ввечері нас чекає гарна і романтична прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та під звуки "Голубого Дунаю" Штрауса. Як тільки починає темніти, в Будапешті вмикається надзвичайна ілюмінація.  А цікаві історії від нашого гіда, залишать у вашому серці неповторні враження (вартість 15 €).

12 день, 6 жовтня, п'ятниця – Будапешт.

Сніданок в ресторані готелю.

Оглядова екскурсія Будапештом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, церкву Матяша, Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.

Переїзд в Україну. Прибуття до Львова пізно ввечері.

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: 475 + 200 грн.

Оплата в гривнях за комерційним курсом . Вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

Мапа туру:

У вартість включено:
 • оформлення документів для візи;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
 • медичне страхування;
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.
Додатково оплачується:
 • екскурсії – загалом 35 €;
 • консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар, бюджет), діти до 18 років);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
 • факультативні екскурсії.

* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульств, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах,
погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!! Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Інші тури, які вас можуть зацікавити:

Паломництво до Люрду та Фатіми з Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким

8 - 20 вересня  2017р.
+ 2 дні на морі (Венеція)
Львів – Падуя – Венеція – Мілан – Турин – Ніцца – Монсеррат – Барселона – Фатіма – Сан-Себастьян – Люрд – Ля Салет – Венеціанська Рів’єра – Львів
Вартість: € 495 + 300 грн.
Детальніше >>>

Меджугор’є на свято Воздвиження Хреста Господнього

9 – 16 вересня 2017 р.
+ 2 дні на Адріатичному морі
Маршрут: Тернопіль – Львів – Макарська (Хорватія) - Меджугор’є – Піран (Словенія) – Львів – Тернопіль
Вартість туру: € 150 + 200 грн.
Детальніше >>>

Ізраїль – Свята Земля

7 днів / 6 ночей
Виліт 17, 18, 19 вересня 2017 р.
Маршрут: Вифлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум – Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Тель-Авів
Вартість туру: $ 625 + 100 грн.
Детальніше >>>

Всі дороги ведуть до Риму

21 – 26  вересня 2017 р.
Маршрут туру: Львів – Падуя – Венеція – Рим (Ватикан) 2 дні –  озеро Хевіз – Будапешт – Львів
Вартість туру: € 199 + 200 грн.
Детальніше >>>

Зворотній зв'язок

Якщо у вас є запитання стосовно наших подорожей, ви хочете уточнити деталі, або зареєструватись в тур, напишіть нам електронного листа, подзвоніть, або завітайте в один з наших офісів.