Новорічне паломництво в Меджугор’є

Молитовна зустріч Нового 2018 року в Меджуґор'є. Під духовною опікою о. Михайла Добровольського.

Ісус каже: «Йди за мною!» Чи ти готовий? Прийдімо і почнімо новий рік з молитвою, з Ісусом і Марією!
Особливе запрошення для молоді: в новорічну ніч меджугорська парафія вже багато років кличе молодь зі всього світу. Тисячі паломників приїжджають дякувати Богові за минулий рік і просити благословення на наступний.

Дата виїзду: 29 грудня 2017 р - 3 січня 2018 р.

Маршрут туру: Івано-Францівськ – Меджугор’є (4 дні, 3 ночі) – Івано-Францівськ
Паломники зі Львова та інших міст можуть приєднатися до групи в Стрию, або в Мукачевому. При кількості львівських паломників від 15 осіб, заїзд до Львова.

Вартість туру: €140  + 300 грн.

1 день, п'ятниця, 29 грудня.

7:30 – збір групи в Івано-Франківську (собор Преображення Господнього). Благословення в дорогу, 7:45 виїзд. При кількості львівських паломників від 15 осіб, заїзд до Львова (Ашан, 9:00). Паломники з інших міст можуть приєднатися до групи в Стрию (заправка ОККО 9:30), або в Мукачеві (13:30).

14:00 – Свята Літурґія в церкві в м. Берегово. Проходження україно-угорського кордону. Переїзд до Боснії і Герцеговини через Угорщину і Хорватію (рух тільки по автомагістралі, без серпантинів!).

2 день, субота, 30 грудня.

Зранку прибуття в Меджугор’є, поселення в готель в центрі села, дуже близько до церви і гори Об’явлень.
Свята Літурґія в наміренні паломників, обід. вільний час для відпочинку.

17:00-19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, які перебувають в Меджугор’ї). Радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, молитва за зцілення душі і тіла, славні таїнства вервиця
Вільний час для приватної молитви.
21:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)

Ночівля в готелі.

3 день, неділя, 31 грудня, неділя.

8:00 Свята Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації.
Сніданок, молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об’явлень Подбрдо.

14:00 Обід. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

17:00-19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, які перебувають в Меджугор’ї). Радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, подячна за минулий рік

19:00 – різдвяна вистава спільноти «Ченаколо» (заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві) «Живі ясла» (відбувається в Меджуґор’ї лише двічі на рік: 24 і 31 грудня).

Особливе запрошення для молоді: в новорічну ніч меджугорська парафія вже багато років кличе молодь зі всього світу. Ісус каже: «Йди за мною!» Чи ти готовий? Прийдімо і почнімо новий рік з молитвою, з Ісусом і Марією!
22:00 – молитовне чування в церкві (поклоніння Святим Тайнам), 23:30 – Свята Меса в церкві (також буде аудіо- і відео трансляція в залі св.Івана Павла ІІ, куди також священики прийдуть причащати паломників)

Ночівля в готелі.

4 день, понеділок, 1 січня.

8:00 – Свята Літургія українською мовою в східному обряді в «Материнському селі» - спільноті, заснованій о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. через необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Материнського села" діє багато різних спільнот та фундацій.

Сніданок, сходження на гору Кріжевац з молитвою хресної дороги і духовними науками, обід.

17:00-19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, які перебувають в Меджугор’ї). Радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, молитва за зцілення душі і тіла, славні таїнства вервиця
Вільний час для приватної молитви.

Ночівля в готелі.

5 день, вівторок, 2 січня.

Спільна ранкова молитва з візіонеркою Мір’яною під час її щомісячного об’явлення.
Сніданок, панахида на могилі о.Славка Барбаріча, молитва з розважаннями таїнств світла біля церкви, молитва біля фігури Воскреслого Спасителя, приготування до Літурґії.

12:00-13:00 – Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації, обід, вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

17:00-19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, які перебувають в Меджугор’ї). Радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, молитва за зцілення душі і тіла, славні таїнства вервиця

20:00 – виїзд до України

6 день, середа, 3 січня.

Прибуття в Україну о другій половині дня. Подячна Свята Літурґія в церкві в м. Берегове. Пізно ввечері повернення до Івано-Франківська через Стрий (Львів).

Паломництво відбувається під духовною опікою о. Михайла Добровольського
Вартість туру: €140 + 300 грн. (оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати).

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданки та обіди згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • за відсутності біометричного паспорта, витрати пов’язані з виготовленням візи (консульський збір для отримання візи €35, крім пільгових категорій, оформлення, подача та отримання документів для візи €10).