До країн Бенілюксу – паломницько-екскурсійний тур

11 – 18 серпня 2018 р.

Паломницько-екскурсійний тур до країн Бенілюксу. Відвідаємо Польщу, Німеччину, Люксембург, Бельгію та Нідерланди.

Маршрут туру:  Велічка – Краків – Лагевніки – Берлін – Люксембург – Трір – Банно – Левен – Брюссель – Амстердам – Прага – Ченстохова

Вартість туру – €335 + 200 грн.

Програма туру:

✓ 1 день, субота (28.04.2018). ЛАГЕВНІКИ, КРАКІВ, ВЕЛІЧКА.

Збір групи у Львові, Тернополі та Івано-Франківську (години та місця виїздів будуть оприлюднені додатково). Виїзд з України. Переїзд до Велічки. Оглядова екскурсія соляними копальнями Велічка (вартість 22).

Місто солі під землею глибина якого подекуди сягає 300 м! Соляні глиби слугують стінами, гротами, каплицями, скульптурами, підземними озерами. Шедеври – творіння гірників, котрі видобували у копальні сіль понад 700 років тому. Результат: система підземних тунелів на 9-ти рівнях протяжністю у 300 км з понад двома тисячами печер. Туристичний маршрут у 3,5 км здивує експозиціями соляних копалень, що із 1978 року занесені до списку спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд у Лагевніки. Свята літургія в українській капличці. Санктуарій Божого Милосердя у Лагевніках – місце паломництва прочан з усього світу. Базиліка Божого Милосердя освячена папою Іваном Павлом ІІ у 2002 році. Тут зберігається ампула з краплиною крові блаженного Івана Павла ІІ, чудотворна ікона «Милосердний Ісус» і реліквії Святої сестри Фаустини Ковальської.

Збір групи, переїзд в Краків. Вільний час. Головна святиня Кракова – собор святих Станіслава і Вацлава на Вавелі, де поховано 17 польських королів та відомі особи. Марьяцький костел на Головному Ринку, або Церква Успіння Пресвятої Діви Марії із Вівтарем – скульптурним шедевром у виконанні  Віта Ствоша. На площі є улюблені туристами Сукеннице з галереєю польського живопису, затишними кафе і сувенірними крамничками. Францисканський костел і монастир, костел святих Петра і Павла, університетський квартал... Пропонуємо екскурсію «Слідами польських королів» (вартість 10).

Збір групи, переїзд у транзитний готель, поселення, ночівля в готелі.

✓ 2 день, неділя (29.04.2018). БЕРЛІН. Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до БерлінуСвята літургія в одному із храмів міста. Факультативна екскурсія «Велич Берліна» (вартість 11).

Рейхстаг, Брандербурзькі ворота, Потсдамер платц, залишок Берлінської стіни, Червона Ратуша, Александрплатц, головний бульвар Берліна Унтер-ден-Лінден, Кафедральний собор у Берліні, парк Вікторія, Берлінський зоопарк, Палац Шарлоттенбург це лише мізерна частина цікавих місць Берліну.

Вільний час до вечора. Скуштуйте Berliner Allerlei, дослівно «все, що їдять у Берліні». Це смажені ковбаски, фарширована капуста, буженина, гороховий пудинг, бюргер зі свининою, квашена капуста і смажена картопля в одній пропозиції із гальбою холодного пива.

Нічний переїзд до Люксембургу.

✓ 3 день, понеділок (30.04.2018). ЛЮКСЕМБУРГ. Ранкове прибуття у Люксембург. Оглядова екскурсія містом (вартість 17). 

Велике князівство Люксембург – маленьке місто між Німеччиною, Францією і Бельгією. Візитівкою міста є Палац великих герцогів у стилі іспанського відродження. Собор Люксембурзької Богоматері, або собор Нотр-Дам зберігає ікону святої Діви Люксембурзької. Пам’ятник Золота Леді – символ міста та держави. 153-метровий міст Адольфа закладений 1900 році, Каземати з бездонним колодязем. Відвідаємо церкву святого Іоанна Хрестителя, де зберігається скульптура Чорної Мадонни. У Люксембурзі є тисячолітнє місто графства Естернах з церквою св. Петра і Павла. Краєвиди із «балконів Європи» дозволять відчути себе королем кожному туристу.

Вільний час. Переїзд в  готель. Поселення. Ночівля в готелі.

✓ 4 день, вівторок (01.05.2018). ТРІР, БАННО, ЛАВЕН. Сніданок в готелі, виселення, переїзд до міста Трір. Свята літургія. Прогулянка містом. Вільний час. Йдемо до Трірського собору – головної пам’ятки міста Трір, де зберігається Святий Хітон Ісуса Христа привезений із паломницької мандрівки Єрусалимом у 326 р. святою Єленою.

Трір є найпершим християнським містом на німецькій землі. Тут безліч архітектурних творінь внесених до списку об’єктів ЮНЕСКО. Серед них: Порта Нігра (Чорні ворота), Амфітеатр, Імператорські терми, Базиліка Костянтина, Терми Барбари, Римський міст, Ігельська колона, Трірський собор, Церква Діви Марії.

Збір групи, переїзд у Банно (Бельгія). Селище Банно – місце паломництва віруючих до каплиці, де у 1933 році дівчинці Марієтті Беко об’явилася Матір Божа. Всього було вісім з’явлень Богородиці. Марія називала себе «Дівою бідних». У 1949 році католицька церква офіційно визнала об’явлення Пречистої у Банно. Сьогодні на території є велика церква, Хресна Дорога, джерело та лікарня для хворих, котрі приїздять з надією на зцілення.

Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Левен. Містечко Левен вщент заповнене велосипедами, готичною архітектурою та студентами. Не дивно, адже саме тут розташований найстаріший бельгійський університет заснований у 1425 році. У місті на берегах річки Дейле тисячі кафе і ресторанів для  – студентів. Бібліотека вищого закладу вражає помпезністю, а лекції в університеті – публічним відвідуванням. А ще Левен є штаб-квартирою найбільшого у світі виробника пива.

Прогулянка містом, вільний час. Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.

✓ 5 день, середа (02.05.2018). БРЮССЕЛЬ. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Брюсселю.

Пропонуємо оглядову екскурсію містом (вартість €15). Брюссель – це не просто столиця Бельгії і Фландрії, а й штаб-квартира Євросоюзу, секретаріат країн Бенілюксу куди входять три монархії: Бельгія, Нідерланди та Люксембург. А ще у Брюсселі є офіс НАТО і улюблені всіма туристами шоколадні магазини в Королівських галереях св. Юбера. Площа Гранд-плас вражає готичною архітектурою.

Вільний час. Скуштуйте м’ясо одночасно заправлене медом, джемом та гірчицею і ви зрозумієте що таке бельгійська кухня. Не ігноруйте десерт. Фірмові льєжські вафлі під карамельним соусом і шоколад – саме те.

Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.

✓ 6 день, четвер (03.05.2018). АМСТЕРДАМ. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Амстердама. Пропонуємо оглядову екскурсію містом (вартість €17).

Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий залізничний вокзал, плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура, вулиця «червоних ліхтарів» і чудернацькі  дерев’яні черевики Амстердама… Вільний час у Амстердамі. Пропонуємо прогулянку на кораблику по Амстердаму (вартість €16).

Рекомендуємо  екскурсію в  Королівський парк Койкенхоф (вартість €28). Сім мільйонів тюльпанів різних сортів, а ще гіацинти, лілії, троянди, струмки, мальовничі озера з лебедями і цілі плантації феєрично вибухових яскравих барв створять вам фантастичний настрій!

Вільний час. Збір групи, нічний переїзд у Прагу.

✓ 7 день, п’ятниця (04.05.2018). ПРАГА. Ранкове прибуття у Прагу. Пропонуємо оглядову екскурсію містом (вартість €9).

Злата Прага. Саме так називали столицю Чехії колись. І є за що. Атмосфера Старого міста вражає Староміською площею, Становим театром, Празьким університетом, костелом Діви Марії і астрономічним годинником Орлої…

Основне для паломників у Празі – празьке Єзулатко (чудотворна статуетка маленького Ісусика), що зберігається у костелі Діви Марії. Фігурка родом з Іспанії (XVI століття). Створив її чернець, якому Ісус з’явився в образі маленького хлопчика. У Прагу статуетку Єзулатко привезла іспанська дворянка Маріа Манрік Мендоза у 1556 році, коли виходила заміж за Вратіслава ІІ. Пізніше її донька подарувала 47 см статуетку Ісуса костелу кармелітів, а вже у 17 ст. німецькі лютерани збудували святиню Діви Марії Переможниці і перенесли фігурку туди.

Свята літургія у одному з храмів міста. Вільний час для прогулянки старовинним містом.

Пропонуємо  екскурсію в Празькому Граді (вартість €11) - постійній резиденції чеських князів, королів і президентів. Величний Кафедральний Собор святого Віта у готичному стилі, Старий Королівський Палац, Базиліка святого Георгія, фонтани і скульптурні монументи, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили алхіміки.

Прогулянка на кораблику по річці Влтава (вартість €26). Переїзд в готель на ночівлю на території Польщі. Ночівля в готелі.

✓ 8 день, субота (05.05.2018). ЧЕНСТОХОВА. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Ченстохови.

Ченстохова – духовна столиця Польщі і найбільше паломницьке місце Європи відоме святим місцем Ясна Гора. Унікальний комплекс святинь XIV ст. і монастиря ордену Паулінів.

Ціль, до якої звідусіль линуть паломники – образ Чорної Мадонни. Захований за щитом із суцільної срібної пластини (1673 р.) у вежі, збудованій у XV ст. Поляки називають так Мадонну через темне обличчя. Для паломників завісу урочисто піднімають лише двічі на день. Ікону «перевдягають» по черзі у сім різних вбрань, інкрустованих золотом, сріблом і дорогоцінним камінням.

Збір групи. Переїзд  в Україну. Прибуття у Львів орієнтовно о 20.00 год.


Подорож відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

Вартість туру:  €335 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • за відсутності біометричного паспорта, витрати пов’язані з виготовленням візи (консульський збір для отримання візи €35, крім пільгових категорій, оформлення, подача та отримання документів для візи €10);
  • проїзд в громадському транспорті;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).