Духовний Львів – на вікенд до міста Лева

Запрошуємо провести незабутній вікенд у Львові – духовній столиці України. Екскурсії неповторним Львовом, відвідування чисельних старовинних храмів різних конфесій та народів, паломництво до василіанського монастиря в Крехові + місто-музей Жовква.
Вас чекають цікаві та насичені вихідні!

Увага! Тур організовуємо лише на замовлення організованих груп віз 35 чол. Можливі будь-які дати на ваш вибір. Деталі за тел.: (067)318-65-65

Тривалість туру: 2 дні, Маршрут:  Львів – Крехів – Жовква – Львів

Вартість – 1250 грн. (без додаткових доплат – всі екскурсії у вартості).


В програмі туру:

Собор св. Юра – сакральне місце для українців

Львів батяри

Екскурсія древніми вуличками древнього міста

Львів храми

Екскурсія старовинними Храмами Львова

Львів Високий Замок

Львів з висоти екскурсія на Високий Замок

Львів Крехів

Недільна Літургія у василіанському монастирі в Крехові

Львів Жовква

Екскурсія в королівському місті-музеї Жовква


Програма туру:

1 день, Ласкаво просимо до Львова. 8:00 год. Збір групи на залізничному вокзалі. Розпочинаємо наш вікенд у Львові. Кладемо валізи в автобус і відправляємось на екскурсію Львовом.

Першою локацією, яку ми відвідаємо, буде величний Собор святого Юрія – один з символів Львова. Митрополичі сади Собору св. Юра. Ми зможемо пройтися цими чудовими садами, прогулятися терасою, з якої відкривається неймовірний вид на місто Лева. Саме тут  була намальована відома панорама Гогенберґа – перше відоме зображення Львова. Також ми дізнаємося історію Святоюрської гори, почуємо багато історій з життя видатних особистостей, які в свій час тут проживали, зокрема про митрополита Андрея Шептицького, Патріарха Йосипа Сліпого та про Папу Івана Павла ІІ.

В самому Соборі Святого Юра ми побуваємо в крипті храму, де поховані Андрей Шептицький, Йосип Сліпий та інші духовні провідники греко-католицької церкви. Також побачимо зовні митрополичі палати, будинки капітулу і дзвіницю, в якій знаходиться найдавніший в Україні дзвін.

Екскурсія на Високий Замок. “Трапилося, що через гріхи окаянної баби загорівся Холм… Полум’я було таке, що з цілого краю було видно заграву, навіть зі Львова дивлячись, було видно…”. Такими словами в Галицько-Волинському літописі була перша згадка про місто. У Львові пожежу можна було побачити лише з найвищої гори міста – Замкової.

І зараз ця гора із затишним парком – найвища точка міста. З пагорба місто видно, як на долоні: райони польської, австрійської, радянської та української забудови, верхівки численних львівських храмів, вулиці, що проходять давніми торговими шляхами... За сонячної погоди з Високого Замку можна побачити навіть Карпати...

Львів Ринок 1

Старовинний Львів

Після відпочинку та обіду запрошуємо на екскурсію Древній Львів. Ми прогуляємось середньовічними вуличками та австрійськими проспектами, старими кварталами – руським, вірменським, єврейським та знаменитою площею Ринок...  Наш гід розповість вам про заснування та розвиток нашого міста, познайомить з документальними історіями, міфами, легендами та веселими оповідками про минуле життя Львова. Після цієї екскурсії ви дивитиметесь на Львів зовсім іншими очима.

Але це ще не все! Наша екскурсія Древній Львів ділитиметься на дві частини: одна історична, а інша – духовна. Під час нашої прогулянки львівським середмістям, ми відвідаємо знакові храми Львова – Костел єзуїтів (1630 р.), Латинський кафедральний собор (XIV-XV ст.),Бернардинський костел (1630 р.) і Костел кларисок (XVII ст.), Успенську церкву (1629 р.), Каплицю Трьох Святителів (1591 р.) та Вежу Корнякта (1578 р.). Домініканський собор (1764 р.), Вірменську церкву (1363 р.), Преображенську церкву (1898 р.), Костел Марії Сніжної (1344 р.) та Костел і монастир бенедиктинок (1616 р.), Костел Івана Хрестителя (XIII ст.), Церкву св. Миколая (1292 р.). Кожен з цих храмів має унікальну історію і ви обов'язково її дізнаєтесь від нашого гіда.

Вільний вечір в центрі міста. Відвідайте один з безлічі тематичних ресторанів Львова, випийте справжньої львівської кави з яблучним штруделем на площі Ринок, чи просто послухайте вуличних музик. Кожен тут знайде заняття собі до вподоби.

Збір групи. Трансфер до готелю. Ночівля.

Жовква 1-1
Жовква 1-2

Королівське місто Жовква

 2 день, Крехів та Жовква. Сніданок. Не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх. На відстані всього 30 км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Після короткого переїзду зі Львова, йдемо гуляти Жовквою. Тут є що оглянути – Ринкова площа з будинками у стилі Ренесансу; міська Ратуша; замок, збудований на початку XVII століття; два католицькі костели, греко-католицький монастир і дерев’яна церква святої Трійці; кілька православних церков і навіть збережена єврейська синагога. Оборонні споруди Жовкви також збереглися у доволі добротному стані. Окрім замку оглянемо міські ворота та оборонну стіну з прогулянковою галереєю.

Наступним об’єктом нашої екскурсії буде греко-католицький Крехівський монастир, який заснували ще на початку XVII століття. Тут можна відчути особливу атмосферу затишку. Ансамбль монастиря творять оборонні мури з вежами та воротами, кілька церков і монастирські житлові приміщення. Після екскурсії територією діючого монастиря, вартує відвідати печери монахів та джерело з цілющою прохолодною водою, що знаходяться неподалік у лісі.

Повернення до Львова близько 18:00. Трансфер на залізничний вокзал.


Вартість туру: 1250 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданок (після ночівлі в готелі);
  • всі екскурсії згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • особисті витрати.