Відпочинок на морі в Єгипті + Гора Синай

Відпочинок на морі, курорт Шарм-ель-Шейх, екскурсії, паломництво на гору Синай.

Дата виїзду: 13 – 19 грудня 2020 р.

Маршрут туру: ЛьвівШарм-ель-Шейх – Синай – Львів

Вартість туру  – $330 + 300 грн.


Програма туру:

1 деньЗбір групи (виїзди відбуваються з наступних міст: Зборів (06.00), Тернопіль (07.00), Теребовля (07.30), Чортків (08.00), Бучач (07.30), Заліщики (09.00); Золочів (05.30), Львів (04.30), Чернівці (10.00).

Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд в Туреччину.

2 день. Прибуття в  у Стамбул. Оглядова екскурсія містом. Ночівля в готелі. 

Стамбул - Константинополь

3 день. Сніданок в готелі. Стамбул розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперії. Два дні в цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, холму Едітепе, звідки видно Стамбул з висоти пташиного польоту, церкви св. Ірини, Гранд базару, могили Роксолани, храму св. Георгія – резиденції Вселенського Патріарха та інших пам’ятних місць.

Оглядова екскурсія містом. Вільний час у Стамбулі.

* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (45€ / 40€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки мільонерів, палаци султанів та візантійські фортеці. Ночівля в готелі

 4 день. Сніданок в готелі. Свята літургія в українській церкві в Стамбулі.

* Рекомендуємо відвідати Софіївський собор (вхідний квиток 15 €). Одна з найвеличніших пам'яток візантійської архітектури, що збереглися донині та один із символів сучасного Стамбулу. Понад тисячу років Софійський собор у Константинополі залишався найбільшим храмом у християнському світі — до будівництва Собору святого Петра в Римі. Собор називають «восьмим чудом світу». Вільний час в Стамбулі. Ночівля в готелі. 

Processed with VSCO with al2 preset

Стамбул

 5 день. Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Свята літургія в українській церкві в Стамбулі. Вільний час. У вільний час рекомендуємо:

  • відвідати Палац Топкапи (18€)

Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану. Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани

Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці  побільшало у рази. Адже  більшість епізодів знімали саме тут.

  •  факультативну екскурсію «Український слід в Туреччині» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (17€)

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана.

Збір групи, виїзд в Україну.

6 день. Прибуття до Львова пізно ввечері.


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру  – €119 + 300 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданки згідно програми.

Додатково оплачується:

  • турпакет  – загалом 35€ (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування (програма Light – 250 грн, Standart – 350 грн.) За бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно;
  • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та факультативні екскурсії.