Коротка прогулянка Європою + термали

1 – 5 травня 2020 р.

Ексклюзивний авторський тур Володимира Конкульовського.
Комфортна екскурсійна подорож найвизначнішими містами центральної Європи. Тільки один нічний переїзд дорогою додому.

Маршрут туру: Тернопіль – Львів – Хайдусобосло – Будапешт – Відень – Чеський Крумлов – Прага – Краків – Львів – Тернопіль

Вартість туру: €195


В програмі туру:


В програмі туру:

Будапешт 7-2

Термальні купальні в Хайдусобосло та Будапешті

Будапешт 5-2

Будапешт – екскурсія, купальні + шопінг

Один день у імператорському Відні

Чеський крумлов

Чеський Крумлов – місто, де оживає історія

Прага 4-2

Прага – перлина Центральної Європи

Вечірній Краків

Унікальна нічна прогулянка Краковом

і ще багато цікавих та визначних місць...


і ще багато цікавих та визначних місць...


Детальна програма туру:

1 день, Львів, Хайдусобосло. Виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

6:30 – посадка на автобус у Львові навпроти центрального входу на автовокзал (вул. Стрийська), біля зупинки громадського транспорту, виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні).

Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Одним з найбільш унікальних місць Угорщини, яке приваблює туристів з усього світу, є термальний курорт Хайдусобосло. Приїхати сюди на відпочинок можна не залежно від сезону (зима, літо чи осінь, весна).  І зимою, і літом тут чекає  на вас гарний великий аквапарк, пляжі, гірки, спа, а ще купальні під відкритим небом і криті басейни.

Прибуття в Хайдусобосло орієнтовно о 18:00. Відпочинок в термальних басейнах за умови швидкого перетину кордону (за бажанням – вхідний квиток оплачується додатково). Поселення в готель. Ночівля.

Будапешт

2 день, Будапешт. Сніданок в ресторані готелю, переїзд до Будапешта. Запрошуємо на оглядову 3 год. автобусно-пішохідну екскурсію. Будапешт часто називають Парижем східної Європи. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Рибацький бастіон, знаменитий  Королівський палац, чарівні мости і звичайно найкрасивіший Парламент Європи… ми побачимо все найцікавіше!

Після екскурсії – вільний час. Можливо організувати обід традиційними угорськими стравами (за бажанням – оплачується додатково).

Далі пропонуємо організовано відвідати знамениті купальні Сечені. Найвідоміші купальні Угорщини, різноманітні криті та відкриті басейни, сауни… Там варто провести 3 год., щоб максимально відпочити і оздоровитись (за бажанням – вхідний квиток оплачується додатково).

Ввечері пропонуємо вражаючу прогулянку на кораблику по Дунаю, щоб помилуватись з води панорамами вечірнього Будапешта, ілюмінація якого є однією з найкрасивіших в Європі. Тривалість цієї романтичної прогулянки – 1 год. (за бажанням – вартість €15, у вартість входить бокал шампанського/соку і розповіді гіда).

Після кораблика – переїзд у готель на території Угорщини. Ночівля у готелі.

 3 день, Відень, Чеський Крумлов. Сніданок в ресторані готелю. Короткий переїзд у Відень. Відень – це місто музики і великих музикантів, це аромат кави в знаменитих Віденських кав’ярнях, це Віденський штрудель і Віденський бал.

Столиця Австро–Угорської імперії вражає своєю величчю і розкішшю. Відень називають серцем Європи. Воно надзвичайне: вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії та долі Австрії. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію.

Після екскурсії – вільний час. Можливо організувати обід в одному з затишних ресторанчиків у центрі міста (оплачується додатково – за бажанням).

Виїзд з Відня о 16:00. Дорогою до Праги ми відвідаємо чарівне Середньовічне місто Чеський Крумлов.

Прибуття в готель орієнтовно о 23:00. Ночівля у готелі.

Прага

 4 день, Прага, Краків. Сніданок в ресторані готелю. Прага зачаровує, зачарує вона і вас! Пропонуємо оглядову пішохідну екскурсію старим містом: Празький Град, Величний Собор св. Віта, Старий королівський палац, Золота вуличка… Далі Королівська дорога, Староміська площа, міська ратуша і її знаменитий астрономічний годинник, де щогодини з’являється процесія з 12 апостолів, церква Діви Марії перед Тином… і звичайно ж, Карлів міст! Тут обов’язково треба загадати бажання, яке, як стверджують, завжди збувається…

Після екскурсії – вільний час. Пропонуємо прогулянку на кораблику з шикарним обідом у вигляді швецького столу і видами на місто (за бажанням – вартість €25).

18:00 – збір групи, нічний переїзд. Дорогою запрошуємо на ексклюзивну прогулянку нічним Краковом – найкрасивішим містом Польщі!

 5 день. Переїзд територією Польщі. Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00. Прибуття до Тернополя орієнтовно о 14:00.


Вартість туру: €195


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування 100 грн.;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: