Ласкаво просимо в Європа-Парк

Екскурсійний тур у найпопулярніший в Європі парк розваг "Європа парк" + відвідування Штудгарту, Страсбурга та Праги з екскурсіями.

Дати проведення туру: 1 - 6 липня 2019 р.

Маршрут туру:  Львів – Штудгард – Страсбург  – Європа Парк – Прага – Краків – Львів

Вартість туру – €199 + 200 грн.


Програма туру:

✓ 1 день. Збір групи у Львові, виїзд на кордон. Переїзд до Німеччини.

✓ 2 день. Прибуття в Німеччину. Штудгард, палацовий комплекс Вільгельма в Бад-Канштате.

Палацовий комплекс Вільгельма в Бад-Канштате в Штутгарті знайомий багатьом любителям тварин. Тут розташований один з кращих зоологічних парків Старого Світу, щорічно відвідуваний мільйонами людей. Зоопарк Штутгарта з'явився на карті в 1919 році як ботанічний сад, а в середині ХХ століття тут вперше почали демонструвати відвідувачам і диких тварин (вхідний. квиток €13).

Переїзд до Франції. Страсбург. Оглядова вечірня екскурсія. Переїзд на ночівлю в готель.

Найпопулярніший в Європі парк розваг "Європа парк"

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Європа-Парк (EUROPA-PARK). Гарантуємо прикольні колоритні та цікаві враження!

Європа-парк, як можна здогадатися з назви, являє собою парк розваг, поділений на 11 частин. Кожна з частин – це одна з європейських країн, і звичайно в кожній країні атракціони та інші розваги виконані з національним колоритом властивим цій країні: Німеччина, Англія, скандинавські країни, Франція, Греція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Португалія та Італія. Всього в парку налічується близько 100 атракціонів, а його територія сягає 62 гектара, тут постійно працюють артисти та аніматори, проводяться численні барвисті театралізовані вистави і ходи, різні конференції та телевізійні зйомки (вхідний. квиток €30-50 залежно від обраного пакету).

21:00 – Збір групи переїзд до Праги.

✓ 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Екскурсія Прагою.

Місто ста веж, Матір міст, Злата Прага розташована в області Чехії, що зветься Богемія. Понад 300 мостів з яких 18 перетинають річку Влтаву. Собори, площі, купола церков, позолочені вежі, лабіринти вузеньких вулиць, музеї, театри, монастирі середньовічного міста й сучасної європейської столиці. Пішохідна екскурсія Прагою – справжня пригода зі смаком легенд, щедро оздоблена таємничістю. Поринемо в атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, де у 1787 році  виступав сам Моцарт. Підемо до першого Карлового університету заснованого Карлом IV у 1348 році. Відвідаємо костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа красується у центрі міста оповита довкола будинками у стилі бароко, готики, рококо та ренесансу. Особливо чарівними є Празькі куранти, які чехи називають Орлой.  Годинник показує роки, місяці, дні та години, час сходу і заходу Сонця, час сходу і заходу Місяця та положення знаків зодіаку нагадуючи про швидкоплинність часу…Найдавніші деталі годинника виготовлено у 1410 році!

Екскурсія продовжується у Празькому Граді – постійній резиденції чеських князів, королів і президентів. Нас чекає величний Кафедральний Собор святого Віта у готичному стилі, базиліка святого Георгія, скульптурні монументи, фонтани і найменша вуличка Праги, яку розкішно називають Золота. Вуличка уславлена безліччю легенд про середньовічних алхіміків, що перетворювали метал на золото, шукали філософський камінь та еліксир молодості.

Поселення в готель, ночівля.

Прага

✓ 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд у Краків.

Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом. Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова - замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшко та Міцкевича).  Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.

Факультативно пропонуємо: Вавельський замок (€10 + вхідний квиток).  Ми відвідаємо Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів та епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном "Зігмунт", який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а в наш час тут зберігаються цінні пам'ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів. 

Збір групи. Нічний переїзд на Україну

✓ 6 день. Прибуття до Львова у першій половині дня.


Вартість туру: €199 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом €20 (обов'язкова оплата);
  • проїзд в громадському транспорті;
  • вхідні квитки в Парки розваг та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).