Щасливі дні – Прага, Краків, Ченстохова

Паломницько-екскурсійний тур на вихідні. Відвідуємо історичні пам'ятки та святі святині Чехії і Польщі.

Дати проведення туру:  18 – 21 жовтня 2019 р.

Маршрут туру:  Львів – Прага – Ченстохова – Краків – Львів

Вартість туру – €90 + 200 грн.


Програма туру:

✓ 1 день. Збір групи: 19:00. Переїзд до Чехії. 

✓ 2 день. Ранкове прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія містом. У Праги існує безліч назв: «стовежевою» звуть її через багато десятків високих веж і церков, «зеленою» - тому що міські сади і парки ваблять своєю незвичайною красою і вишуканістю, «золотою» - через те, що місто завжди славилось особливою пристрастю до золота. У жодній іншій європейській столиці Ви не зустрінете такої кількості позолочених дахів, куполів і веж, що виблискують в променях заходу сонця.

Прага

Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто» (€5). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди.

Факультатисно прогулянка на кораблику. Поселення та ночівля в готелі.

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою – духовною столицею Польщі.

Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва – Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії  була перенесена  з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.

Апостольською Столицею цей рік проголошено Ювілейним, який пов’язаний з  300-річчя коронації Ченстоховської ікони, де можна отримати повний відпуст.

Краків

Переїзд у Краків. Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом (5 євро). Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова - замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшка та Міцкевича).  Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.

Вільний час. Збір групи, переїзд в Україну.

✓ 4 день. Прибуття до Львова орієнтовно 6:00 год. ранку.


Подорож відбувається під духовною опікою священослужителя.
Вартість туру: €90 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • проїзд в громадському транспорті;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).