Норвезькі фьорди і зірки півночі

6 – 16 липня 2020 р.

Ексклюзивний авторський тур Володимира Конкульовського. Ця подорож перенесе Вас в інший світ, світ фіордів, тролів, водоспадів, льодовиків і неймовірних вражень. Ви побачите найкрасивіші фіорди: Сьогнефіорд, Нерейфіорд, Хардангерфіорд; дивовижні водоспади: Твіндефоссен і Лотефоссен, проїдете по найдовшому автомобільному тунелю світу, відвідаєте найчарівніші міста Скандинавії: Берген, Стокгольм, Копенгаген.

Кульмінацією подорожі буде можливість піднятися на два головних легендарних символи Норвегії – Язик Троля і Кафедру Проповідника! Тур для справжніх гурманів!!!

Маршрут туру: Тернопіль – Львів – Гданськ – Стокгольм – Флом – Сьогнефіорд – Нерейфіорд – Твіндефоссен – Хардангерфіорд – "Кафедра Проповідника" – Одда – Берген – "Язик Троля" – "Дорога Водоспадів" – Гетеборг – Копенгаген – Гамбург – Львів – Тернопіль

Вартість туру при попередньому бронюванні – 665! Вартість туру при бронюванні після 31 січня – €695


Програма туру:

 1 день. 5:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

7:30 - 8:00 – посадка на автобус у Львові навпроти центрального входу на автовокзал (вул. Стрийська), біля зупинки громадського транспорту. 18:00 виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні). Переїзд територією Польщі та Литви. По дорозі – паті на колесах! Ночівля в готелі.

 2 день. Гданськ. Сніданок в ресторані готелю. Гданськ. Запрошуємо на оглядову екскурсію "Гданськ – місто неповторної краси". Вільний час.

18:00 – відплиття на поромі до Стокгольму. (розміщення в каютах на 4 особи). На Вас чекає незабутня ніч на величезному кораблі – тут Ви знайдете магазини, кафе, розважальні програми, нічний клуб…

 3 день. Стокгольм. Прибуття в порт о 12:00. Оглядова автобусна екскурсія "Місто на воді – Стокгольм". Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку… і ось ми тут. "Королівський Стокгольм" – архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует – ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички…

О 17:00 ми залишаємо Стокгольм. Нічний переїзд у Норвегію.

Стокгольм

 4 день. Флом, На нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! Це земля норвезьких казок!

Переїзд через найдовший у світі автомобільний тунель. Нас чекає знаменитий Сьогнефіорд. Прибуття до Флому близько 06:30. У невеличкому Фломі Ви знайдете кафе і найкращі сувенірні та продуктові магазини, безкоштовний музей і пляж. У цьому мальовничому містечку на березі фіорду ми відпочиватимемо 9 годин. В цей час рекомендуємо дві захоплюючі мандрівки:

10:00 – поїздка на вражаючий оглядовий майданчик Стегастейн – майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. над Аурландфіордом, і дозволяє насолодитися незрівнянною панорамою (за бажанням – €45).

Відпочинок на пляжі на березі фіорда або трекінг до водоспадів та навколишніх панорамних точок.

Далі о 13:30 запрошуємо Вас на дивовижний двогодинний круїз на кораблі по найбільшому в Європі Сьогнефіорді, якого називають «Королем фіордів» (за бажанням – €60). Два мальовничих рукава Сьогнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфіорд.

Після круїзу переїзд у готель, по дорозі побачимо водоспад Твіндефоссен, відчуємо велич природи і наберемо воду з цього водоспаду, яка дає мужчинам неабияку чоловічу силу на довгі роки. Наша дорога пролягатиме через неймовірно красивий Хардангерфіорд. Поселення в одному з найкращих хостелів Норвегії. Відпочинок. Ночівля.

 5 день. Кафедра Проповідника, Дорога Водоспадів Сніданок. Вільний день. Відпочинок у містечку на березі казкового Хардангерфіорда. Цей день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гучні водоспади, глибокі фіорди, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось… Запрошуємо Вас у похід, щоб піднятись на всесвітньовідомий символ Норвегії – Кафедру Проповідника (за бажанням – €50).

Для початку ми проїдемо відрізком національної туристичної дороги, яку називають Дорогою ВодоспадівПереїзд в одне з найкрасивіших місць в Норвегії!!! Нас чекає скала Прейкестолен. Підйом на гору. Звивиста лісова стежка поведе нас уздовж малих річок і гірського озера… Поворот за поворотом… І ось вона – скеля Прейкестолен, в її красі є щось магічне і зачаровуюче! Як магнітом, вона притягує до себе «паломників», що б ті помилувалися чудовим і захоплюючим дух видом, що відкривається з висоти гори… (Важливо: необхідно мати зручне взуття і непромокальний одяг). Ввечері повернення в хостел.

 6 день. Одда, Берген. Сніданок. Вільний день у містечку Одда на березі Хардангерфіорда. Пропонуємо Вам поїхати у найчарівніше місто Норвегії – Берген (за бажанням – €40) – ворота у світ фіордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов’ю показують його туристам. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків”, які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов’язково спробувати!

Оглядова екскурсія. У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядового майданчика гори Флейєн. 18:00 – переїзд на ночівлю до хостела.

Норвезькі фьорди

 7 день. Язик Троля. Сніданок. Вільний день у містечку на березі Хардангерфіорда. Сьогодні на нас чекає кульмінація всієї подорожі – епічний похід на Язик Троля – головний символ Норвегії (орієнтовна тривалість – 12 годин, за бажанням – €50). Вам варто запастись силами і необхідним спецодягом і взуттям, оскільки шлях буде довгим і виснажливим, однак винагородою стануть фантастичні види з висоти гірського плато, неймовірні світлини і море адреналіну!

Виїзд з готелю о 6:00! Зав’яжемо шнурівки міцніше і підготуємо фотоапарат – ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 14 км, шлях прокладено через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт – Норвегія розкриється перед Вами у всій своїй красі!

Ще декілька підйомів і спусків, останній ривок і … ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на «Язику Троля» і дивитесь на прекрасні пейзажі… Невеликий пікнік і вирушаємо назад.

(Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг і перебувати у чудовій фізичній формі). Ввечері повернення в хостел.

 8 день. Гетеборг. Сніданок. Переїзд мальовничими дорогами Норвегії в столицю західного узбережжя Швеції – Гетеборг.

Нас чекає прогулянка по місту з оглядом головних визначних пам’яток. Гетеборг – це море, сонце, вітер, це місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні, а ще це місто з атмосферою південного шведського щастя…

Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

 9 день. Копенгаген. Сніданок в ресторані готелю. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів сонця, доглянутих полів, м’якість клімату і своєрідність данців. Не випадково головний казкар всіх часів і народів Андерсен жив і працював саме в Копенгагені. Привиди, чарівники, покровителі снів виникають саме в такій атмосфері. Здається, що казкові персонажі ховаються в тінях будинків або миготять у великих освітлених вікнах або розгулюють по довгих кімнатах зі свічками в руках.

Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена – Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет – Амалієнборг, красива будівля Парламенту – Христьянсборг, пам’ятник єпископу Абсалону – засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Християна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з’являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру – з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості …

Вільний час. О 16:00 переїзд у готель на території Німеччини.

 10 день. Гамбург. Сніданок в ресторані готелю. Ми в Гамбурзі. Запрошуємо на екскурсію. Саме це красиве портове місто знамените найбільшою кількістю мостів у Європі! Після екскурсії – вільний час. 15:00 – переїзд у Польщу. Ночівля в готелі.

 11 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Україну. По дорозі згадуємо наші пригоди і ділимось емоціями та враженнями. Прибуття до Львова орієнтовно о 23:00. Місце прибуття у Львові – автовокзал на вул. Стрийській. Прибуття до Тернополя після опівночі. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.


Вартість туру при попередньому бронюванні – €665! Вартість туру при бронюванні після 31 січня – €695
(оплата в гривнях за комерційним курсом).


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • проживання – 4 ночівлі у готелях, 4 ночівлі в Хостелі в Норвегії, 1 ночівля на паромі Гданськ – Стокгольм;
  • харчування – сніданки після ночівель у готелі;
  • супровід керівника групи за маршрутом;
  • сучасна аудіосистема для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (оглядові екскурсії (Гданськ, Стокгольм, Гетеборг, Копенгаген, Гамбург), стоянки, внутрішні пороми по Норвегії, платні мости) – загалом €35 (обов’язкова оплата);
  • медичне страхування (200 грн);
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
  • факультативні екскурсії.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: