Її величність – Голландія

20 – 26 жовтня 2018 р.

Авторський тур Володимира Конкульовського. В програмі туру: найкрасивіші міста Польщі – Краків та Вроцлав, столиця Німеччини – Берлін, три дні в неймовірному та провокаційному Амстердамі!

Маршрут туру: Тернопіль – Львів Краків – Вроцлав – Амстердам – Гаага – Схевенінген – Делфт – Роттердам – Заансе-Сханс – Волендам – Берлін Львів – Тернопіль

Вартість туру – €245 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Королівський Краків

Вроцлав

Вроцлав – одне з найкрасивіших міст Польщі

Berlin 2

День у столиці Німеччини - Берліні

Амстердам 2

Три дні у Амстердамі

Роттердам

Місто-калейдоскоп Роттердам

Гаага

Гаага – південна столиця Голландії

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день. 06:30 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх подорожей, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

08:30 – посадка у Львові навпроти центрального входу автовокзалу на вул. Стрийській, біля зупинки громадського транспорту.

09:00 – виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні). Переїзд територією Польщі. По дорозі – паті на колесах! Ввечері прибуття до Кракова. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію «Королівський Краків». Після екскурсії – поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

Вроцлав

✓ 2 день. Сніданок. Орієнтовно о 12:00 – прибуття до Вроцлава. Вроцлав – одне з найкрасивіших міст Польщі. Запрошуємо на оглядову екскурсію. Після екскурсії – вільний час. Орієнтовно о 22:00 – збір групи, нічний переїзд до Нідерландів.

✓ 3 день. Прибуття в Амстердам орієнтовно о 14:00. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію.

Амстердам – найвеселіше місто, місто свободи та вседозволеності. Як тільки не називають Амстердам – одні величають його Північною Венецією, інші “Діснейлендом для дорослих”. Проте ні та ні інша назва не передають всю його красу і чудову привабливість. Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий залізничний вокзал, плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама.

Після екскурсії – поселення в готель. Вільний час для самостійного знайомства з європейською столицею розваг. Ночівля в готелі.

✓ 4 день. Сніданок. Вільний день в Амстердамі.

Пропонуємо відправитись у поїздку на весь день по великих і малих містах Нідерландів (за бажанням – 40 €). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага – особливе місто, резиденція королеви Беатрікс, неофіційна столиця Нідерландів.

А поруч найбільш вишуканий морський курорт Північної Європи – Схевенінген. Далі ми відвідаємо старовинне містечко Делфт, в якому жив і творив свої шедеври Ян Вермер. А на десерт на нас очікує футуристичний Роттердам – справжнє місто-калейдоскоп, багатогранне та яскраве.

Ввечері повернення в Амстердам. Ночівля в готелі.

Амстердам

✓ 5 день. Сніданок. Вільний день в Амстердамі. Якщо Ви не бачили провінції – Ви не бачили Голландії! Запрошуємо Вас на факультативну екскурсію по провінційній Голландії (за бажанням – 25 €). Музей під відкритим небом, справжнє голландське село старовинних вітряків – Заансе-Схансі неймовірно мальовниче середньовічне рибацьке поселення – Волендам – дві перлини Голландії!

Повернення в Амстердам орієнтовно о 13:00. Вільний час до вечора. Орієнтовно о 22:30 – збір групи. Нічний переїзд в Німеччину.

✓ 6 день. Нас вітає столиця Німеччини – Берлін – місто, в якому переплітаються минуле та сучасність. Величезний мегаполіс, в якому ми попадемо в машину часу. Запрошуємо на оглядову екскурсію.

Після екскурсії – вільний час до вечора. Орієнтовно о 19:00 – збір групи, переїзд на ночівлю в готель на території Польщі. Ночівля в готелі.

✓ 7 день. Сніданок. Переїзд територією Польщі. По дорозі приємна музика і цікаві фільми. Перетин кордону (можливе довге очікування на кордоні).

Прибуття до Львова орієнтовно о 22:00. Місце прибуття у Львові – автовокзал на вул. Стрийській. Прибуття до Тернополя орієнтовно о 23:59. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.


Мапа туру:


Вартість туру – €245 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування;
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
  • проїзд в громадському транспорті;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).