В Грецію Літаком. Корфу, Метеори, Салоніки + відпочинок на морі

24 – 30 вересня 2020 р.

Тур святинями древньої Греції, поєднаний з відпочинком на морі в Пієрії, та на острові Корфу. Без нічних переїздів!

Маршрут: Пієрія – Олімп джерело св. Параскеви – Метеори – о. Корфу – Салоніки - Пієрія 

Вартість туру: €315 + 200 грн. (+авіапереліт) (допоможемо придбати авіаквитки з будь-якої країни Європи).


В програмі туру:


В програмі туру:

Салоніки  місто св. Дмитрія Солунського

Метеори  монастирі на вершинах скель

Паломництво на о. Корфу до св. Спірідона

Відпочинок на морі в курортному регіоні Пієрія

Грецький вечір – грецька кухня, музика та вино

Відпочинок на морі на острові Корфу

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

 1 день. Зустріч групи в аеропорту м. Салоніки. Трансфер в курортний регіон Пієрія. Поселення в готель 3*, відпочинок на морі, ночівля.

 2 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

Якщо вам важко всидіти цілий день на одному місці і ви любите активний відпочинок, пропонуємо ранкову факультативну екскурсію на гору Олімп (€15). Священна гора Олімп – символ древньогрецької міфології. Згідно легенд, тут жили боги під покровом могутнього Зевса.  Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалія, але слугує єдиним кордоном регіону з грецькою Македонією. Гора об'єднує масив із чотирьох вершин, понад 1700 каньйонів і плато. Тут, на висоті, розташувався древній монастир святого Діонісія. Спокій села святого Пантелеймона чарує середньовічними вуличками. У серці села причаїлася скромна церква святого Пантелеймона - християнського цілителя.

Повернення в готель, відпочинок на морі, ночівля.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. В цей день наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

Переїзд в центральну частину Греції. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд на о. Корфу, поселення в готель 3*, ночівля.

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

Неймовірна краса природи о. Корфу

 5 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Недільна Літургія в базиліці св. Спірідона (грецькою мовою).

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

А після обіду у нас вільний час  відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.

Салоніки — місто св. Дмитрія Солунського

 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом, відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.

Вільний час. Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.

 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Трансфер в аеропорт м. Салоніки.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: €315 + 200 грн. (+авіапереліт)


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях зі сніданками;
  • харчування – сніданки згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
  • факультативні екскурсії та особисті витрати.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: