В Грецію до св. Спірідона – велика Хресна хода (Літанія) на о. Корфу

11 серпня в Керкірі на о. Корфу відбудеться велика традиційна Хресна хода (Літанія) містом з мощами святителя Спірідона. Запрошуємо долучитися до нашого паломницького туру до Греції та відвідати це дійство разом з нами.

Також під час подорожі ми побуваємо в наскельних монастирях в Метеори, омиємось водою з джерела св. Параскеви, прогуляємось по Салоніках та Керкірі, відпочинемо на морі на Олімпійській рів'єрі та на о. Корфу та ще багато цікавих локацій.

Дати проведення туру: 8 – 15 серпня 2023 р.
Маршрут: Львів – Олімпійська рів'єра – джерело св. Параскеви – Метеори – о. Корфу – Олімпійська рів'єра – Салоніки – Львів
Вартість туру:  €325 + 300 грн.


В програмі туру:

Салоніки  місто трьох цивілізацій

Метеори 5

Монастирі Метеори на верхівках скель

Греція, Корфу, Хресна хода 2

Хода з мощами св. Спірідона на Корфу

Монастирі та Храми о. Корфу

Грецький вечір – їжа, музика, вино

Корфу 2

Відпочинок на морі на острові Корфу


Увага! Для перетину кордону не потрібно пред'являти ПЛР-тест на Covid-19, чи свідоцтво про вакцинацію. Уряд Греції на літній період скасував усі обмеження для громадян України на в'їзд у країну. Для поїздки в Грецію потрібен лише біометричний паспорт.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. 7:00 год. збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо трансфер до Стрия). Переїзд через Стрий та Мукачево, а далі територією Румунії, Сербії та Північної Македонії до Греції.

 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Екскурсійний день центральною частиною Греції. Ми відвідаємо Джерело св. Параскеви П'ятниці відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Метеори 2
Метеори 5
Метеори 4
Метеори 3

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд на о. Корфу (паромом через Егейське море), поселення в готель, ночівля.

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Корфу 777
Корфу 66
Корфу 2

Неймовірна краса природи о. Корфу

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€35). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Хресна хода (Літанія) в першу неділю листопада – це третя за рахунком Хресна хода в Керкірі в честь святого Спірідона. В цей день згадують чудесне спасіння святим Спірідоном острова Корфу від чуми в 1673 р.

В ході беруть участь багато паломників з самого острова, материкової частини Греції та з-за кордону.  Процесія проходить по центральній частині міста Керкіра. Мощі несуть у відкритій скляній раці у вертикальному положенні, символічно, ніби св. Спірідон обходить своє місто. Літанію супроводжує католицький Архиєпископ Корфу, православний Митрополит Керкіри, багато духовенства та вірних. Численні симфонічні оркестри Корфу проводжають раку з мощами своїм виконанням, а у всіх церквах міста в цей час дзвонять дзвони. Під час Хресної ходи, за традицією, дороги та вулиці посипають лавровим листям, а містяни на балконах вивішують святкові килими. Закінчується процесія біля входу у Венеційську фортецю, де відбувається святкове Богослужіння.

Після Хресної ходи здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді  найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова. Якщо матимемете ще сили і натхнення, поїдемо в один з чисельних монвстирів на Корфу, зможемо побачити, як тут проходить життя монахів, помолитися біля чудотворних ікон...

Салоніки 7
Салоніки
Салоніки 2
Салоніки 3

Салоніки — місто трьох цивілізацій

 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Маємо час до обіду, аби востаннє у цій подорожі насолодитися Адріатичним морем на пляжі біля нашого готелю.

Далі на паромі ми знову прямуємо на материкову частину Греції. Переїзд в Салоніки. Поселення в готель, ночівля.

7 день. Сніданок в ресторані готелю. Салоніки – столиця грецької Македонії, відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть. Вільний час для молитви та прогулянки цим прекрасним грецьким містом.

Збір групи, виїзд в Україну.

8 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру: €325 + 300 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки згідно програми.

Додатково оплачується:

  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста, курортний збір і т.д.) – загалом €35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування – від 200 грн.;
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону;
  • туристичний податок 1,5 за день перебування;
  • плата за користування кондиціонером – €4 в день за номер.

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285