В Грецію до св. Спірідона – велика Хресна хода на о. Корфу

В першу неділю листопада в Керкірі (о. Корфу) відбудеться велика Хресна хода містом з мощами святителя Спірідона. Запрошуємо долучитися до нашого паломницького туру до Греції та відвідати це дійство разом з нами.

Також під час нашої подорожі ми побуваємо в наскельних монастирях в Метеори, прогуляємось по Салоніках та Керкірі, покупаємось в теплих термальних купальнях Лутра-Позар та побачимо ще багато цікавого в Греції.

Дати проведення туру: 4 – 11 листопада 2021 р.
Маршрут: Львів – термали Лутра-Позар  Метеори – о. Корфу – Едеса – термали Лутра-Позар – Салоніки Львів
Вартість туру:  9320 грн. (€285 + 200 грн.)


В програмі туру:

Салоніки  місто трьох цивілізацій

Метеори 5

Монастирі Метеори на верхівках скель

Греція, Корфу, Хресна хода 2

Хода з мощами св. Спірідона на Корфу

Монастирі та Храми о. Корфу

Грецький вечір – їжа, музика, вино

Греція, Лутра-Позар

Відпочинок на термалах Греції


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Греції будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день6:00 год. збір групи у Львові, переїзд до Греції.

 2 день. Прибуття в Лутра-Позар, поселення в готель, відпочинок. Лутра-Позар відомі ще з часів Олександра Македонського гарячі термальні лікувальні джерела під відкритим небом. Температура води тут досягає +37 градусів. Вода з цих джерел збирається в спеціальний басейн, де протягом цілого року можна приймати гідрокарбонатні ванни. В цей день ми сповна насолодимось чарівної красою природи Греції та відчуємо на собі цілющу силу стародавніх термальних джерел.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Метеори 2
Метеори 5
Метеори 4
Метеори 3

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд на о. Корфу (паромом через Егейське море), поселення в готель, ночівля.

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Хресна хода (Літанія) в першу неділю листопада – це третя за рахунком Хресна хода в Керкірі в честь святого Спірідона. В цей день згадують чудесне спасіння святим Спірідоном острова Корфу від чуми в 1673 р.

В ході беруть участь багато паломників з самого острова, материкової частини Греції та з-за кордону.  Процесія проходить по центральній частині міста Керкіра. Мощі несуть у відкритій скляній раці у вертикальному положенні, символічно, ніби св. Спірідон обходить своє місто. Літанію супроводжує католицький Архиєпископ Корфу, православний Митрополит Керкіри, багато духовенства та вірних. Численні симфонічні оркестри Корфу проводжають раку з мощами своїм виконанням, а у всіх церквах міста в цей час дзвонять дзвони. Під час Хресної ходи, за традицією, дороги та вулиці посипають лавровим листям, а містяни на балконах вивішують святкові килими. Закінчується процесія біля входу у Венеційську фортецю, де відбувається святкове Богослужіння.

Після Хресної ходи здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді  найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова. Якщо матимемете ще сили і натхнення, поїдемо в один з чисельних монвстирів на Корфу, зможемо побачити, як тут проходить життя монахів, помолитися біля чудотворних ікон...

Корфу 777
Корфу 66
Корфу 2

Неймовірна краса природи о. Корфу

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 5 деньСніданок в ресторані готелю. Острів Корфу, Керкіра. В цей день ми також відвідаємо базиліку святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Вільний час. Збір групи, переїзд на материкову частину Греції, ночівля в готелі в Салоніках.

Салоніки 7
Салоніки
Салоніки 2
Салоніки 3

Салоніки — місто трьох цивілізацій

 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Салоніки – столиця грецької Македонії Відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.

Наша паломницька програма в цей день продовжиться відвідинами чоловічого монастиря святої Великомучениці Анастасії, на півосторі Халкідіки. Один з найбільш відомих монастирів Центральної Македонії, центр грецького православ'я та просвітництва, як називають його самі греки.  Монастир заснований понад 1100 років тому і діє до сьогодні. Мощі св. Анастасії також знаходяться тут. Паломники приїжджають помолитися за здоров'я своїх близьких, оскільки з давен відомо, що св. Анастасія допомагає у зціленні від недуг. Також свята Анастасія є покровителькою невинно засуджених.

Ще одним місцем нашого паломництва в цей день буде жіночий монастир св. євангелиста Івана Богослова. В монастирі зберігаються мощі сподвижника і чудотворця преподобного Арсенія Каппадокійського, який своїми молитвами зцілював, як душевня, так і тілесні недуги. Також тут похований блаженний Паїсій Святогорський, до місця поховання якого, круглий рік їдуть паломники з усього світу.

Далі їдемо в одне з найкрасивіших і величних міст Греції Едесу, якие вражає своїми бурхливими водами, гучними водоспадами і прекрасними історичними будівлями.У давнину Едеса носила ім'я Еги, і мала най безпосереднє відношення до царського роду Македонії тут розташовувалася усипальниця монархів. Сьогодні на цей давній зв'язок явно натякає одне з найголовніших прикрас міста скульптура Олександра Великого.

А завершимо цей день ми в знайомих вже нам термальних купальнях Лутра-Позар. Відпочинемо в теплій воді та скинемо втому перед дорогою додому.

✓ 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Виїзд в Україну.

 8 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру:  9320 грн. (€285 + 200 грн.)


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки згідно програми.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 690 грн.);
  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста, курортний збір і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування – від 170 грн.;
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону.

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255