Паломництво до святого Афону

Тур до найбільшої святині православного світу - монашої республіки Афон в Греції. Сюди мріє потрапити, мабуть, кожен християнин східного обряду. Афон – це єдине місце на землі, де світська влада і закони не мають сили. Тут живуть по Закону Божому.

Тур відбудеться в першій половині жовтня 2019 р. Точні дати виїзду будуть опубліковані найближчим часом.

Маршрут: Львів – Нямецька лавра (Румунія) – Салоніки – Уранополі – Афон – Рильський монастир (Болгарія)Львів

Вартість туру: при попередньому бронюванні - €255+ 200 грн., при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €275 + 200 грн.


Програма туру:

✓ 1 день6:00 год. збір групи у Львові на залізничному вокзалі, переїзд до Румунії. Можливе приєднання до групи в Івано-Франківську та Чернівцях. Дорогою до Греції ми відвідаємо Нямецький монастир – духовну столицю Румунії. Окрім цікавої архітектури, він вражає безцінною колекцією давніх рукописів. Об'єктом паломництва у ньому є келія  одного з найшанованіших у Румунії святих українця Паїсія Величковського – вихідця з Полтавщини, настоятеля цього монастиря з 1779 по 1794 р. Саме Паїсій заснував великий український скит св. Іллі на Афоні.

Переїзд до транзитного готелю на території Болгарії, ночівля.

Салоніки — місто св. Дмитрія Солунського

✓ 2 день.Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, місто, якому 2500 років, екскурсія, відвідування собору св. Дмитрія Солунського, в якому зберігаються мощі святого великомученика. «Канон Димитрія Солунського» був першим твором на слов'янській мові святих рівноапостольних Кирила і Мефодія після створення ними слов'янської азбуки. Вільний час.

Переїзд в Уранополі, поселення в готель, ночівля.

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Посадка на катер, переїзд на Афон (тільки для чоловіків). Афон (грецькою «АгіосОрос», тобто Свята Гора). Це єдина в світі республіка монахів. Вона розташована на півострові довжиною 60 км. і шириною 8-12 км. Монастирі – справжні музеї візантійських часів. Це величні фортеці, побудовані прямо на кам’янистих гірських схилах з міцними широкими стінами, для захисту від ворогів. Афон знаходиться у володінні православного монашого об’єднання. Управління республікою здійснюють представники 20 монастирів, а вищою церковною владою є не афінський патріарх, а константинопольський, як і в візантійську епоху. На Афоні живуть ще за візантійськими статутами (Золота булла) імператора Констянтина Монаха (1060 р.).

Ночівля в одному з монастирів Афону. 

Афонські монастирі

✓ 4 день. Перебування на Афоні під духовною опікою священика та місцевого провідника-гіда. Молитва, трапеза та ночвля в одному з монастирів священичої республіки Афон.

✓ 5 день. Перебувуання на Афоні. Ввечері переїзд на паромі на материкову частину Греції, ночівля в готелі.

✓ 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Рильського монастиря (Болгарія). У монастирі зберігаються дві чудотворні реліквії, що викликають незмінний інтерес у прочан. Це мощі святого самітника Івана Рильського і ікона Богородиці «Одигітрія», яку дуже шанують у Болгарії. Треба сказати, що Рильський монастир є найціннішим пам'ятником архітектури ще й тому, що він був відновлений на добровільні пожертвування під час болгарського Національного Відродження. Чоловічий православний монастир діє і сьогодні.

Переїзд в Україну. Прибуття в Чернівці пізно вночі, до Львова приїзд вранці.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.

Вартість туру: при попередньому бронюванні - €255+ 200 грн., при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €275 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки згідно програми;
  • медичне страхування;
  • екскурсії згідно програми.

Додатково оплачується:

  • бронювання візи-діамонітиріону, сніданки та вечері в монастирях, супровід гіда-провідникіа, квитки на рейсові пароми Урануполі-Афон-свята Анна-Урануполі, пересування автомобілями-позашляховиками та автобусом по Афону €125;
  • роздруківка для тих хто відправляється на Афон візи-діамонітиріону (податок Афона) - 25 для мирян та 10 для священиків.