В Грецію до св. Спірідона + відпочинок на морі

Тур святинями древньої Греції, поєднаний з відпочинком на морі в Пієрії, та на острові Корфу. Побуваємо в наскельних монастирях в Метеорах, прогуляємось по Салоніках та Керкірі, приклонимось до св. Спірідона на о. Корфу...

Дати туру: 20 – 28 липня / 31 серпня – 8 вересня / 7 – 15 вересня / 14 – 22 вересня 2024 р.
Маршрут: Львів – Пієрія  о. Корфу – 
МетеориСалонікиЛьвів

Вартість:  €335 + 300 грн.


В програмі туру:

Салоніки  місто трьох цивілізацій

Метеори 5

Монастирі Метеори на верхівках скель

о. Корфу до св. Спірідона

Салоніки 3

Відпочинок на морі Олімпійська рів'єра

Корфу 2

Відпочинок на морі на острові Корфу

Грецький вечір – їжа, музика, вино


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. 7:00 год. збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо трансфер до Стрия). Переїзд через Стрий та Мукачево, а далі територією Румунії, Сербії та Північної Македонії до Греції.

 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

3 день. Сніданок в ресторані готелю. вільний день, відпочинок на морі.

4 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд на о. Корфу паромом через Егейське море, поселення в готель (орієнтовно в обідній час), відпочинок на морі.

Паралія Катеріні
Beautiful Paralia Katerini beach and church, Greece
Паралія Катеріні 3
Паралія Катеріні 4

Пляжі Паралія Катеріні

5 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€35). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

Корфу 777
Корфу 66
Корфу 2

Неймовірна краса природи о. Корфу

 6 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

А після обіду у нас вільний час  відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.

Метеори 2
Метеори 5
Метеори 4
Метеори 3

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

7 день. Сніданок в ресторані готелю. На паромі ми знову прямуємо на материкову частину Греції.

Екскурсійний день центральною частиною Греції. Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд в Салоніки. Поселення в готель, ночівля.

Салоніки 7
Салоніки
Салоніки 2
Салоніки 3

Салоніки — місто трьох цивілізацій

8 день. Сніданок в ресторані готелю. Салоніки – столиця грецької Македонії, відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть. Вільний час для молитви та прогулянки цим прекрасним грецьким містом.

Збір групи, виїзд в Україну.

9 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру: €335 + 300 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки згідно програми.

Додатково оплачується:

  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста, курортний збір і т.д.) – загалом €35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування – від 200 грн.;
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону;
  • туристичний податок 1,5 за день перебування.

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.