Стежками Ісуса Христа – паломницький тур в Ізраїль

Паломницький тур до Ізраїлю – місця, де провів своє земне життя Спаситель. Щоденно Літургії у святих місцях. Відвідування всіх святинь, пов'язаних з земним життям Ісуса. Паломництво відбувається у супроводі священослужителя. Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей

Літаком з Кракова (Польща), Сучави (Румунія), або Кишинева (Молдова). Організовуємо груповий трансфер зі Львова до аеропорту.

• Дати турів: 14 – 20 квітня / 14 – 20 травня / 4 – 10 червня 2024 р.
• Маршрут: Тель-Авів – Віфлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум –Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Тель-Авів
Вартість туру$800 + авіапереліт


В програмі туру:

Єрусалим – священне місто для усіх християн

Вифлеєм

Вифлеєм – місце Різдва Спасителя

Кана галилейська

Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса

Гора Фавор – місце Преображення Господнього

Йордан

Ріка Йордан – місце Хрещення Ісуса Христа

Мертве море

Мертве море – цілюще місце відпочинку


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Виліт з Кракова (Польща), Сучави (Румунія), Кишинева (Молдова) в Тель-Авів. Прибуття в ізраїльський аеропорт ім. Бен Гуріона. Зустріч з гідом. Переїзд в Єрусалим, поселення в готель, вечеря, ночівля.

 2 день. Сніданок в готелі. Літургія на Полі пастушків.

Ейн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, матері Івана Хрестителя. Джерело Діви Марії. Церква Відвідин. Місця пов'язані з Іваном Предтечею. Церква Різдва Івана Хрестителя.

Паломництво у Віфлеєм (Bethlehem), одне із древніх міст Святої Землі, де народився Ісус Христос. Місто розташоване на землі Палестинської автономії. Відвідуємо Храм Різдва Христового який у 2012 році занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  У Молочному гроті, побачимо ясла в яких колисався Ісус, вівтар Волхвів та Різдва з Віфлеємською зіркою. Також у гроті зберігається чудотворна ікона Віфлеємської Матері Божої, мозаїки та фрески давніх часів (якщо буде введена заборона на в’їзд у місто екскурсійні місця буде замінено на рівноцінні).

Посвернення у готель. Вечеря.

 3 день. Сніданок. Йордан. Єрихон. Мертве море. Монастирі Іудейської пустелі. Каср Ель-Яхуд  – місце, де хрестився Ісуса. Омовіння в водах Йордану з Благословенням.

Єрихон – місто в Палестинській автономії з історією у 10 тисяч років! На горі «Спокус» Ісус постив 40 днів. Зараз на горі Каранталь розташований православний монастир «Спокуси». Смоківниця Закхея в Єрихоні, Палестина. Дереву понад дві тисячі років.

Відпочинок на Мертвому морі з відвідуванням магазину косметики Мертвого моря. Монастир св. Герасима.

Повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим Стіна плачу 2
Єрусалим
Ізраїль Тель Авів 3
Тель Авів 4

Єрусалим і Тель Авів – історія та сучасність Ізраїлю

 4 день. Сніданок. Єрусалим. Панорама Єрусалиму. Оливна гора. Місце вознесіння Господнього «Стопочка». Монастир "Pater Noster", церква "Dominus Flevit". Гетсиманський сад. «Церква Всіх Націй». Гробниця Діви Марії. Дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu.

Вільний час в Єрусалимі, повернення в готель. Вечеря.

 5 день. Сніданок. Єрусалим – Via Dolorosa. Віфезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вільний час для приватної молитви.

Також в цей день ми матимемо екскурсію Єрусалимом: Стіна плачу, дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці.

Вільний час в Єрусалимі, повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим Храм Гробу Господнього
Єрусалим Via Dolorosa
Єрусалим Камінь миропомазання
Єрусалим Кувуклія

Єрусалим – Храм Гробу Господнього

6 день. Сніданок. Галілея. Гора Блаженств – місце проголошення Нагірної проповіді.

Їдемо у Табху, місцевість, неподалік Галилейського озера. Місце славиться дивом яким Ісус примножив хліб та рибу. Після цього паломників чекає фантастичний обід з «рибою святого Петра». Вартість обіду 20$ з особи.

Далі Капернаум, місто Ісуса Христа, бо саме тут Ісус часто гостював  своїх родичів називаючи місто «своїм». Капернаум вщент знищив землетрус і стер з землі на тисячу років. Лише у 1894-м монахи-францисканці взялись за відбудову міста та будівництво монастиря. Нині паломники їдуть  Капернаум, як у національний парк Ізраїлю з багатовіковою історією.

Галілейське море Нового Завіту. Озеро Кінерет сьогодні – 165 км унікальної прісної найнижчої у всьому світі водойми. Нижче рівня океану на 213 метрів! Кажуть, що води ріки Йордан, проходячи крізь озеро, не змінюють своєї структури. Для паломників це місце у першу чергу земля, де жив і проповідував Ісус.

Свята гора Фавор – місце Преображення Господнього. Одинока гора висотою 588 метрів велично височіє серед Іздрілонської долини. «Табор» – назва гори на івриті, що означає «випукле місце», яке часто згадується  Старому Завіті. На горі є храм Преображення Господнього з трьома престолами та жіночий монастир у якому є печерний храм Салімського царя Мелхіседека.

Поселення в готель у Тверії, вечеря.

7 день. Сніданок. Виселення з готелю. Тель-Авів – ЯффаХайфа, Назарет, Кана Галилейська.

Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині.

Екскурсія Тель-Авів – Яффа. Вулички та визначні місця древнього міста. Будинок Симона кожевника біля яффського порту береже історії про святі діяння апостола Петра. Древній порт Яффа з трьохтисячолітньою історією. Католицька церква св. Петра збудована у 1654 році на фундаменті середньовічної цитаделі 18-го століття, архітектурні розкопки, що ведуться у місті постійно, музеї та доглянуті вузенькі вулички Яффи.

Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт до Кракова (Польща), Сучави (Румунія), Кишинева (Молдова).


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя.
Вартість туру – $800 + авіапереліт


У вартість включено:

  • проживання у готелях;
  • харчування – сніданки та вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючої особи.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт (орієнтовно $200) + трансфер в аеропорт
  • вхідні квитки згідно програми та чайові  гідові і водієві ($60/особа) – обов'язкова оплата;
  • медичне страхування;
  • факультативні програми.

 


* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульств, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах,
погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!! Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.


Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €275

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Італія

Рим, Ватикан, Венеція, Падуя, Барі, Сан-Джовані, Лорето, Сан Марино...

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді