Стежками Ісуса Христа – паломницький тур в Ізраїль

Паломницький тур до Ізраїлю – місця, де провів своє земне життя Спаситель. Щоденно Літургії у святих місцях. Відвідування всіх святинь, пов'язаних з земним життям Ісуса. Паломництво відбувається у супроводі священослужителя УГКЦ. Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей

Літаком з Кракова (Польща), Сучави (Румунія), або Кишинева (Молдова). Організовуємо груповий трансфер зі Львова до аеропорту.

• Дати турів: 13 – 19 вересня / 15 – 21 листопада 2023 р.
• Маршрут:
Тель-Авів – Віфлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум –Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Тель-Авів
Вартість туру$530 + авіапереліт


В програмі туру:


В програмі туру:

Єрусалим – священне місто для усіх християн

Вифлеєм

Вифлеєм – місце Різдва Спасителя

Кана галилейська

Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса

Гора Фавор – місце Преображення Господнього

Йордан

Ріка Йордан – місце Хрещення Ісуса Христа

Мертве море

Мертве море – цілюще місце відпочинку


Забронювати тур:


Програма туру:

✓ 1 день. Виліт з Кракова (Польща), Сучави (Румунія), Кишинева (Молдова) в Тель-Авів. Прибуття в ізраїльський аеропорт ім. Бен Гуріона. Зустріч з гідом. Переїзд у Віфлеєм, поселення в готель, вечеря, ночівля.

✓ 2 день. Сніданок в готелі. Літургія на Полі пастушків.

Паломництво у Віфлеєм (Bethlehem) одне із древніх міст Святої Землі, де народився Ісус Христос. Місто розташоване на землі Палестинської автономії. Відвідуємо Храм Різдва Христового який у 2012 році занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  У Молочному гроті, побачимо ясла в яких колисався Ісус, вівтар Волхвів та Різдва з Віфлеємською зіркою. Також у гроті зберігається чудотворна ікона Віфлеємської Матері Божої, мозаїки та фрески давніх часів.

Переїзд в ЄрусалимЕйн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, матері Івана Хрестителя. Джерело Діви Марії. Церква Відвідин. Місця пов'язані з Іваном Предтечею. Церква Різдва Івана Хрестителя.

Посвернення у готель. Вечеря.

✓ 3 день. Сніданок. Йордан. Єрихон. Мертве море. Монастирі Іудейської пустелі. Каср Ель-Яхуд  – місце, де хрестився Ісуса. Омовіння в водах Йордану з Благословенням.

Єрихон – місто в Палестинській автономії з історією у 10 тисяч років! На горі «Спокус» Ісус постив 40 днів. Зараз на горі Каранталь розташований православний монастир «Спокуси». Смоківниця Закхея в Єрихоні, Палестина. Дереву понад дві тисячі років.

Відпочинок на Мертвому морі з відвідуванням магазину косметики Мертвого моря. Монастир св. Герасима.

Повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим Стіна плачу 2
Єрусалим
Ізраїль Тель Авів 3
Тель Авів 4

Єрусалим і Тель Авів – історія та сучасність Ізраїлю

✓ 4 день. Сніданок. Тель-Авів – ЯффаХайфа, Назарет, Кана Галилейська.

Екскурсія Тель-Авів – Яффа. Вулички та визначні місця древнього міста. Будинок Симона кожевника біля яффського порту береже історії про святі діяння апостола Петра. Древній порт Яффа з трьохтисячолітньою історією. Католицька церква св. Петра збудована у 1654 році на фундаменті середньовічної цитаделі 18-го століття, архітектурні розкопки, що ведуться у місті постійно, музеї та доглянуті вузенькі вулички Яффи.

Хайфа. Кармелітський монастир «Stella Maris». Панорама Бахайських садів.

Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині.

Переїзд до Тверії, поселення у готель. Вечеря.

✓ 5 день. Сніданок. Галілея. Гора Блаженств – місце проголошення Нагірної проповіді.

Їдемо у Табху, місцевість, неподалік Галилейського озера. Місце славиться дивом яким Ісус примножив хліб та рибу. Після цього паломників чекає фантастичний обід з «рибою святого Петра». Вартість обіду 20$ з особи.

Далі Капернаум, місто Ісуса Христа, бо саме тут Ісус часто гостював  своїх родичів називаючи місто «своїм». Капернаум вщент знищив землетрус і стер з землі на тисячу років. Лише у 1894-м монахи-францисканці взялись за відбудову міста та будівництво монастиря. Нині паломники їдуть  Капернаум, як у національний парк Ізраїлю з багатовіковою історією.

Галілейське море Нового Завіту. Озеро Кінерет сьогодні – 165 км унікальної прісної найнижчої у всьому світі водойми. Нижче рівня океану на 213 метрів! Кажуть, що води ріки Йордан, проходячи крізь озеро, не змінюють своєї структури. Для паломників це місце у першу чергу земля, де жив і проповідував Ісус.

Свята гора Фавор – місце Преображення Господнього. Одинока гора висотою 588 метрів велично височіє серед Іздрілонської долини. «Табор» – назва гори на івриті, що означає «випукле місце», яке часто згадується  Старому Завіті. На горі є храм Преображення Господнього з трьома престолами та жіночий монастир у якому є печерний храм Салімського царя Мелхіседека.

Повернення у готель у Віфлеєм. Вечеря.

Єрусалим Храм Гробу Господнього
Єрусалим Via Dolorosa
Єрусалим Камінь миропомазання
Єрусалим Кувуклія

Єрусалим – Храм Гробу Господнього

✓ 6 день. Сніданок. Єрусалим – Via Dolorosa. Віфезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вільний час для приватної молитви.

Також в цей день ми матимемо екскурсію Єрусалимом: Стіна плачу, дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці.

Повернення в готель. Вечеря.

✓ 7 день. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт до Кракова (Польща), Сучави (Румунія), Кишинева (Молдова)


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру – $530 + авіапереліт


У вартість включено:

  • проживання у готелях;
  • харчування – сніданки та вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючої особи.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт + трансфер в аеропорт
  • вхідні квитки згідно програми та чайові  гідові і водієві ($60/особа) – обов'язкова оплата;
  • медичне страхування;
  • факультативні програми.

 


* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульств, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах,
погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!! Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.


Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.