Італія з півдня на північ – авіатур

9 – 15 червня 2019 р.

Паломницький тур до Італії, до св. Миколая в Барі, паломництво в Сан-Джованні-Ротондо, місто о. Піо, паломництво в Рим і Ватикан.
Комбінований тур  літак + автобус. Без нічних переїздів!

Маршрут: Львів – Рим – Ватикан – Барі – Монте-Сант'Анджело – Сан-Джованні-Ротондо – Лорето – Сан Маріно – Падуя – Венеція – озеро Хевіз – Львів

Вартість туру: €335 + 3500 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Гондола

Прогулянка на гондолі по водних вуличках Венеції

Музеї ватикану 4

Унікальні колекції творів мистецтва у ватиканських музеях

Колізей 3

Колізей, Замок Ангела, фонтан Треві і ще 15 пам'яток Рима

Сан Джовані Ротондо 6

Неймовірна історія життя о. Піо - Сан-Джованні-Ротондо

Мощі святого Миколая в Барі

Лорето 2

Лоретто - будинок Богородиці

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день. 21:00 – збір групи у Львові (аеропорт ім Данила Галицького). Переліт в Рим. Поселення в готель, ночівля.

✓ 2 день. Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Наше знайомство з Римом розпочнеться з греко-католицького собору св. Софії в Римі, який збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. Собор є головним храмом Української Греко-Католицької Церкви і важливим духовним центром для українців Італії. Храм із п’ятьма золотавими банями надзвичайно гарний. Внутрішній затишок оповитий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Оздобив храм український маляр Святослав Гординський. Іконостас створено монахом-художником Ювеналієм Мокрицьким.

Далі у програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – €30 з особи).

Рим. Нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом  розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві і кинемо монетку аби знову сюди повернутись. Прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…

Відвідини базиліки Санта Марія Маджоре, де зберігаються частки ясел Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Недільна Літургія українською мовою, яку очолить Владика Єреней Білик. Благословіння паломників.

Запрошуємо відвідати "Італійський вечір" в ресторані. Традиційні італійські страви, вино та жива музика будуть гарним завершенням нашого першого дня перебування у "вічному місті" (орієнтовна вартість €30).

Збір групи, переїзд до готелю, ночівля.

✓ 3 день, Рим, Ватикан.  Сніданок в ресторані готелю. Вільний час. Відвідування святинь Риму: церква св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі.

Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів  дерев'яний настил  в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок.

Вільний час. Скуштуйте справжню італійську піцу, спагеті в одному із затишних римських кафе. Випийте ароматної кави і обов’язково спробуйте джелато, італійський заморожений десерт. Прогуляйтесь вуличками «Вічного міста», відчуйте подих тисячоліть  древнього і водночас молодого Риму. Це місто зіткане із суцільної історії, що переплелась у кожній деталі.

Збір групи. Переїзд до готелю неподалік м. Барі. Ночівля.

Ватикан — центр католицького світу

Сан-Джованні-Ротондо — місто о. Піо

✓ 4 день, Барі, Монте-Сант'Анджело, Сан-Джованні-Ротондо. Сніданок в ресторані готелю. Барі. Портове місто відоме паломництвом до мощей св. Миколая Чудотворця, про якого церква в молитвах говорить: «Тебе третім після Господа і Божої Матері поминаємо».

У XI столітті, коли грецька (Візантійська) імперія переживала важкий час, турки спустошували її володіння в Малій Азії, руйнували святі храми, нищили мощі святих, ікони і книги. Жителі міста Барі, що на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святого Миколая і перевезли їх до церкви св. Стефана. Через рік збудували церкву на честь святого Миколая яку освятив папа Урбан ІІ.

Монте-Сант'Анджело. На горі Гаргано, на висоті більше 800 м. знаходиться знаменитий на всю Італію печерний храм та великий монастирський комплекс. Це місце відоме об'явленнями Архангела Михаїла. Зараз Монте-Сант'Анджело є місцем паломництва християн з усього світу.

Сан-Джованні-Ротондо. Відвідування Санктуарію Санта Марія-делле-Граціе, Базиліки Сан Піо (мощі святого отця Піо), Музею отця Піо, Хресної дороги. Цього року Католицька Церква відзначає 100-річчя з появи стигм о. Піо і 50-ть років від дня смерті святого.

«Скажи всім, що після моєї смерті я буду як ніколи живий...», – такими були останні слова отця Піо до сповідника, якого він сповідав у день напередодні своєї смерті, дату якої передрік задовго. Отець Піо помер 1968-го на 81-му році життя. 20 вересня 1918 року Отець Піо одержав дар стигматів на руках, ногах і підребер'ї, видимі криваві рани в місцях, що були на тілі розіп’ятого Ісуса Христа.

Для паломників усього світу подія вшанування о. Піо є особливою. Папа Іван Павло II зачислив 2 травня 1999 року о. Піо до лику блаженних, а 16 червня 2002 року – до лику святих. Святий отець Піо залишив чудове засвідчення любові до Господніх страстей і Євхаристії, вірним і покірним слугою якої він був. Мощі святого о. Піо зберігаються в монастирі Сан-Джовані-Ротондо. Щороку сюди прибуває понад 8 мільйонів паломників. Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.

✓ 5 день, Лорето, Сан-Марино. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Лорето. Відвідини Санктуарію Пресвятої Богородиці.

Містечко Лорето відоме паломникам собором Непорочної Діви Марії. Із 1294 року тут зберігається Святий дім Марії перевезений з Назарету хрестоносцями.  Мармурове покриття Святого дому – шедевр, виконаний архітектором Донато Браманте за бажанням Папи Юлія ІІ. Тут зберігається дерев’яна статуетка Чорної Мадонни з дитям на руках. Мільйони паломників їдуть у Лорето за зціленням у молитвах біля Марії.

Сан-Марино – одна із найменших держав у світі розташована у центрі Італії. Тут усе своє: державний кордон, армія і навіть календар літочислення, який не залежить від решти Європи і відраховує історію з дня заснування Сан-Марино. Зараз у країні 17 століття!

Чим здивує держава? Фантастичними гірськими пейзажами, музеями, стародавніми вежами, капелою святої Варвари, базилікою дель Санто, церквою Сан-П’єтро та чудовою архітектурою стародавньої католицької держави. Переїзд до готелю неподалік Падуї. Ночівля.

Венеція — місто на воді

✓ 6 день, Падуя, Венеція. Падуя. Метою приїзду у Падую є собор св. Антонія Падуанського. Разом з отцем-духівником нашої групи помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях. Базиліці Антонія Падуанського майже 8 століть. Готика, бароко та візантійські мотиви переплітаються в її архітектурі. А святий Антоній відомий прочанам як заступник подорожніх, рибалок та помічник у віднайдені загублених речей.

Венеція. Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд до Венеції. "Розкішнішого безумства, як Венеція, немає. Збудувати місто там, де його збудувати неможливо, - само по собі безумство. Але спорудити так одне із вишуканих грандіозних міст – геніальне божевілля", – писав Герцен. І справді, вся стара частина Венеції внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. «Місто на воді» возвеличували поети, художники. Вузькі вулички, елегантні гондоли, розкішні палаци епохи Ренесансу, мовчазні канали та гомінкі площі… Венеція одразу стане улюбленим містом у вашому списку. Це наче суцільний делікатес із неповторною атмосферою романтики.

Оглядова екскурсія відкриє таємниці Венеції, поведе до площі Сан Марко із величним собором, палацу Дожів в готичному стилі, що зачарують вас. У вільний час приміряйте карнавальну маску та обов’язково покатайтесь вузенькими каналами Венеції на гондолі, аби потім не шкодувати, що не зробили цього. 16:00 Збір групи, переїзд до готелю на території Угорщини, ночівля.

Гаряче термальне озеро Хевіз

✓ 7 день, озеро Хевіз, Львів. Сніданок в ресторані готелю. Озеро Хевіз – найбільше у світі і єдине у Європі термальне водоймище з цілющою родоновою водою. У будь-яку пору року тут людно. Цілюща вода робить, здавалося б неможливе – лікує різноманітні захворювання опорно-рухової системи та хронічні захворювання різного типу. Європейському лікувальному туризму на о. Хевіз уже понад два століття! Джерела, що живлять озеро, розташовані у печері.Два термальні ключі із температурами +42°С і +38°С і мінеральний перемішуються виштовхуючи на поверхню струмені води із лікувальними властивостями. На дні термального озера залягає багатометровим шаром мул, що виділяє слабкий антибіотик і перешкоджає розмноженню бактерій. «Молоді люди! Не чіпляйтесь до дівчат, які виходять з купальні. Вони можуть виявитись вашими бабусями», –  жартують місцеві мешканці, натякаючи на цілющі властивості озера 🙂

Прибуття до Львова пізно ввечері.


Наша паломницька поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: €335 + 3500 грн.


 

У вартість включено:

 • авіапереліт Львів - Рим (авіакомпанія МАУ);
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3* (6 ночей);
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
 • медичне страхування;
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

 • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
 • доїзд до Венеції на кораблику – 9 €;
 • проїзд в громадському транспорті в Римі;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
 • факультативні екскурсії (за бажанням).