В гості до св. Миколая та о. Піо

(дата проведення туру уточнюється)

Паломницький тур до Італії, до св. Миколая в Барі, паломництво в Сан-Джованні-Ротондо, місто о. Піо, паломництво в Рим і Ватикан.

Маршрут: Львів – Будапешт – Падуя – Рим – Ватикан – Барі – Сан-Джованні-Ротондо – Лорето – Сан Марино – Венеція – Егер – Львів

Вартість туру: €335 + 200 грн.


В програмі туру:

Гондола

Прогулянка на гондолі по водних вуличках Венеції

Музеї ватикану 4

Унікальні колекції творів мистецтва у ватиканських музеях

Колізей 3

Колізей, Замок Ангела, фонтан Треві і ще 15 пам'яток Рима

Сан Джовані Ротондо 6

Неймовірна історія життя о. Піо - Сан-Джованні-Ротондо

Мощі святого Миколая в портовому місті Барі

Лорето 2

Лоретто - будинок Богородиці


Програма туру:

 1 день, Львів – Будапешт. 7:00 виїзд групи зі Львова (залізничний вокзал). Переїзд в Будапешт. Будапешт. Прогулянка на кораблику по вечірньому Дунаю створить атмосферу святковості у перший день подорожі. Пропливемо під мостами Будапешту: Ракоці, Свободи, Петефі, Ержебет, Маргіт, Арпада і уславленим легендами Ланцюговим мостом Сечені. Красиві панорамні види на Буду і Пешт та їх пам’ятки архітектури у світлі нічних ліхтарів приємно здивують вас (квиток на кораблик оплачується додатково – €15). Переїзд до Венеції.

 2 день, Падуя. Ранкове прибуття в Падую. Падуя. Метою приїзду у Падую є собор св. Антонія Падуанського. Разом з отцем-духівником нашої групи помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях. Базиліці Антонія Падуанського майже 8 століть. Готика, бароко та візантійські мотиви переплітаються в її архітектурі. А святий Антоній відомий прочанам як заступник подорожніх, рибалок та помічник у віднайдені загублених речей. Збір групи, переїзд на ночівлю в передмістя Риму.  Пізнє поселення в готель,  ночівля.

 3 день, Рим. Сніданок в ресторані готелю. (Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!). Eкскурсія античною частиною Рима: амфітеатр Колізей, Римський форум, Імператорський форум, Капітолій. Кинемо монетку в імпозантний фонтан Треві, прогуляємось площами Ротонда, Навона, Венеції, підемо до Замку Ангела.

Рим. «Вічне місто» дарує безліч асоціацій: від історії про Римську імперію до апетитних італійських страв та смачнючих десертів. Кожна церква у Римі – шедевр. Сучасність та античність тут тісно переплітаються в одне ціле, сповнене любові місто.

Якщо у нас залишаться сили і бажання, цього дня ми ще здійснимо паломництво святинями Рима: церква св. Альфонса, де зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, базиліка Санта Марія Маджоре, одна з чотирьох головних храмів Риму, де зберігається фрагмент дерев’яних ясел маленького Ісуса та чудотворна ікона Богородиці «Спасіння народу римського». Приклонимося до Святих сходів в каплиці Сан Лоренцо. Їх  привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата по яких Ісус йшов на страту. Переїзд до готелю, ночівля.

Ватикан — центр католицького світу

 4 день, Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Помолимось у соборі св. Софії в Римі на Літургії в українському обряді.

Храм збудований за сприяння Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого. Патріарх особисто складав план декорування собору, наповнивши його вітражами та образами українських служителів. Церква є головною для УГКЦ в Італії і сьогодні відіграє важливу роль у паломництві віруючих. У 1998 році собор Святої Софії отримав статус базиліки. Чотири мармурові сходинки, що ведуть у храм, символізують моральні чесноти: розсудливість, справедливість, витривалість та стриманість.

Відвідаємо Ватиканські музеї, де зберігаються колекції зібрані Римськими Папами та Сикстинську капелу, оздоблену фресками Мікеланджело. Інтриги додає те, що у музеях експонати до виставки часто змінюють через величезне зібрання предметів мистецтва, адже засновані музеї у 16 столітті Папою Юлієм ІІ,  тому ми не можемо знати, що саме зараз експонується у виставкових залах (Вхідний квиток та екскурсія у Ватиканських музеях оплачуються додатково – 28).

Збір групи орієнтовно о 16:00, переїзд на ночівлю на південь Італії. Пізнє поселення в готель.

 5 день, Барі, Сан-Джованні-Ротондо. Сніданок в ресторані готелю. Барі. Портове місто відоме паломництвом до мощей св. Миколая Чудотворця, про якого церква в молитвах говорить: «Тебе третім після Господа і Божої Матері поминаємо».

У XI столітті, коли грецька (Візантійська) імперія переживала важкий час, турки спустошували її володіння в Малій Азії, руйнували святі храми, нищили мощі святих, ікони і книги. Жителі міста Барі, що на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святого Миколая і перевезли їх до церкви св. Стефана. Через рік збудували церкву на честь святого Миколая яку освятив папа Урбан ІІ.

Переїзд в Сан-Джованні-Ротондо. Відвідування Санктуарію Санта Марія-делле-Граціе, Базиліки Сан Піо (мощі святого отця Піо), Музею отця Піо, Хресної дороги. Цього року Католицька Церква відзначає 100-річчя з появи стигм о. Піо і 50-ть років від дня смерті святого.

«Скажи всім, що після моєї смерті я буду як ніколи живий...», – такими були останні слова отця Піо до сповідника, якого він сповідав у день напередодні своєї смерті, дату якої передрік задовго. Отець Піо помер 1968-го на 81-му році життя. 20 вересня 1918 року Отець Піо одержав дар стигматів на руках, ногах і підребер'ї, видимі криваві рани в місцях, що були на тілі розіп’ятого Ісуса Христа. Рани пахли приємним ароматом фіалок.

Сан-Джованні-Ротондо — місто о. Піо

Для паломників усього світу подія вшанування о. Піо є особливою. Папа Іван Павло II зачислив 2 травня 1999 року о. Піо до лику блаженних, а 16 червня 2002 року – до лику святих. Святий отець Піо залишив чудове засвідчення любові до Господніх страстей і Євхаристії, вірним і покірним слугою якої він був. Мощі святого о. Піо зберігаються в монастирі Сан-Джовані-Ротондо. Щороку сюди прибуває понад 8 мільйонів паломників. Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.

 6 день, Лорето, Сан-Марино. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Лорето. Відвідини Санктуарію Пресвятої Богородиці.

Містечко Лорето відоме паломникам собором Непорочної Діви Марії. Із 1294 року тут зберігається Святий дім Марії перевезений з Назарету хрестоносцями.  Мармурове покриття Святого дому – шедевр, виконаний архітектором Донато Браманте за бажанням Папи Юлія ІІ. Тут зберігається дерев’яна статуетка Чорної Мадонни з дитям на руках. Мільйони паломників їдуть у Лорето за зціленням у молитвах біля Марії.

Сан-Марино – одна із найменших держав у світі розташована у центрі Італії. Тут усе своє: державний кордон, армія і навіть календар літочислення, який не залежить від решти Європи і відраховує історію з дня заснування Сан-Марино. Зараз у країні 17 століття!

Чим здивує держава? Фантастичними гірськими пейзажами, музеями, стародавніми вежами, капелою святої Варвари, базилікою дель Санто, церквою Сан-П’єтро та чудовою архітектурою стародавньої католицької держави.

Переїзд до готелю неподалік Падуї. Ночівля.

Венеція — місто на воді

 7 день, Венеція. Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд до Венеції. 

"Розкішнішого безумства, як Венеція, немає. Збудувати місто там, де його збудувати неможливо, - само по собі безумство. Але спорудити так одне із вишуканих грандіозних міст – геніальне божевілля", – писав Герцен. І справді, вся стара частина Венеції внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. «Місто на воді» возвеличували поети, художники. Вузькі вулички, елегантні гондоли, розкішні палаци епохи Ренесансу, мовчазні канали та гомінкі площі… Венеція одразу стане улюбленим містом у вашому списку. Це наче суцільний делікатес із неповторною атмосферою романтики.

Оглядова екскурсія відкриє таємниці Венеції, поведе до площі Сан Марко із величним собором, палацу Дожів в готичному стилі, що зачарують вас. У вільний час приміряйте карнавальну маску та обов’язково покатайтесь вузенькими каналами Венеції на гондолі, аби потім не шкодувати, що не зробили цього.

Збір групи, виїзд в Україну.

 8 день, Львів. Дорогою додому заїдемо до угорського містечка Егер. Тут нас чекає смачнючий угорський гуляш та дегустація п’яти сортів ексклюзивних угорських вин в одному із винних льохів. Усе вино вироблене із винограду, що росте на місцевих плантаціях. (вартість факультативу €15).

Прибуття до Львова в другій половині дня.


Наша паломницька поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: €335 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування (програма Light – 150 грн, Standart – 250 грн.) За бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно;
  • доїзд до Венеції на кораблику та проїзд в громадському транспорті в Римі;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти.

Інші тури, які вам можуть сподобатись:

Всі дороги ведуть до Риму – паломництво до Італії

10 – 15 вересня / 1 – 6 жовтня 2020 р.
Львів – Будапешт – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан – озеро Хевіз –  Будапешт  – Егер
 – Львів
€225 €199 + 200 грн.


 

Париж та Люрд – подорож святинями Франції

14–23 вересня / 12–21 жовтня 2020 р.
Львів – Будапешт – Відень – Париж – Люрд – Монако – Падуя – Венеція – Егер
 – Львів
€430 €399 + 200 грн.


 

Моя Європа – Відень, Прага і Париж

28 вересня – 3 жовтня 2020 р.
Львів – Будапешт – Відень – Париж – Прага – Лагевніки – Львів
€225 €199 + 200 грн.


 

З півночі на південь – 13 перлин Італії

15 – 23 жовтня 2020 р.
Львів – Падуя – Рим – Ватикан – Монте Кассіно – Неаполь – Помпеї – Матера – Альберобелло – Барі – Сан-Джованні-Ротондо – Лорето – Сан Марино – Венеція
 – Львів
€355+ 200 грн.