Різдво в Італії – Рим, Асиж, Флоренція, Падуя та Венеція

Дата проведення туру: 22 – 28 грудня 2022 р.

Паломницький тур до Італії. Святкування Різдва Христового в серці католицького світу – Римі та Ватикані. Відвідаємо також Флоренцію, Асиж, Падую та Венецію. В програмі туру поєднуємо екскурсійну та паломницьку програму, відвідування величних храмів та культурних пам'яток Італії.

Маршрут:  Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Падуя – Рим – Ватикан – Асиж – Флоренція – Венеція – Львів (Івано-Франківськ)
Вартість туру – €255 + 300 грн.


В програмі туру:

Рим 3

Паломництво в собор св. Петра, Ватикан

Рим

Екскурсія визначними пам'ятками Рима

Флоренція 1-2

Екскурсія Флоренцією

Асиж

Паломництво в Асиж

Падуя

Собор св. Антонія та  екскурсія Падуєю

Венеція 3

День у Венеції


Увага! Для перетину кордону не потрібно пред'являти ПЛР-тест на Covid-19, чи свідоцтво про вакцинацію. ЄС скасував усі обмеження для громадян України на в'їзд. Для поїздки потрібен лише біометричний паспорт.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові 6:00 год. (для паломників з Івано-Франківська організовуємо трансфер до Стрия, точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України.

За умови швидкого проходження кордону, зможемо відвідати Будапешт. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (за бажанням, вартість €20).

Переїзд в Італію.

 2 день, Падуя. Прибуття в Італію. Падуя. У Падуї маємо оглядову екскурсію містом та чудову можливість разом з нашим отцем-духівником помолитись на Службі Божій до святого Антонія Падуанського. Помолимось та пізнаємо історію великого храмового комплексу – собору святого Антонія Падуанського. У базиліці зберігаються мощі святого Антонія. Вільний час для прогулянки різдв'яною Падуєю.

Переїзд в транзитний готель біля Рима, ночівля.

Падуя 4
Падуя
Падуя 2
Падуя, собор

Падуя

 3 день, Рим. Сніданок в ресторані готелю. Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!

Ми відвідаємо український собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. На довгі роки цей собор був головним храмом Української Греко-Католицької Церкви. Це надзвичайно гарний храм, повністю вкритий позолоченою мозаїкою з образами українських святих.

Рим. Нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Ми відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві, прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…

Вільний час. Якщо буде можливість, ми відвідаємо святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев'яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. Переїзд до готелю, ночівля.

4 день, Рим та Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Різдво Христове! ВатиканРіздвяне благословення та послання Папи Франциска “UrbietOrbi” (“Місту (Риму) та світу”). Ми відвідаємо урочистості з нагоди святкування Різдва Христового соборі св. Петра – головному католицькому храмі світу, станемо свідками різдвяного привітання Папи Римського на пл. св. Петра, долучимося до тисяч паломників з різних куточків планети, що прибувають в ці дні до Риму, аби разом славити Господа в цей день.

Українська коляда біля ялинки на площі св. Петра. Щороку, сотні українців з Риму та усієї Італії збираються разом, щоби поспілкуватися та поспівати традиційні українські колядки.

​Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів…

Рим 3
Рим 4
Ватикан Різдво
Рим

Рим та Ватикан

 5 день, Асиж, Флоренція. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Асиж. Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, та Базиліку Св. Клари. Збір групи, переїзд у Флоренцію.

Флоренція – це не просто італійське місто. Це – сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує в собі велич і помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій і умиротворення Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело, «Венера» Боттічеллі. Це шедеври архітектури: Площа Синьйорії, головний флорентійський собор Санта Марія–дель–Фьорі, дзвіниця Джотто, Базиліка Санта–Кроче. Здалеку тут доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини. Здається, що духом мистецтва просякнуте навіть тутешнє повітря...

Екскурсія найвизначнішими місцями Флоренції, вільний час для відвідування численних музеїв, кафе, чи місцевих магазинчиків на ваш вибір (пересування по Флоренції на громадському транспорті оплачується самостійно).

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

Асиж

Асиж

Флоренція 1-2

Флоренція

Венеція 3
Венеція

Венеція

 6 день, Венеція. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Венеції. «Місто на воді», «музей просто неба», «місто вічних романтиків», де немає доріг і машин. Водні канали, гондоли та човни, сходи і мости, розкішні палаци і вузенькі вулички. Серце Венеції – площа Сан Марко із красивим собором середньовіччя Святого Марка. Створений природою Гранд Канал, наче головна артерія, до якої  кріпляться дрібніші канали. Найкраще пересуватись тут у гондолі, милуючись неповторним шармом Венеції. Пам’ятний подарунок Венеції – карнавальна маска.

Ввечері збір групи, виїзд в Україну.

7 день. Прибуття до Львова о другій половині дня.


Вартість туру€255 + 300 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелі).

Додатково оплачується:

  • екскурсії – загалом  €35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування від 200 грн.
  • доїзд до Венеції на кораблику та проїзд в гром. транспорті в Римі та Флоренції;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти.

Забронювати тур:


Інші тури, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...