Всі дороги ведуть до Риму – паломництво в Італію

22 – 26 лютого 2019 р. Б.

Паломництво в Італію. Рим, Ватикан, Падуя, Венеція, Асиж. Відвідування найвизначніших пам'яток історії цієї країни та найвизначніших святинь Католицької Церкви. Участь у молитві Ангел Господній на площі св. Петра в Ватикані разом з Папою Франциском.

Маршрут: Венеція – Падуя – Асиж – Рим – Ватикан 

Вартість туру  – €255 (+ авіапереліт).


В програмі туру:


В програмі туру:

Папа 2

Молитва Ангел Господній з Папою Франциском

Колізей 3

Колізей, Замок Ангела, фонтан Треві і ще 15 пам'яток Рима

Музеї ватикану 4

Унікальні колекції творів мистецтва у ватиканських музеях

фреска 2

Знамениті фрески Мікеланджело в Сикстинській капелі

Гондола

Прогулянка на гондолі по водних вуличках Венеції

Падуя

Падуя, собор св. Антонія Падуанського та прогулянка містом

і ще багато цікавих та визначних місць...


і ще багато цікавих та визначних місць...


Детальна програма туру:

✓ 1 день, Венеція. Зустріч групи в аеропорту. Переїзд до Венеції комфортабельним автобусом туристичного класу. 

Наше знайомство з "містом на воді" розпочнеться з прогулянки на водному трамвайчику Вапоретто неповторним венеційським Гранд-каналом. Протягом 40 хвилин ми зможемо побачити місто з його іншої сторони – з води. А закінчиться водна прогулянка  на пл. Сан Марко, де ми відвідаємо собор євангелиста Марка. Літургія за гарний початок подорожі.

Далі в програмі нашого перебування в Венеції екскурсія містом. Венеція – острівне місто-музей просто неба з романтичним шармом. Тисячоліттями художники та поети возвеличували місто. Кожен куточок Венеції – унікальний експонат історії. Розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри виконують для туристів романтичні мелодії. Ви відчуєте вир життя цього міста, поміряєте карнавальну маску, помилуєтесь Гранд Каналом... І, головне, зануритесь в неповторну атмосферу найбільш романтичного міста Італії.

Вільний час для вечері та придбання сувенірів. Збір групи, переїзд до готелю неподалік Падуї. Ночівля.

Італію ми почнемо пізнавати з Венеції

✓ 2 день, Падуя, Асиж. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Падую. Падуя ще у VI ст. до н. е. була центром  цивілізації племен венето. У І ст. н. е місто увійшло до складу Римської імперії.

Прогулянка містом відкриє нам дивовижні історичні місця. Головною нашою метою у місті є відвідини храмового комплексу собору св. Антонія Падуанського. Разом з отцем-духівником, котрий супроводжує групу у подорожі, помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.

Збір групи, переїзд до середньовічного міста Асиж, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижа ми ознайомимось з життям одного з найшановніших святих  Св. Франциска та його послідовниці Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижа: Базиліку св. Марії та Ангелв, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку св. Франциска, де спочивають мощі святого.

Переїзд до готелю неподалік Рима, пізнє поселення, ночівля.

​✓ 3 день, Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Рим. Увага! Пересування Римом тільки громадським транспортом!

Наше перебування у "вічному місті" ми розпочнемо з Ватикану, з площі св. Петра. Ангел Господній (лат. Angelus Domini) – традиційна католицька молитва, що прославляє Благовіщення Діви Марії і втілення Ісуса Христа. За традицією Папа римський читає молитву Ангел Господній разом з тими, хто молиться на Площі Святого Петра у Ватикані щонеділі опівдні.

Рим. Далі нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом  розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві і кинемо монетку аби знову сюди повернутись. Прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…

Відвідини базиліки Санта Марія Маджоре, де зберігаються частки ясел Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Недільна Літургія українською мовою, яку очолить Владика Єреней Білик. Благословіння паломників.

Запрошуємо відвідати "Італійський вечір" в ресторані. Традиційні італійські страви, вино та жива музика будуть гарним завершенням нашого першого дня перебування у "вічному місті" (орієнтовна вартість €30).

Збір групи, переїзд до готелю, ночівля.

Ватикан — центр католицького світу

✓ 4 день,Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю.

Ми відвідаємо греко-католицький собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. Собор є головним храмом Української Греко-Католицької Церкви і важливим духовним центром для українців Італії. Храм із п’ятьма золотавими банями надзвичайно гарний. Внутрішній затишок оповитий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Оздобив храм український маляр Святослав Гординський. Іконостас створено монахом-художником Ювеналієм Мокрицьким.

Далі у програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – €25 з особи).

Вільний час. Відвідування святинь Риму: церква св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі.

Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів  дерев'яний настил  в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок.

Скуштуйте справжню італійську піцу, спагеті в одному із затишних римських кафе. Випийте ароматної кави і обов’язково спробуйте джелато, італійський заморожений десерт. Прогуляйтесь вуличками «Вічного міста», відчуйте подих тисячоліть  древнього і водночас молодого Риму. Це місто зіткане із суцільної історії, що переплелась у кожній деталі.

Повернення в готель, ночівля.

✓ 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Трансафер в аеропорт. 


Наша паломницька поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

Вартість туру  – €255 (+ авіапереліт).


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування;
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • проїзд в громадському транспорті в Римі та Венеції;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні програми (за бажанням).