Ізраїль – Стежками Ісуса Христа – паломництво на Святу Землю

20 – 27 травня 2020 р. (тривалість туру: 8 днів / 7 ночей) Вильоти зі Львова та Києва!

Паломницький тур до Ізраїлю – місця, де провів своє земне життя Спаситель. Щоденно Літургії у святих місцях. Відвідування всіх святинь, пов'язаних з земним життям Ісуса. Паломництво відбувається у супроводі священослужителя УГКЦ.

Маршрут: Львів – Тель-Авів – Вифлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум –Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Тель-Авів – Львів.

Вартість туру – $850 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Єрусалим – священне місто для усіх християн

Вифлеєм

Вифлеєм – місце Різдва Спасителя

Кана галилейська

Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса

Гора Фавор – місце Преображення Господнього

Йордан

Ріка Йордан – місце Хрещення Ісуса Христа

Мертве море

Мертве море – цілюще місце відпочинку

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

 1 день. Виліт зі Львова в Тель-Авів. Прибуття в ізраїльський аеропорт ім. Бен Гуріона. Зустріч з гідом. Переїзд у Вифлеєм, поселення в готель, вечеря, ночівля.

2 день. Вифлеєм. Єрусалим. Сніданок. Паломництво у Вифлеєм (Bethlehem) одне із древніх міст Святої Землі, де народився Ісус Христос. Місто розташоване на землі Палестинської автономії. Відвідуємо Храм Різдва Христового який у 2012 році занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  У Молочному гроті, побачимо ясла в яких колисався Ісус, вівтар Волхвів та Різдва з Вифлеємською зіркою. Також у гроті зберігається чудотворна ікона Вифлеємської Матері Божої, мозаїки та фрески давніх часів.

Панорама Єрусалиму. Оливна гора. Місце вознесіння Господнього «Стопочка». Монастир "Pater Noster", церква "Dominus Flevit". Гетсиманський сад. «Церква Всіх Націй». Гробниця Діви Марії. Дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu.

Повернення в готель. Вечеря.

 3 день.  Сніданок. Хайфа. Назарет. Кана Галілейська.

Хайфа – місто 25-ти храмів різних конфесій. Відвідаємо один з основних, Кармелітський монастир і кармелітську церкву Стелла Маріс. Бахайські сади – символ міста і всесвітня спадщина ЮНЕСКО із 2008 року. Розташовані на схилі гори Кармель сади відкривають неймовірну панораму на місто і море. Тут побачимо усипальницю Баби під золотим куполом, кілометри алей із 450 видами рослин висадженими у перському стилі. Далі помолимось у греко-католицькому храмі пророка Іллі. Собор збудований у 1938-39 роках за проектом арабського архітектора Самміха Аттали.

Назарет. Невеличке містечко, де Ісус провів найкращі дитячі роки. Підемо до джерела Діви Марії біля якого архангел Гавриїл совістив Марію про непорочне зачаття Ісуса. На честь цієї події у IV ст. люди збудували храм Благовіщеня який сьогодні належить до арабської православної спільноти. Помолимось у грецькій церкві Архангела Гавриїла, її ще називають церква Благовіщеня або церква Богородиці. У церкві зберігся позолочений дубовий іконостас, датований 1767 роком, а також цілування Пресвятої Богородиці, ікона Благовіщеня та інші цінні речі.

Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині. Сьогодні місто Кафр-Кана із храмом Вінчання популярне серед одружених пар, котрі приїздять сюди відновити подружні обітниці. Ще тут збудовано церкву апостола Варфоломія і, як тисячі років тому, б’є джерело.

Повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим і Тель Авів – історія та сучасність Ізраїлю

 4 день. Сніданок. Галілея. Гора Блаженств – місце проголошення Нагірної проповіді. Їдемо у Табху, місцевість, неподалік Галилейського озера. Місце славиться дивом яким Ісус примножив хліб та рибу. Після цього паломників чекає фантастичний обід з «рибою святого Петра». Вартість обіду 20$ з особи.

Далі Капернаум, місто Ісуса Христа, бо саме тут Ісус часто гостював  своїх родичів називаючи місто «своїм». Капернаум вщент знищив землетрус і стер з землі на тисячу років. Лише у 1894-м монахи-францисканці взялись за відбудову міста та будівництво монастиря. Нині паломники їдуть  Капернаум, як у національний парк Ізраїлю з багатовіковою історією.

Галілейське море Нового Завіту. Озеро Кінерет сьогодні – 165 км унікальної прісної найнижчої у всьому світі водойми. Нижче рівня океану на 213 метрів! Кажуть, що води ріки Йордан, проходячи крізь озеро, не змінюють своєї структури. Для паломників це місце у першу чергу земля, де жив і проповідував Ісус.

Свята гора Фавор – місце Преображення Господнього. Одинока гора висотою 588 метрів велично височіє серед Іздрілонської долини. «Табор» -- назва гори на івриті, що означає «випукле місце», яке часто згадується  Старому Завіті. На горі є храм Преображення Господнього з трьома престолами та жіночий монастир у якому є печерний храм Салімського царя Мелхіседека.

Повернення у готель у Віфлеєм. Вечеря.

 5 день. Йордан. Єрихон. Мертве море. Монастирі Іудейської пустелі. Каср Ель-Яхуд  – місце, де хрестився Ісуса. Омовіння в водах Йордану з Благословенням.

Єрихон – місто в Палестинській автономії з історією у 10 тисяч років! На горі «Спокус» Ісус постив 40 днів. Зараз на горі Каранталь розташований православний монастир «Спокуси». Смоківниця Закхея в Єрихоні, Палестина. Дереву понад дві тисячі років.

Відпочинок на Мертвому морі з відвідуванням магазину косметики Мертвого моря. Монастир св. Герасима.

Повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим – Храм Гробу Господнього

 6 день. Сніданок. Єрусалим – Via Dolorosa. Віфезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вільний час для приватної молитви.

Стіна плачу, дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці, 

Повернення в готель. Вечеря.

 7 день. Переїзд в Єрусалим. Ейн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, матері Івана Хрестителя. Джерело Діви Марії. Церква Відвідин. Місця пов'язані з Іваном Предтечею. Церква Різдва Івана Хрестителя.

Єрусалим. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці, Стіна плачу.

 8 день. Сніданок. Виселення з готелю. Емаус. Тель-Авів – Яффа. Емаус. Монастир Бенедиктинців в селищі Абугош.

Екскурсія Тель-Авів – Яффа. Вулички та визначні місця древнього міста. Будинок Симона кожевника біля яффського порту береже історії про святі діяння апостола Петра. Древній порт Яффа з трьохтисячолітньою історією. Католицька церква св. Петра збудована у 1654 році на фундаменті середньовічної цитаделі 18-го століття, архітектурні розкопки, що ведуться у місті постійно, музеї та доглянуті вузенькі вулички Яффи.

Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт в Україну.


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру: $850 + 200 грн. (оплата в гривнях за комерційним курсом).


У вартість включено:

  • авіапереліт в обидві сторони;
  • всі трансфери згідно програми;
  • проживання у готелях 3*, 3+*;
  • харчування – сніданки та вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючої особи.

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки згідно програми та чайові  гідові і водієві (50 $/особа) – обов'язкова оплата;
  • медичне страхування (згідно тарифного плану);
  • факультативні програми: обід з рибою св. Петра (20 $/особа), прогулянка на кораблику по Галілейському морю (10 $/особа).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: