Весна на Святій Землі – православне паломництво

13 20 лютого / 9 16 березня 2020 р. (тривалість туру: 8 днів / 7 ночей) Вильоти з Києва та Львова!

Паломницький тур до Ізраїлю – місця, де провів своє земне життя Спаситель у супроводі священослужителя ПЦУ. Щоденно Літургії у святих місцях. Відвідування всіх святинь, пов'язаних з земним життям Ісуса.

Маршрут: Львів (Київ) – Тель-Авів – Вифлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум – Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Лод – Тель-Авів – Львів (Київ).

Вартість туру – $875 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Єрусалим – священне місто для усіх християн

Вифлеєм

Вифлеєм – місце Різдва Спасителя

Кана галилейська

Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса

Гора Фавор – місце Преображення Господнього

Йордан

Ріка Йордан – місце Хрещення Ісуса Христа

Мертве море

Мертве море – цілюще місце відпочинку

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день. Зустріч групи в аеропорту, переліт в Тель-Авів. Прибуття в ізраїльський аеропорт ім. Бен Гуріона. Зустріч з гідом. Трансфер у Вифлеєм. Поселення у готель. Вечеря.

2 день. Вифлеєм. Єрусалим. Сніданок. Ранок наш пройде у Вифлеємі – місті, в якому народився Спаситель. Поле пастушків (Лк.2:8-21), монастир прп. Феодосія, лавра прп. Сави Освяченого.

Панорама Єрусалиму. Оливна гора. Місце вознесіння Господнього «Стопочка». Монастир "Pater Noster", церква "Dominus Flevit". Гетсиманський сад. «Церква Всіх Націй». Гробниця Діви Марії. Дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці, Стіна плачу.

Повернення в готель. Вечеря.

Єрусалим і Тель Авів – історія та сучасність Ізраїлю

 3 день.  Сніданок. Хайфа. Назарет. Кана Галілейська.

Хайфа – місто 25-ти храмів різних конфесій. Відвідаємо один з основних, Кармелітський монастир і кармелітську церкву Стелла Маріс. Бахайські сади – символ міста і всесвітня спадщина ЮНЕСКО із 2008 року. Розташовані на схилі гори Кармель сади відкривають неймовірну панораму на місто і море. Тут побачимо усипальницю Баби під золотим куполом, кілометри алей із 450 видами рослин висадженими у перському стилі. Далі помолимось у греко-католицькому храмі пророка Іллі. Собор збудований у 1938-39 роках за проектом арабського архітектора Самміха Аттали.

Назарет. Невеличке містечко, де Ісус провів найкращі дитячі роки. Підемо до джерела Діви Марії біля якого архангел Гавриїл совістив Марію про непорочне зачаття Ісуса. На честь цієї події у IV ст. люди збудували храм Благовіщеня який сьогодні належить до арабської православної спільноти. Помолимось у грецькій церкві Архангела Гавриїла, її ще називають церква Благовіщеня або церква Богородиці. У церкві зберігся позолочений дубовий іконостас, датований 1767 роком, а також цілування Пресвятої Богородиці, ікона Благовіщеня та інші цінні речі.

Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині. Сьогодні місто Кафр-Кана із храмом Вінчання популярне серед одружених пар, котрі приїздять сюди відновити подружні обітниці. Ще тут збудовано церкву апостола Варфоломія і, як тисячі років тому, б’є джерело.

Повернення в готель. Вечеря.

 4 день. Сніданок. Гора Фавор. Галілея.

Свята гора Фавор – місце Преображення Господнього. Одинока гора висотою 588 метрів велично височіє серед Іздрілонської долини. «Табор» -- назва гори на івриті, що означає «випукле місце», яке часто згадується  Старому Завіті. На горі є храм Преображення Господнього з трьома престолами та жіночий монастир у якому є печерний храм Салімського царя Мелхіседека.

Їдемо у Табху, місцевість, неподалік Галилейського озера. Місце славиться дивом яким Ісус примножив хліб та рибу. Після цього паломників чекає фантастичний обід з «рибою святого Петра». Вартість обіду 20$ з особи.

Далі Капернаум, місто Ісуса Христа, бо саме тут Ісус часто гостював  своїх родичів називаючи місто «своїм». Капернаум вщент знищив землетрус і стер з землі на тисячу років. Лише у 1894-м монахи-францисканці взялись за відбудову міста та будівництво монастиря. Нині паломники їдуть  Капернаум, як у національний парк Ізраїлю з багатовіковою історією.

Галілейське море Нового Завіту. Озеро Кінерет сьогодні – 165 км унікальної прісної найнижчої у всьому світі водойми. Нижче рівня океану на 213 метрів! Кажуть, що води ріки Йордан проходячи крізь озеро не змінюють своєї структури. Для паломників це місце у першу чергу земля, де жив і проповідував Ісус.

Повернення у готель. Вечеря.

 5 день. Сніданок. Вифлеєм. Єрусалим. Ейн-Карем. Храм Різдва Христового. Церква св. Катерини. Молочний грот. Вифлеєм, Бет-Лехем – Дім хліба, місце, де народився Ісус. Найбільший паломницький центр планети!

Переїзд в Єрусалим. Ейн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, матері Івана Хрестителя. Джерело Діви Марії. Церква Відвідин. Місця пов'язані з Іваном Предтечею. Церква Різдва Івана Хрестителя.

Повернення у готель. Вечеря.

Єрусалим – Храм Гробу Господнього

 6 день. Сніданок. Йордан. Єрихон. Мертве море. Монастирі Іудейської пустелі. Каср Ель-Яхуд  – місце, де хрестився Ісуса. Омовіння в водах Йордану з Благословенням.

Єрихон – місто в Палестинській автономії з історією у 10 тисяч років! На горі «Спокус» Ісус постив 40 днів. Зараз на горі Каранталь розташований православний монастир «Спокуси».

Смоківниця Закхея в Єрихоні, Палестина. Дереву понад дві тисячі років.

Відпочинок на Мертвому морі з відвідуванням магазину косметики Мертвого моря. Монастир св. Герасима.

Повернення в готель. Вечеря.

 7 день. Сніданок. Єрусалим – Via Dolorosa. Віфезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вільний час для приватної молитви.

Повернення в готель. Вечеря.

 8 день. Сніданок. Виселення з готелю. Лод – Яффа. Стародавнє місто Лод (Лідда). Храм св. Георгія Переможця (місце народження і упокоєння).

Екскурсія Тель-Авів – Яффа. Вулички та визначні місця древнього міста. Будинок Симона кожевника біля яффського порту береже історії про святі діяння апостола Петра. Древній порт Яффа з трьохтисячолітньою історією. Католицька церква св. Петра збудована у 1654 році на фундаменті середньовічної цитаделі 18-го століття, архітектурні розкопки, що ведуться у місті постійно, музеї та доглянуті вузенькі вулички Яффи.

Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт до України.


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя ПЦУ.
Вартість туру: $875 + 200 грн. (оплата в гривнях за комерційним курсом).


У вартість включено:

  • авіапереліт в обидві сторони;
  • всі трансфери згідно програми;
  • проживання у готелях 3*, 3+*;
  • харчування – сніданки та вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • медичне страхування;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючої особи.

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки згідно програми та чайові  гідові і водієві (50 $/особа) – обов'язкова оплата;
  • медичне страхування для осіб старше 60 років (згідно тарифного плану);
  • факультативні програми: обід з рибою св. Петра (20 $/особа), прогулянка на кораблику по Галілейському морю (10 $/особа).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: