Меджугор’є на 40 річницю об’явлень

•  Паломницький тур в Меджугор’є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об’явлень Матері Божої. Участь в урочистих молитовних заходах, які ці дні відбуватимуться в Меджугор’ї для паломників з усього світу. Також в програмі нашої подорожі екскурсія в хорватське місто Дубровнік та відвідування Будапешта.

•  Дата проведення туру: 23 – 28 червня 2021 р.
•  Маршрут: Київ – Будапешт – Меджугор'є – Дубровнік – Київ
•  Вартість туру: 5400 грн. (€155 + 200 грн.)


В програмі туру:

Дубровнік 555

День в старовинному Дубровніку

Будапешт 6-2

Екскурсія Будапештом + кораблик по Дунаю

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації в Меджугор'є

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Кравіце

Екскурсія на водоспад Кравіце


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи в Києві (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону. Ночівля в готелі на території Угорщини.

2 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Будапешт. Оглядова екскурсія містом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама на Будапешт та Дунай.

Вільний час. Пропонуємо організовано відвідати знамениті купальні Сечені. Найвідоміші купальні Угорщини, різноманітні криті та відкриті басейни, сауни та багато інших розваг. Там варто провести не менше, ніж 3 години, щоб максимально відпочити з дороги та оздоровитись (вартість вх. квитка орієнтовно €18).

Ввечері запрошуємо на вражаючу прогулянку на кораблику по Дунаю, щоб помилуватись з води панорамами вечірнього Будапешта, ілюмінація якого є однією з найкрасивіших в Європі. Тривалість прогулянки – 1 година (за бажанням – вартість €20, у вартість входить квиток, бокал шампанського, або соку та супровід гіда).

Збір групи, переїзд в Боснію та Гарцеговину.

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є 12
Меджугор'є 13

Меджугор'є — місце молитви, спокою та тиші

3 день. Ранкове прибуття в Меджугор'є, поселення в готель. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча - колишнього пароха Меджугор'я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

4 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Піст на хлібі і воді.

Відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсильна. 

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

 5 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо.

Зустріч з Ненсі і Патріком - колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Екскурсія до водоспаду Кравіца. Відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. 

Меджугор'є 17
Меджугор'є 7

Меджугор'є

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

6 день. Сніданок. Переїзд в Хорватію. Дубровнік – стародавнє місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають “Перлиною Адріатики”. При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захоплення. Розглядаючи в Дубровніку стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти – чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт. Екскурсія з гідом. Вільний час.

Ввечері вирушаємо додому. Нічний переїзд в Україну.

7 день. Прибуття до Львова у другій половині дня. (точний час і місце прибуття уточнюйте у свого турагента).


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя РКЦ
Вартість туру: 5400 грн. (€155 + 200 грн.)


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування - сніданки та обіди.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 780 грн.);
  • медичне страхування Light - 150 грн; Standart (повне покриття COVID-19) - 380 грн. За бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно;
  • вартість синхронного перекладу молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €8 (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...