Меджугор’є на Великий піст (+ Будапешт + 2 дні на термалах Угорщини)

Паломницький тур в Меджугор'є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об'явлень Матері Божої. Участь у молитовних заходах, які проводяться в Меджугор'ї щодня для паломників з усього світу. Під час паломництва будемо святкувати свято Стрітення Господнього за юліанським календарем.

Також під час туру ми відвідаємо боснійські міста Мостар та Благай з екскурсіями, відпочинемо два дні на термальних курортах Угорщини, поплаваємо на кораблику по Дунаю та прогуляємось Будапештом з гідом. На завершення туру помолимось до чудотворної ікони в м. Марія Повч (Угорщина).

• Дата проведення туру: 12 – 18 лютого 2022 р.
• Маршрут туру: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) – Мостар – Благай – Будапешт – Хайдусобосло – Дебрецен – Марія Повч – Львів (Івано-Франківськ)
• Вартість туру: 5480 грн. (€165 + 200 грн.)


В програмі туру:

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації в Меджугор'є

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Замок Ненсі і Патріка

Відвідування замку з Ненсі і Патріка

Будапешт 6-2

Екскурсія Будапештом + кораблик по Дунаю

Дебрецен 5-2

Хайдусобосло та Дебрецен (термали)


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19, або сертифікат про вакцинацію. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Боснії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою. Для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо безкоштовний трансфер). Виїзд з України. Переїзд в Угорщину.

За умови швидкого проходження кордону, зможемо відвідати Будапешт. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (за бажанням, вартість €20).

Переїзд в Боснію та Герцеговину.

Меджугор'є 17
Меджугор'є 7

Меджугор'є

2 день. Ранкове прибуття в Меджугор'є, поселення в готель. Оглядова прогулянка з розповіддю про Меджугор'є. Зустріч з сестрами спільноти Світло Марії, що опікуються паломниками з України, відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча. Обід. Вільний час. 

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

3 день. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Водоспад Кравіца (Kravice Waterfalls) – одне з найкрасивіших місць Боснії і Герцеговини. Кравіца – це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному.

Повернення в Меджугор'є. Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсила. Обід, вільний час.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є 12
Меджугор'є 13

Меджугор'є — місце молитви, спокою та тиші

4 день. Святкова Літургія українською мовою в східному обряді з нагоди Стрітення Господнього. Сніданок.

Запрошуємо на прогулянку в Мостар. Мостар (Mostar) – одне з найвідоміших міст не тільки в Боснії і Герцеговині, а й на території усіх Балкан. Якщо ви їдете в Боснію, ви не можете не відвідати цю популярну локацію. Мостар став відомим завдяки своєму мосту, від якого власне і походить назва міста. І хоча в місті, крім цього, є ще два мости, найпопулярнішим залишається Старий Міст, який внесений в всесвітню спадщину ЮНЕСКО. Окрім моста Ви можете побачити ще не одну цікаву пам'ятку в місті: турецькі будинки-музеї Кайтаза та Бишчевича, мечеть Коски Мешмед-Паші та Хаджи-Куртову мечеть.

На південь від Мостару розташоване атмосферне містечко Благай – давня столиця Герцеговини, де біля витоку річки Буни ісламські мандрівні монахи-дервіші «приліпили» по-пташиному до могутніх скель свій монастир-текію. Тут досі панує атмосфера XVI століття, яку кожен зможе відчути, пройшовшись під старовинними дерев’яними балками стель по барвистих східних килимах. Сотні співочих птахів на гранатових деревах, кам’яні мости і бірюзові водоспади на скелястих терасах, а ще повсюдні аромати турецької кави і рахат-лукуму – ця абсолютна природна гармонія, яка просто заворожує! Повернення в Меджугор'є, обід.

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

5 день. Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об'явлень Подбрдо. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (в цей день у нашої групи піст на хлібі та воді).

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком колишніми атеїстами та мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід, вільний час.

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ввечері виїжджаємо з Меджугор'є. Переїзд в Угорщину.

Будапешт 6-2
Будапешт
Будапешт 5-2
Будапешт 7-2

Будапешт

 6 день. Ранкове прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія містом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама на Будапешт та Дунай. Переїзд в Хайдусобосло, поселення в готель. Відпочинок в термальних басейнах. Шукали блакитне золото – знайшли гаряче. Так угорське місто з хитромудрою назвою Хайдусобосло (Hajdúszoboszló) перетворилося у процвітаючий термальний курорт. На початку минулого століття тут бурили газову свердловину, однак на поверхню вирвався не метан, а води термального джерела.

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

Термали Хайдусобосло

Дебрецен. Купальні та аквапарк

 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен. Відпочинок в термальних купальнях. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року - одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк AquaticumТут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю "Aqvaticum Debrecen Termal", вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль. Після купалень невеликий шопінг в ТЦ Tesco, щоби купити подарунки рідним і виїзд в Україну.

Дорогою додому відвідаємо відпустове місто Марія Повч. Молитва  у церкві св.  Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Ікона славиться у Європі як «плачуча». Розповідь про історію цього відпустового місця зворушить вас.

Прибуття до Львова пізно ввечері.


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру: 5480 грн. (€165 + 200 грн.)


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування - сніданки та обіди в Меджугор'ї, сніданки в Угорщині.
  • Екскурсії в Будапешті, Мостарі та Благаї.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 690 грн.);
  • медичне страхування – 170 грн.;
  • пожертва за синхронний переклад молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €8 (за бажанням);
  • прогулянка на кораблику по Дунаю €20 (за бажанням);
  • вхідні квитки в термальні купальні (за бажанням).

Забронювати тур:

Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...