Фестиваль Младіфест в Меджугор’ї + 4 дні на морі в Хорватії

• Паломницький тур в Меджугор'є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об'явлень Матері Божої. Участь у всіх заходах фестивалю Младіфест, що проводиться в ці дні в Меджугор'ї кожного року. Також в програмі нашої подорожі відпочинок на чотирьох курортах на морі в Хорватії – в Макарській рів'єрі, у місті-курорті Прімоштен, у містах Градац та Заострог. Також ми відвідаємо у хорватську відпустову святиню Вепріц і мальовничий водоспад Кравіца.

• Дата проведення туру: 30 липня – 8 серпня 2024 р. / Інші дати турів у Меджугор'є тут 〉〉〉
• Маршрут: Львів – Прімоштен – Градац – Заострог – Меджугор'є ( 7 ночей) – Вепріц – Макарська – Львів
• Вартість туру: €285 + 300 грн.


В програмі туру:

Меджугор'є Младіфест

Фестиваль Младіфест 2023

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Кравіце

Екскурсія на водоспад Кравіце

Відпочинок на Адріатичному морі


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо трансфер до Стрия, точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд в Хорватію.

2 день. Ранкове прибуття в Хорватію. День відпочинку на морі у курортному містечку Прімоштен. Пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – входять до десятки найкращих пляжів Хорватії. Це одні з найкрасивіших пляжів середньої Далмації, відмінні галькові пляжі в оточенні соснового лісу і удостоєні блакитного прапора ЮНЕСКО за екологічну чистоту. 

Ввечері збір групи, переїзд в Меджугор'є, поселення в готель Santa Maria 4*, відпочинок.

Прімоштен
Прімоштен 2
Прімоштен 3
Прімоштен 4

Курорт Прімоштен, Хорватія

3 день. Сніданок. День відпочинку на морі. В цей день ми відвідаємо затишний хорватський курорт Заострог. Знаходиться він у Сплітсько-Далматинськії Жупанії, відомому своєю природою регіоні Хорватії. Це орієнтовно від 40 хв. їзди нашим автобусом від готелю. До ваших послуг широкий гальковий пляж, з природньою рослинністю, де можна як позасмагати на сонечку, так і сховатись від нього в тіні зелених дерев. На пляжі присутні кабінки для переодягання та душ. 

По обіді, після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої молитовної програми.

Заострог
Заострог 6
Заострог 7
Заострог 3

Курорт Заострог, Хорватія

4 день. Сніданок. День відпочинку на морі. Хорватський курорт Градац. В Градаці знаходиться ряд чудових пляжів, де можна насолоджуватися купанням, сонцем або відпочити під тінню столітньої сосни. Але ми відпочиватимемо на найвідомішому пляжі Горня Вала, який є водночас найдовшим пляжем на Макарській Рив'єрі. До речі, для довідки археологи колись виявили тут численні археологічні знахідки, які свідчать, що на цьому місці відпочивали люди починаючи ще з часів римської імперії...

По обіді, після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої молитовної програми.

Градац 2
Градац 3
Градац 4
Градац 5

Курорт Градац, Хорватія

5 день. 6:00 –  спільна молитва вервиці для усіх учасників фестивалю на горі об’явлень Подбрдо (біля фігури Богородиці). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

Місце нашого проживання в Меджугор'є готель Santa Maria 4*

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам), Свята Меса, медитація зі свічками та молитва перед Хрестом.

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є Младіфест
Медж 18-2

Меджугор'є місце молитви та спілкування з Богом для людей з усього світу

6 день. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо (приватно для нашої групи). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, 20:30 – процесія з фігурою Богородиці з поклонінням Ісусу в Пресвятих Дарах.

7 день. Хресна Дорога на горі Кріжевац (приватно для нашої групи). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок (в цей день у нас піст на хлібі і воді), ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) та благословення священиків між людьми.

Меджугор'є 12
Меджугор'є 5
Меджугор'є 13
Меджугор'є 7

Меджугор'є - г. Кріжевац та г. Подбрдо

8 день. Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення спільноти "Ченаколо" (Спільнота заснована італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві). 12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

Екскурсія до водоспаду Кравіце. Зустріч з Ненсі і Патріком (за можливості).

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) та традиційне театралізоване дійство, яке щороку готують для паломників члени спільноти ”Ченаколо”.

9 день. Ранкове виселення з готелю. Виїзд з Меджугор’я. Літургія у санктуарії "Вепріц" – хорватське святилище, присвячене Люрдській Богородиці. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Люрд у Франції. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.

макарська 111

Макарська рів'єра — відпочинок на Адріатичному морі

Відпочинок на морі в Макарській рів'єрі. Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Ввечері вирушаємо додому. Нічний переїзд в Україну.

10 день. Прибуття до Львова у другій половині дня (точний час і місце прибуття уточнюйте у свого турагента).


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру: €285 + 300 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Santa Maria 4*;
  • харчування - сніданки та обіди.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування – від 200 грн.
  • вартість синхронного перекладу молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €15 (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €275

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Італія

Рим, Ватикан, Венеція, Падуя, Барі, Сан-Джовані, Лорето, Сан Марино...

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині