Меджугор’є + літній відпочинок на морі в Хорватії

Паломницько-відпочинковий тур в Меджугор’є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об’явлень Матері Божої. Також в програмі нашої подорожі відпочинок на чотирьох курортах на морі в Хорватії – в Макарській рів'єрі, у місті-курорті Прімоштен, у містах Градац та Заострог. Також ми відвідаємо у хорватську відпустову святиню Вепріц і мальовничий водоспад Кравіца.

Дати проведення туру на 2024 р.: 20 – 28 червня / 1 – 9 липня / 8 – 16 липня / 15 – 23 липня / 22 – 30 липня / 12 – 20 серпня / 19 – 27 серпня / 26 серпня – 3 вересня / 2 – 10 вересня / 9 – 17 вересня 2024 р.

Інші дати турів у Меджугор'є тут 〉〉〉

Маршрут туру: Львів – Прімоштен – Меджугор'є – Градац – Заострог – Вепріц – Макарська – Львів
Вартість туру: €265 + 300 грн.


В програмі туру:

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації в Меджугор'є

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Вепріц

Літургія у Вепріці, Хорватія

Замок Ненсі і Патріка

Відвідування замку Ненсі і Патріка

Сонячний берег 4

4 дні відпочинку на морі в Хорватії


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо трансфер до Стрия, точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд в Хорватію.

2 день. Ранкове прибуття в Хорватію. День відпочинку на морі у курортному містечку Прімоштен. Пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – входять до десятки найкращих пляжів Хорватії. Це одні з найкрасивіших пляжів середньої Далмації, відмінні галькові пляжі в оточенні соснового лісу і удостоєні блакитного прапора ЮНЕСКО за екологічну чистоту.

Ввечері збір групи, переїзд в Меджугор'є, поселення в готель Santa Maria 4*, ночівля.

Прімоштен
Прімоштен 2
Прімоштен 3
Прімоштен 4

Курорт Прімоштен, Хорватія

3 день. Розпочинаємо нашу триденну паломницьку програму в Меджугор'є. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є. Відвідування церкви Св. Якова та мироточивого Хреста. 

Обід.  Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об'явлень Подбрдо. Вільний час.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Місце нашого проживання в Меджугор'є готель Santa Maria 4*

4 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок.

Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсильна. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Обід. Вільний час.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є Младіфест
Медж 18-2

Меджугор'є місце молитви та спілкування з Богом для людей з усього світу

5 деньЛітургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (за меджугорською традицією, в цей день у нас піст на хлібі і воді). Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Обід, вільний час. Запрошуємо на екскурсію до водоспаду Кравіца – це саме те місце, де розумієш всю могутність Бога та природи (вхідний квиток + трансфер €15).

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 12
Меджугор'є 5
Меджугор'є 13
Меджугор'є 7

Меджугор'є - г. Кріжевац та г. Подбрдо

 6 день. Ранній сніданок в ресторані готелю. Збір групи о 7:00 год. День відпочинку на морі. В цей день ми відвідаємо затишний хорватський курорт Заострог. Знаходиться він у Сплітсько-Далматинськії Жупанії, відомому своєю природою регіоні Хорватії. Це орієнтовно від 40 хв. їзди нашим автобусом від готелю. До ваших послуг широкий гальковий пляж, з природньою рослинністю, де можна як позасмагати на сонечку, так і сховатись від нього в тіні зелених дерев. На пляжі присутні кабінки для переодягання та душ. 

По обіді (16:00), після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої Літургії.

Заострог
Заострог 6
Градац 4
Заострог 3

Курорт Заострог, Хорватія

7 день. Ранній сніданок в ресторані готелю. Збір групи о 7:00 год. День відпочинку на морі. Хорватський курорт Градац. В Градаці знаходиться ряд чудових пляжів, де можна насолоджуватися купанням, сонцем або відпочити під тінню столітньої сосни. Але ми відпочиватимемо на найвідомішому пляжі Горня Вала, який є водночас найдовшим пляжем на Макарській Рив'єрі. До речі, для довідки археологи колись виявили тут численні археологічні знахідки, які свідчать, що на цьому місці відпочивали люди починаючи ще з часів римської імперії...

По обіді (16:00), після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої Літургії.

Градац 2
Градац 3
Заострог 7
Градац 5

Курорт Градац, Хорватія

8 день. Ранковий виїзд в Хорватію.  Молитовні відвідини санктуарію "Вепріц" – хорватське святилище, присвячене Лурдській Богородиці. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Лурд у Франції. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.

Вільний день на морі. Макарська рів'єра – неймовірно красивий курортний регіон на узбережжі Адрватичного моря. Тут є прекрасні галькові та піщані пляжі з кришталево-чистою бірюзовою водою. На самомих пляжах ростуть сосни, в тіні яких можна сховатися від палаючого сонця. Безліч кафе та ресторанів з чудовою місцевою та європейською кухнею.

Макарська рів'єра, пляж
Макарська рів'єра, пляж 2
DCIM100GOPRO
Макарська рів'єра, пляж 4

Пляжі Макарської рів'єри

Збір групи, вирушаємо додому. Нічний переїзд в Україну.

9 день. Прибуття до Львова у другій половині дня (точний час і місце прибуття уточнюйте у свого турагента).


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру: €265 + 300 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 6 ночей;
  • харчування - сніданки та обіди.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування - від 200 грн.;
  • вартість синхронного перекладу молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €15 (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €275

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Італія

Рим, Ватикан, Венеція, Падуя, Барі, Сан-Джовані, Лорето, Сан Марино...

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині