Паломництво в Меджугор’є + термали

•  Паломницький тур в Меджугор'є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об'явлень Матері Божої. Два дні відпочинку в термальних купальнях в Хайдусобосло та Дебрецені.

•  Дата проведення туру: 15 – 21 квітня / 6 – 12 травня 2024 р. / Інші дати турів у Меджугор'є тут 〉〉〉
•  Маршрут: Львів – Будапешт – Вепріц – Макарська рів'єра – Меджугор'є – Хайдусобосло – Дебрецен – Львів
•  Вартість туру: €215 + 300 грн.


В програмі туру:

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Кравіце

Екскурсія на водоспад Кравіце

Замок Ненсі і Патріка

Відвідування замку з Ненсі і Патріка

Дебрецен 5-2

Відпочинок на термалах Угорщини


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою. Для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо безкоштовний трансфер). Виїзд з України. Переїзд в Хорватію.

2 день. Прибуття в Хорватію. Літургія у санктуарії "Вепріц" – хорватське святилище, присвячене Лурдській Богородиці. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Лурд у Франції. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.

Прибуття в Меджугор'є, поселення в готель. Оглядова прогулянка з розповіддю про Меджугор'є. Зустріч з сестрами спільноти Світло Марії, що опікуються паломниками з України, відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча. Обід. Вільний час. 

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Місце нашого проживання в Меджугор'є готель Santa Maria 4*

3 день. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (в цей день у нашої групи піст на хлібі та воді).

Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсила. Обід, вільний час.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є 12
Меджугор'є 13

4 день. Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок.

Запрошуємо на прогулянку в Мостар. Мостар (Mostar) – одне з найвідоміших міст не тільки в Боснії і Герцеговині, а й на території усіх Балкан. Якщо ви їдете в Боснію, ви не можете не відвідати цю популярну локацію. Мостар став відомим завдяки своєму мосту, від якого власне і походить назва міста. І хоча в місті, крім цього, є ще два мости, найпопулярнішим залишається Старий Міст, який внесений в всесвітню спадщину ЮНЕСКО. Окрім моста Ви можете побачити ще не одну цікаву пам'ятку в місті: турецькі будинки-музеї Кайтаза та Бишчевича, мечеть Коски Мешмед-Паші та Хаджи-Куртову мечеть.

Екскурсія до водоспаду Кравіца. Водоспад Кравіца (Kravice Waterfalls) – одне з найкрасивіших місць Боснії і Герцеговини. Кравіца – це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному. Повернення в Меджугор'є, обід.

Меджугор'є — місце молитви, спокою та тиші

Меджугор'є 17
Меджугор'є 7

Меджугор'є

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

5 день. Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об'явлень Подбрдо.

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком колишніми атеїстами та мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід, вільний час.

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ввечері виїжджаємо з Меджугор'є. Переїзд в Угорщину.

 6 день. Ранкове прибуття в Хайдусобосло, поселення в готель. Відпочинок в термальних басейнах. Шукали блакитне золото – знайшли гаряче. Так угорське місто з хитромудрою назвою Хайдусобосло (Hajdúszoboszló) перетворилося у процвітаючий термальний курорт. На початку минулого століття тут бурили газову свердловину, однак на поверхню вирвався не метан, а води термального джерела.

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

Термали Хайдусобосло

Дебрецен. Купальні та аквапарк

 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен. Відпочинок в термальних купальнях. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року - одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum. Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю "Aqvaticum Debrecen Termal", вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль. Після купалень невеликий шопінг в ТЦ Tesco, щоби купити подарунки рідним і виїзд в Україну.

В обідній час вирушаємо додому. Прибуття до Львова ввечері.


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру: €215 + 300 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування - сніданки та обіди згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування – 200 грн.;
  • пожертва за синхронний переклад молитовної програми €2;
  • екскурсія в Мостар та вхідний квиток на водоспад Кравіца €20 (за бажанням);
  • вхідні квитки в термальні купальні (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €275

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Італія

Рим, Ватикан, Венеція, Падуя, Барі, Сан-Джовані, Лорето, Сан Марино...

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині