Новорічні зустрічі Тезе – Мадрид 2019

24 грудня 2018 р. – 4 січня 2019р.

Паломництво довіри Тезе – Новий рік у Мадриді Участь у традиційних новорічних зустрічах християнської молоді з усього світу + паломництво європейськими містами.

Маршрут туру:  Львів – Нюрнберг – Цюріх – Барселона – Мадрид – Ніцца – Монако – Падуя – Венеція – Львів

Вартість туру – €299 + 450 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

5 днів молитовної програми Тезе в Мадриді

Барселона

Барселона - перлина Іспанії та столиця Каталонії

Гондола

Венеція - прекрасне місто на воді

Зустріч НР разом з європейською молоддю

Цюріх

Дивовижна Швейцарія та її столиця Цюріх

Падуя - "місто святого Антонія"

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день. Львів – Нюрнберг. 7:00 виїзд групи зі Львова (Залізничний вокзал). Переїзд до Німеччини. 

✓ 2 день. Нюрнберг. Ранкове прибуття в Нюрнберг.

Нюрнберг - друге після Мюнхена велике місто Баварії, батьківщина знаменитих сосисок і пряників. Неформальні титули Нюрнберга - «скарбниця Німеччини», «місто пряників і іграшок». Через Нюрнберг проходить популярна в Європі велосипедна магістраль Париж-Прага. Щорічно 2 мільйони туристів їдуть саме в Нюрнберг на знаменитий Різдвяний ярмарок.

Переїзд в транзитний готель, ночівля.

Цюріх

✓ 3 день. Цюріх. Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд у Цюріх. Літургія в одному з храмів міста (за можливості). Вільний час.

Місто Цюріх, адміністративний центр однойменного кантону, розташовується на берегах річки Ліммат, яка впадає в Цюріхське озеро. Цюріх по праву вважається найбільшим містом і економічним центром Швейцарії. Сама його назва викликає асоціації з "містом світу", банківськими рахунками та гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі.

Вільний час, збір групи, нічний переїзд у Барселону.

Барселона

✓ 4 день. Барселона. Ранкове прибуття в Барселону.

*Рекомендуємо – екскурсію «Квітка Іспанії – Барселона» (19). Барселона - це шалена енергія Далі і неповторна архітектура Гауді, активний рух велосипедного трафіку і несамовиті вечірки. Перераховувати визначні місця і пам’ятки каталонської столиці – справа невдячна: вони зустрічаються тут буквально на кожному кроці. Давній римський порт дихає історією, кожен камінь готовий розповісти свою легенду, а всі сучасні пам'ятники гідні як мінімум гімну або оди.

*Рекомендуємо – екскурсію «Спадщина Гауді» (18). Роботи архітектора Гауді викликають одночасно подив і захват, розгубленість і здивування. Творіння Гауді" це будинок Міла, будинок Бальо, будинок Вісенс, палац Гуеля, склеп Гуеля та храм Святого Сімейства. Поєднання оригінального дизайну, цікавих форм і яскравих кольорів в роботах Гауді надають Барселоні воістину незрівнянний вигляд.

Нічний переїзд у Мадрид.

✓ 5 – 8 день. Мадрид. Участь у заходах молитовної зустрічі Тезе в Мадриді. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.

Молитовні вечори християнської молоді

Хрест - символ Тезе

✓ 9 день. Мадрид. Завершення програми Тезе, прощання з приймаючими сім’ями. Відправлення з Мадриду о 16.00. Переїзд до Франції.

✓ 10 день. Ніцца – Монако. Ранкове прибуття Ніццу. Свята літургія. Прогулянка містом. Вільний час.

Центр Лазурного берега Ніцца, місто, що стоїть на місці давньогрецької Нікеї. Яскраве чарівність середземноморської природи підкреслює італійський колорит старого міста і витончену красу набережної, що протягнулася уздовж пляжу.

*Рекомендуємо поїздку в Монако громадським транспортом. Всього на декількох квадратних кілометрах розташоване казково красива і неймовірно багата держава. Над могутніми скелями, нависаючи над морем знаходиться невелика, але одна з найбільш цікавих частин князівства- Монако-віль - старе місто. Тут кафедральний собор, княжий палац, музеї, сади - історія застигла, а зовсім недалеко в порту відпочивають досконалі, сконструйовані за останнім писком моди - яхти, на ідеально рівних дорогах «ганяють» зірки формули-1

Рекомендуємо оглядову екскурсію містом «Королівство розкоші Монако»  (15).

Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Ночівля в готелі.

✓ 11 день. Падуя – Венеція. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Падуї. Літургія, прогулянка містом. Вільний час.

Рекомендуємо скористатись нагодою та поїхати до Венеції громадським транспортом.

Венеція

*Рекомендуємо оглядову екскурсію містом – «Венеція – казка на воді» (13). Венеція є, мабуть, одним з найпривабливіших міст нашої планети. Це місто сповнене чарівності і краси. Це унікальне місце прагнепобачити власними очима практично кожен. Місто розкинулося на 118 невеликих островах між материком і Адріатичним морем. Його пронизують 160 каналів. Можна сказати, що Венеція стоїть на воді. Венеція – це суміш різноманітних архітектурних стилів, що додало місту неповторного вигляду. Куди б ви не пішли вказівники неодмінно виведуть вас на одну з найкрасивіших площ — Сан-Марко – одну з візитівок Венеції.

Рекомендуємо відвідати, Палац Дожів який відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів (вх. квиток – €19).

Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі. Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто на воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду (€20).

Повернення в Падую громадським транспортом, виїзд з Італії, переїзд в Україну.

✓ 12 день. Львів. Прибуття в Україну (щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 22.00).


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

Вартість туру  - €299 + 450 грн. 


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • Внесок Тезе (орієнтовно 40 €- ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПІД ЧАС ТУРУ!!!!) - який включає проживання 5 днів/4 ночі у Мадриді (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт; (обов'язкова оплата);
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).