Термальні води Угорщини – курорт Хайдусобосло

6 – 11 лютого  2018р.6 – 11 березня  2018р. 

Відпочинок у найбільшому термальному купальному комплексі Європи Аква Палас, та СПА комплексі ВЕКЕ. Екскурсії цікавими історичними містами Угорщини та шопінг.

Маршрут туру: Львів – Хайдусобосло – Дебрецен – Будапешт (Мішкольц, Егер) – Львів

Вартість туру - €115

Хайдусобосло
Хайдусобосло 2

Програма туру:

1 день, Львів. 22.30- збір групи біля ТЦ «Магнус» виїзд на кордон (можливе тривале очікування на кордоні). Переїзд до Угорщини.

2 день, Хайдусобосло. Прибуття в Хайдусобосло орієнтовно 9.00 годині. Поселення в готель.

Екскурсія по місту. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи Аква Палас, та СПА комплексу ВЕКЕ.

Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт з найбільшим купальним комплексом Європи відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок в термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С . Вуглецево-содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю, срібла. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір. В Хайдусобосло приїжджають полікуватись, відпочити та розважитись. Вільний час. 

3 день, Дебрецен. Сніданок в ресторані готелю. Екскурсія в м. Дебрецен – друге по величині місто Угорщини . Спільна молитва в Кафедральному Соборі Святої Анни (1715 рік). Відвідування великого шопінгового центру поблизу  Дебрецена.

Повернення в Хайдусобосло. Відпочинок на термальних водах.

4 день, Екскурсія в Будапешт. Сніданок в ресторані готелю.  Екскурсія в Будапешт, Мішкольц, або Егер  (факультативно, на вибір туристів). 

Після екскурсії, повернення в Хайдусобосло. Вільний час. Відпочинок на термальних водах.

5 день, Хайдусобосло. Сніданок в ресторані готелю. Участь в Літургії в Греко-католицькому храмі в Хайдусобосло (частина служби правиться на українській мові). Відвідування римо-католицького храму Святого Ласло.

Вільний час. Відпочинок на термальних водах.

6 день, Марія Повч. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на термальних водах.

Виселення з готелю. Переїзд в угорське містечко Марія Повч. Відвідування собору св. Михаїла, греко-католицької церкви, де знаходиться відома в Європі ікона Марії Повчанської. Ікона прославилась великою кількістю зцілень хворих людей, які сюди прибували в паломництво. Молитва біля чудотворної ікони, розповідь про історію цього місця. Вільний час для придбання сувенірів.

Збір групи, виїзд в Україну. Прибуття до Львова пізно ввечері.


Вартість туру - €115.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 3*.

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в басейни, музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням);
  • консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – власники біометричних закордонних паспортів, пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років);
  • харчування;
  • медичне страхування.