В гості до тролів – екскурсійний тур в Швецію та Фінляндію

1 – 12 липня 2018р.
Екскурсійний тур до Скандинавії. В програмі: головні перлини Скандинавії! Дві незабутні ночі на поромах! Столиці Латвії, Естонії, Фінляндії, Швеції та Норвегії!

Маршрут туру: Тернопіль – Львів – Рига – Стокгольм – Флом – Кьосфоссен –Сьогнефйорд (Нерейфйорд та Аурландфйорд) – Гудванген – Сталхейм – Твіндефоссен – Берген – Хардангерфйорд – Одда – Лотефоссен – Осло – Стокгольм – Сігтуна – Упсала – Таллінн – Гельсінкі – Львів – Тернопіль

Вартість туру – €499 + 200 грн. Увага!!! З'явились два відмовних місця. Вартість €299 + 200 грн. Реєстрація за тел.: (096) 903-38-62 (цілодобово).

Стокгольм

Програма туру:

✓ 1 день, 1 липня – Тернопіль – Львів – Рига. 15:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на тебе чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

17:30-18:00 - посадка у Львові навпроти центрального входу на автовокзал (вул. Стрийська), біля зупинки громадського транспорту. 18:00 виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні). Переїзд територією Польщі та Литви. По дорозі – паті на колесах! Нічний переїзд до Риги.

✓ 2 день, 2 липня – РигаПрибуття до Риги. Запрошуємо на оглядову екскурсію "Рига - Маленький Париж Півночі". Саме так у 30-ті роки XX століття називали Ригу за її бурхливе нічне життя, що зберігає в собі безліч таємниць і загадок. З плином часу Рига стає все більш привабливою. Рига - місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.

Після екскурсії – поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

✓ 3 день, 3 липня – Рига. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день у Ризі. Орієнтовно о 15:00 переїзд в порт. 17:30 – відплиття на поромі до Стокгольму. Ночівля на поромі (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна). Тут Ви знайдете магазини, кафе, обмінник, розважальні програми, нічний клуб… незабутня ніч на величезному кораблі.

✓ 4 день, 4 липня – Стокгольм. Сніданок на поромі (оплачується додатково за бажанням). Прибуття до Стокгольму о 10:30.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія "Місто на воді - Стокгольм". Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку... і ось ми тут. "Королівський Стокгольм" - архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует - ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички, багато сувенірних мaгaзинчиків ...

Після екскурсії – вільний час. Орієнтовно о 22:00 – збір групи, переїзд до Флому.

✓ 5 день, 5 липня – Фйорди. Нас чекає край білосніжних гірських вершин на тлі ніжного синього неба ... Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гори, фйорди, водоспади, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось.... Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель – Лердальскій - 24,5 км, найбільш мальовнича залізниця – Фломська, найдовший фйорд Норвегії – знаменитий Сьогнефйорд…

Знайомство з Норвегією розпочнемо з містечка Флом. Прибуття до мальовничого поселення на березі фйорду близько 12:00. Пропонуємо Вам дві захоплюючі мандрівки:

Незабутню двогодинну поїздку Фломською залізницею (за бажанням - 60 €). Фломська залізниця вважається найбільш мальовничою у світі!!! Ми побачимо все най-най! Піднімемось на висоту 867 метрів над рівнем моря, побачимо неймовірну красу, сфотографуємось біля вражаючого водоспаду Кьосфоссен… Здається, що більшу красу годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.

Далі запрошуємо Вас на найдивовижніший двох годинний "Круїз на кораблику серед величних фйордів" (за бажанням - 60 €). Два мальовничих рукава Сьогнефйорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфйорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фйорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфйорд.

Туристи, які не підуть на факультативи, матимуть вільний час у Фломі.

Ввечері переїзд до готелю. Поселення. Ночівля.

✓ 6 день, 6 липня – Подорож до Бергена. Сніданок в ресторані готелю. Дорогою до Бергена ми відвідаємо один із найстаріших готелів країни, з оглядового майданчика якого, з висоти «пташиного польоту», відкриваються захоплюючі подих, казкові види на ущелину Сталхейм (вхід на оглядовий майданчик платний9 €), а також побачимо найбільший у Норвегії водоспад – Твіндефоссен і скуштуємо та наберемо воду з цього водоспаду, яка дає мужчинам неабияку чоловічу силу на довгі роки.

Берген – друге за величиною місто Норвегії, ворота у світ фйордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. Оглядова екскурсія. Вільний час. Переїзд до готелю. Поселення в готель. Ночівля.

✓ 7 день, 7 липня –  Одда. Сніданок в ресторані готелю. Запрошуємо Вас здійснити дивовижну мандрівку. Наша дорога пролягатиме вздовж Хардангерфйорда, спочатку ми відвідаємо містечко Одда на березі фйорду. Далі, дорогою, після кожного повороту чи тунелю, нас чекають водоспади, круті гори, глибокі озера, ріки і фантастичні марсіанські пейзажі. Кожна людина хоча б один раз у житті хоче побувати у Норвегії, щоб побачити цю красу! Переїзд до готелю. Ночівля.

✓ 8 день, 8 липня – Осло. Вітаємо в «Столиці землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! У перебігу століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми. Оглядова екскурсія містом. Вільний час до вечора. Рекомендуємо відвідати трамплін Хольменколлен, якому більше ста років і унікальний «Парк людей Густава Вігеланна»...

22:00 – збір групи, нічний переїзд до Стокгольму.

✓ 9 день, 9 липня – Стокгольм. Ранкове прибуття в Стокгольм. Вільний час.

Запрошуємо відвідати екскурсію "Легендарні Сігтуна і Упсала" (за бажанням - 35 €). На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції - Сігтуна - "місто-колиска" могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію ... Далі нас чекає знайомство з красунею Упсалою. Головна окраса міста - Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни, а висота 118,7 м робить його найвищим в Скандинавії. Довгий час собор використовували для коронації правителів, а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер'єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все ... адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з великою кількістю старовинних будиночків, храмів і «шведських пірамід", які розкажуть нам свої історії.

Орієнтовно о 15:00 – збір групи, переїзд в порт. Відплиття на поромі до Риги. Ночівля на поромі (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна). Ще одна незабутня ніч на величезному кораблі.

✓ 10 день, 10 липня – Таллін. Сніданок на поромі (оплачується додатково за бажанням). Прибуття в порт Риги об 11:00. Переїзд до Естонії.

Запрошуємо на оглядову екскурсію столицею – "Таллінн –   казкове місто на березі Балтійського моря". Древня архітектура, маленькі магазинчики, вузенькі вулички Старого міста, гамірні таверни і найголовніше - посмішки людей, які завжди раді гостям. Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди - в вимощених бруківкою вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, у полум'ї факелів, які кидають таємничі тіні на вкриту мохом кам'яну стіну замку Тоомпеа, в звуці прибою Балтійського моря ...

Після екскурсії – вільний час. Ввечері поселення в готель. Ночівля.

✓ 11 день, 11 липня – Гельсінкі. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день в Таллінні. Рекомендуємо самостійно відвідати столицю Фінляндії – Гельсінкі. Подорож на поромі займе 2 год. (оплачується додатково).

22:00 – збір групи у Таллінні, виїзд в Україну.

✓ 12 день, 12 липня – Ми вдома! Прибуття до Львова о другій половині дня. Місце прибуття у Львові - автовокзал на вул. Стрийській. Переїзд до Тернополя. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.


Вартість туру – €499 + 200 грн. Увага!!! З'явились два відмовних місця. Вартість €299 + 200 грн. Реєстрація за тел.: (096) 903-38-62 (цілодобово).


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • проживання в готелях 3* (5 ночей);
  • ночівля на поромах Рига - Стокгольм та Стокгольм - Рига (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна. Сніданок оплачується додатково, в каютах: душ та туалет);
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • екскурсії – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
  • проїзд в громадському транспорті;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням);
  • консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – власники біометричних закордонних паспортів, пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років).