Древня Еллада — 8 днів на морі в Греції — Пієрія

16 червня / 29 серпня – 7 вересня 2019 р.

Відпочинок у Греції на Егейському морі в Пієрії. В програмі багато екскурсій, включно з горою Олімп та монастирським комплексом - Метеора) + 8 днів відпочинку на морі. Дворазове харчування у вартості туру.

Hotel Great Alexander *** (Plaka Litohoro, Pieria), 2 лінія.

Вартість туру €290+ 100 грн.


Програма туру:

✓ 1 деньЗбір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати в турагента). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Греції.

✓ 2 день. Прибуття в Пієрію (орієнтовно о 15.00). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Групові або індивідуальні прогулянки чарівними місцями регіону Греції; морські, автобусні, пішохідні мандрівки.

Курортний регіон Пієрія — найкраще поєднання мальовничої природи, моря та сонця

Курорт Пієрія зустрічає лагідним блакитним морем, теплим сонцем, золотими пляжами. Ваші фото завжди будуть бездоганними на мальовничому фоні природи. Недарма Боги обрали це райське місце щоб споглядати із гори Олімп за синіми хвилями, зеленими долинами...

Катеріні – столиця Пієрії і розкішне курортне місто на березі моря  розташоване на пагорбі між горами Пієрія та затокою Термаїкос на висоті до 45м над рівнем моря. Якщо мрієте втекти від сірої буденності, сповна насолодитись нічними дискотеками, прогулянками, романтикою, вам точно у сучасне європейське місто Паралія Катеріні. Назване на честь Катерини Александрійської, християнської мучениці, що жила у Греції в IV столітті.

✓ 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію в Афіни (€70 + €12 вхідні квитки дорослі. / €50 + €12 вхідні квитки діти). Маршрут з екскурсією античним містом Афіни, похід до Акрополя. Відвідаємо Синтагму, Парламент, пам'ятник невідомому солдату, Національний сад, Арку Адріана, Храм Зевса Олімпійського, нумізматичний музей Шлімана, резиденцію президента Республіки. Пройдемось лабіринтами вуличок міста.

✓ 4 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію Лутра Арідея та Едесса (€26 + €3 вхідні квитки дорослі. / €20 + €3 вхідні квитки діти). Цілющі термальні джерела Лутра Позар, всього 12 км від Арідея, розташовані на висоті 128 метрів над рівнем моря. Шість гарячих джерел серед чудової гірської природи. Вода має унікальні властивості. Комплекс послуг із 50 індивідуальних купальнь, SPA центру, басейнів, турецької лазні, водоспаду.

Акрополь — одна з найвеличніших історичних пам'яток в світі

✓ 5 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію у м. Салоніки (€19). Салоніки – сучасний мегаполіс з історією у 2500 років! Тут ви дізнаєтесь все про Древню Македонію. Салоніки було столицею Македонського царства. Зрозумієте різницю між архітектурою Римської та Візантійської імперії. Майже все місто у спадщині ЮНЕСКО. Зануритесь в атмосферу мультикультурного міста. Можете покататись на двоповерховому автобусі і побачити місто з висоти, або піднятись на оглядовий майданчик телевізійної вежі щоби помилуватись панорамою Салонік, погуляти площею Арістотеля і, врешті, смачно поїсти в одному із затишних ресторанчиків справжньої грецької кухні.

✓ 6 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю.Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію на гору Олімп (€18 дор. / €12 дит.). Священна гора Олімп – символ древньогрецької міфології. Згідно легенд, тут жили боги під покровом могутнього Зевса.  Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалія, але слугує єдиним кордоном регіону з грецькою Македонією. Гора об'єднує масив із чотирьох вершин, понад 1700 каньйонів і плато. Тут, на висоті, розташувався древній монастир святого Діонісія. Спокій села святого Пантелеймона чарує середньовічними вуличками. У серці села причаїлася скромна церква святого Пантелеймона - християнського цілителя.

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель.

✓ 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію в монастирі Метеори (€30 дор. / €20 дит.). Християнські Монастирі Метеори збудовані на гігантських обривистих скелях велично спрямованих в небо. Найбільший монастирський комплекс у Греції. Унікальне архітектурне досягнення, дивовижна та велична пам’ятка країни. Перші споруди з'явились у XV столітті. Намолене місце між небом і землею "ширяє у повітрі". Промовисті скелі ваблять людей єднатись з божественним, роздумувати про вічне, милуватись природнім, збагнути неосяжне.

✓ 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію до поясу Богородиці (€49 дор. / €33 дит.). Пояс Пресвятої Діви Марії, який у наші дні розділений на три частини – єдина збережена реліквія її земного життя Марії. На третій день після поховання Пресвята Діва явилася апостолам і втішила їх словами: «Радійте! – бо Я з вами на всі дні». Згідно з переказами, до цього вона явилася Фомі й з небес кинула йому свій пояс. Місцеві ченці роблять пояски, прикладають їх до Поясу Пресвятої Богородиці, моляться. Паломники везуть їх у свої домівки по всьому світу.

✓ 9 день. Сніданок ресторані готелю, 10:00 год. звільнення номерів. Збір групи, виїзд з Греції, переїзд в Україну.

✓ 10 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Вартість туру €290+ 100 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (програма Light – 150  грн, Standart – 250 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно);
  • факультативні екскурсії.