Древня Еллада — відпочинок на морі в Греції

17 червня 2018 р.

Відпочинок у Греції на Егейському морі в Пієрії. В програмі багато екскурсій, включно з горою Олімп та монастирським комплексом - Метеора) + 8 днів відпочинку на морі. Дворазове харчування у вартості.

Вартість туру: €269  + 200 грн. / При бронюванні до 1 квітня вартість249 + 200 грн.

✓ 1 день. Збір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Греції.

✓ 2 день. Прибуття в Пієрію (орієнтовно о 15.00). Поселення у готель. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Для бажаючих оглянути красиві краєвиди цього регіону Греції у екскурсовода є всі програми для пішохідних, автобусних та морських турів про які вас повідомлять заздалегідь.

Пієрія – батьківщина грецьких муз та богів. Курорт із 12-ма пляжами з дрібним білим піском, більшість з яких має «голубий прапор». Невеличкий, але відомий далеко за межами Греції курортний регіон, входить у трійку кращих курортів Греції. Ароматне цілюще повітря лікує тіло і душу. Відпочинок у Пієрії ідеальний для любителів пляжного дозвілля, поціновувачів походів у гори, екстремальних розваг, водних атракціонів, веселих вечірок та відмінного сервісу.

Пієрію називають «раєм богів» і воротами  Олімпу, адже саме тут розташований національний заповідник світового значення – легендарна гора Олімп. В підніжжі гори зберігаються руїни древнього міста-святилища – Діона, що був духовним центром греків.

Столиця Пієрії – місто Катеріні, назване на честь Святої Катерини. Туристичним районом і грецьким курортом вздовж моря є Паралія Катеріні нагороджена спеціальним «голубим прапором» ЮНЕСКО, як одна з найчистіших ліній заливу Термаікос. До речі, протяжність місцевого пляжу унікальна – 50 км! золотистого піску. Веселі розваги, розкішні грецькі страви і диско-вечірки для вашого розкішного відпочинку.

Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 3 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря.

Пляж Неі Порті під «голубим прапором» ідеальний для катання на катамаранах, катерах та водних лижах. Широке побережжя із чистим піском, безліччю барів, ресторанів де подають смачні грецькі страви.

Пляж Платамонас – мальовничий, піщано-гальковий, тихий, без шумних вечірок із безліччю кафе, барів, ресторанів з божественною грецькою їжею.

Пляж Лептокарія – під «голубим прапором» із повітрям насиченим йодом та озоном, чудовим сервісом, смачними коктейлями, веселими атракціонами і середньовічною архітектурою.

За інформацією про усі екскурсії в околицях Пієрії звертайтеся до керівника групи. Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 4 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря.

До ваших послуг факультативна екскурсія у м. Салоніки (15 €). Салоніки – культурна столиця Греції, місто мільйонник, де злились століття і цивілізації римської та візантійської культур. Музей Білої вежі із автентичною атмосферою міста відкриває історію починаючи з античних часів до сьогодення. Площа Аристотеля – серце міста, відбудована 100 років тому після пожежі французьким архітектором. Римський форум із рештками руїн, Археологічний музей Салонік, музей Візантійської культури, музей кінематографу, храм святого Миколая Орфаноса… вибирайте, що вам до душі. Салоніки – місто тиші, назване на честь сестри Олександра Македонського, з історією у понад 3 тисячі років. Це місто гурманів. Скуштуйте тут традиційні грецькі страви, приправлені неймовірною кількістю свіжих соковитих трав і, звісно ж, десерти із традиційною грецькою кавою – фрапе.

Вечеря та ночівля в готелі.

Метеора — древні православні монастирі на верхівках скель.

✓ 5 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря.

Факультативна екскурсія на гору Олімп (12 €). Олімп – місце міфів та легенд, уславлене в грецьких легендах як дім 12-ти головних олімпійських богів Древньої Греції, серед яких Зевс, Посейдон, Гермес.  Найвища точка Мітікас висотою у 2917 м над рівнем моря. Бажаючі екстриму можуть піднятись на гору Олімп. Підйом не просто прогулянка і потребує відповідного спорядження та витримки.

Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 6 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря.

Факультативна екскурсія до монастирів величних Метеорів (20 €). На Фессалійській рівнині піднімаються в небо скелі висотою до 600 м, це – Метеори, ті, що «ширяють у повітрі». З’явились вони понад 20 млн. років тому, коли зникла вода доісторичного озера. Груди каміння потягнулись до неба створивши неймовірно захопливий краєвид. Метеори – атмосфера благодаті, місце, де відчуваєш захоплення, страх, запаморочення і спокій від висоти на якій сьогодні розташовані шість діючих монастирів.

Перший скит Святого Духа з’явився тисячу років тому. У 14 столітті на скелях було 24 монастирі. Канатні дороги й дерев’яні мости на укріпленнях були єдиним шляхом, що вів до висоти між небом і землею. Дороги до Метеор збудували лише на початку 20 століття. Паломництво до Метеор з православними монастирями наповнить вас новими враженнями про те, як можна прожити своє життя у цілковитій тиші божественного спокою та щоденної молитви. Тут кожен має шанс відчути інший плин часу.

Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 7 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря.

Факультативна програма «До Поясу Пресвятої Богородиці» (35 €). Паломники з усього світу їдуть вклонитись святій реліквії із земного життя – Поясу Діви Марії. Головний фрагмент Пояса зберігається у монастирській державі Греції, горі Афон. Доступ жінкам туди заборонений та й не кожен смертний може потрапити у Автономну Чернечу Державу.

Та мало кому відомо, що частинка Пояса Пресвятої Богородиці зберігається у жіночому монастирі Като Ксеніа, на сході Греціїї. Пояс Пречистої у ковчегу, датованому 1522 роком – подарунок Афонського монастиря Ватопед. Окрім Пояса у монастирі зберігається чудотворний образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксеніа, що є шанованою іконою Фессалій і Греції, частинки мощів мученика Тифона, святих Зеновія і Зеновії, великомученика цілителя Пантелеймона, священомученика Харалампія. Саме до монастиря вклонитися святиням і помолитись до Діви Марії проляже цього дня наша дорога.

Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 8 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря. Час для відпочинку, купання в морі, водних атракціонів, коктейлів, сонця. Вечеря та ночівля в готелі.

✓ 9 день. Сніданок у готелі. Відпочинок на одному з пляжів Егейського моря. Сувеніри, прощання з морем Греції. Збір групи, переїзд в Україну.

✓ 10 день. Прибуття в Україну.

Вартість туру: €269  + 200 грн. / При бронюванні до 1 квітня вартість: 249 + 200 грн. (оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати).


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • за відсутності біометричного паспорта, витрати пов’язані з виготовленням візи (консульський збір для отримання візи €35, крім пільгових категорій, оформлення, подача та отримання документів для візи €20);
  • факультативні екскурсії.