Чарівна Грузія з відпочинком на морі

Авіатур в Грузію. Відпочинок на морі, екскурсійна та паломницька програма. Вильоти Львів / Київ.

Дати проведення туру: 28 травня – 4 червня / 18 – 25 червня / 23 – 30 липня / 20 – 27 серпня / 17 – 24 вересня 2022 р.
Маршрут: Львів – Батумі – Мцхета – Тбілісі – Казбегі – Кахетія – Батумі – Львів
Вартість туру: 10775 грн. ($399) + авіаквиток (вартість авіаквитка орієнтовно $150 в дві сторони)


В програмі туру:

Грузія Батумі

Батумі

Грузія Мцхета

Мцхета

Грузія Тбілісі

Тбілісі

Грузія Казбегі

Казбегі

Грузія Кахетія

Кахетія

Грузія вино

Дегустація вин


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством Грузії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Львів – Батумі. Збір групи в аеропорту ім. Данила Галицького у Львові. (для туристів з Івано-Франківська буде організований автобусний трансфер до Львова). Виліт зі Львова. Паралельно виліт з Києва для паломників зі столиці.

Прибуття Батумі. Зустріч з гідом. Обід. Переїзд до готелю. Розміщення в готелі S–Bakuri (Кваріаті). Вільний час для відпочинку на морі. Вечеря. Оглядово-екскурсійна прогулянка по вечірньому Батумі, відвідування шоу співучих фонтанів. Повернення в готель. Ночівля в Батумі.

Грузія Батумі

Набережна Батумі

Грузія Батумі 2

Сучасне місто

Грузія Батумі 3

Вулички Батумі

Грузія Батумі 4

Пальми Батумі

2 день. Мцхета. Літургія в католицькому соборі. Переїзд до Тбілісі. Мцхета. Монастир Джварі – один з найдавніших християнських храмів Грузії. Монастир Самтавро – комплекс із Самтавро-Преображенської церкви та жіночого монастиря святої Ніни, розташований на злитті річок Кури (Мткварі) та Арагві. Патріарший собор Свєтіцховелі – один із найпрославленіших і шанованих храмів Грузії.

Прибуття в Тбілісі. Розміщення в готелі Old Meidan. Вечеря, ночівля.

 3 день. Тбілісі. Сніданок в ресторані готелю. Літургія (при можливості в католицькому соборі Св. Петра і Павла час за узгодженням). Тбілісі. Оглядова екскурсія містом: Церква Анчісхаті церква Різдва Діви Марії. Собор Сіоні (VI-VII ст.) головний храм Тбілісі, освячений в ім’я Успіння Пресвятої Богородиці. Церква Метехі (XIII ст.) – місце, де в V ст. була віддана мукам і похована Свята мучениця Шушанік. Кафедральний Собор Самеба – Собор Святої Трійці, є головним кафедральним собором Грузинської православної церкви.

Повернення до готелю або вільний час в місті. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

Грузія Тбілісі

Тбілісі, міст Миру

Грузія Тбілісі 2

Тбілісі, собор Самеба

Грузія Тбілісі 3

Вулички Тбілісі

Грузія Тбілісі 4

Тбілісі з висоти

 4 день. Тбілісі – Бодбе – Сігнахі – Некресі – Тбілісі. Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Монастир Бодбе – місце спочинку святої рівноапостольної Ніни, покровительки Грузії. Сігнахі – одне з найменших міст Грузії, тут розташовано резиденцію єпископа. Факультативно: обід в домашньому ресторані (вартість 15-20$ з особи).

Монастир Некресі – знаходиться високо в горах над Алазанською долиною. Знайомство з кахетинським традиційним виноробством, дегустація на кахетинському заводі вин з можливістю придбання грузинських вин та чачі у виробника.

Повернення до готелю. Вечеря. Вільний час, ночівля.

 5 деньАнанурі – Степанцмінда (Казбегі). Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Виїзд на екскурсію. Фортеця Ананурі (ХIII – XVII ст.), яка за свою історію жодного разу не була взята штурмом. Успенський храм (XVII ст.) – одна з перлин грузинської архітектури; Жинвальське Водосховище, що забезпечує грузинську столицю водою; гірськолижний курорт Гудаурі (2200 м); Хрестовий перевал – перевал на Військово-грузинській дорозі на висоті 2379 м через Головний Кавказький хребет; Троїцька церква Гергеті (XIV ст.) – знаходиться на висоті 2170 м над рівнем моря. 

Факультативно при наявності часу: обід в національному ресторані з дегустацією блюд грузинської кухні: харчо, шашлика та грузинських хінкалі (вартість 15$ з особи). Повернення в Тбілісі. Вечеря. 

Автобусно-пішохідна екскурсія з гідом по вечірньому Тбілісі: проспект Шота Руставелі – головна артерія міста, площа Свободи; міст Світу – скляний пішохідний міст через річку Куру (Мткварі); парк Ріке, підйом на Нарікала. Повернення в готель, ночівля.

Грузія Монастир Бодбе

Кахетія, монастир Бодбе

Грузія Монастир Некресі

Кахетія, монастир Некресі

Грузія Фортеця Ананурі

Фортеця Ананурі

Грузія Аджарія

Гірські райони Аджарії

 6 день. Уплісціхе – Батумі. Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Виселення з готелю. Переїзд в Аджарію.

Уплісціхе – висічене у скелі місто. За бажанням зупинка на обід (вартість 10-15$ з особи). Прибуття в Батумі. Поселення до готелю SBakuri в Кваріаті. Вечеря. Ночівля.

 7 деньВідпочинок на морі. Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Вільний час, відпочинок на морі.

Факультативно: екскусрія по гірській Аджарії з відвідуванням винного дому та пікнік на природі. Факультативно: прощальна вечеря в гірському національному ресторані з грузинськими танцями та кулінарний майстер-клас (вартість $25 з особи). 

 8 день. Відпочинок на морі. Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Батумі. Виліт в Україну (Львів / Київ).


Вартість туру: 10775 грн. ($399) + авіаквиток (вартість авіаквитка орієнтовно $180 в дві сторони)


 

У вартість включено:

 • проживання в готелях 3* зі сніданками та вечерями;
 • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • екскурсії згідно програми;
 • підйом на джипах в Гергеті;
 • маршрутні переїзди згідно програми туру;
 • послуги дипломованого гіда.

Додатково оплачується:

 • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 700 грн.);
 • авіаквитки Львів – Батумі – Львів – від $180 в дві сторони;
 • вхідні квитки згідно програми та чайові гідові і водієві ($35) обов'язкова оплата;;
 • страхування (медичне, від нещасного випадку, по Covid-19) – 180,00 грн – 420,00 грн (за бажанням, можете оформити самостійно)
 • факультативні програми та додаткові обіди згідно маршруту (загалом $60-100) – за бажанням.

Увага! Після прибуття до Грузії необхідною умовою є здача ПЛР-тесту на Covid-19 на 3-й день після прильоту. Вартість тестів $25-30, сплачується на місці.  Якщо на момент виїзду, законодавством Грузії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині