Літо в Хорватії – 7 днів на морі (м. Дрвенік, готель Bella Vista 4*)

28 серпня – 5 вересня 2020 р.

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Дрвенік, Макарська рів'єра. Hotel Bella Vista**** Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії  старовинними містами Хорватії + відвідування відпустового центру Вепріц (Vepric) - хорватської святині, яка присвячена Люрдській Богородиці

Маршрут туру: Львів  Макарська рів’єра (7 днів на морі) – Вепріц – Плітвицькі озера* – Дубровнік* – півострів Пелешац + острів Хвар* – Львів


Вартість туру€350 + 300 грн.

 • Знижка 30 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими
 • Знижка 50 % для дітей віком до 4 років, у номері з 2-ма дорослими

Готель Bella Vista 4**** місце нашого відпочинку в Хорватії


Програма туру:

 1 деньЗбір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

2 день. Прибуття в Хорватію. Дорогою до нашого курорту, ми відвідаємо паломницьке місто Вепріц (Vepric) - хорватське святилище, присвячене Люрдській Богородиці, заснував в 1908 єпископ Юрай Царіч. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Люрд у Франції, де в 1858 році чотирнадцятирічній місцевій жительці Бернадетт Субіру з'явилася Богородиця. У Вепріці облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій.Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами цілий рік. Під час вільного часу відпочинок на морі в Макарській рів’єрі.

Переїзд до м. Древенік, поселення в готель, вечеря.

Макорська — райський куточок Хорватії

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо подорож до національного парку "Плітвицькі озера" (вартість проїзду  залежить від кількості людей, вхідний квиток €33). Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.

Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

Національний парк Плітвицькі озера

 4 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо відвідати екскурсію до Дубровніка (вартість залежить від кількості людей). Дубровнік – «перлина Адріатики». Список культових місць: церква св. Блазіуса, покровителя міста, Етнографічний музей, найдревніша у Європі синагога, музей Мореплавців, художні галереї, театр Марін Држік, фонтани італійського архітектора Онофріо де ла Каві…Місто-фортеця, засноване понад 14 століть тому, зберегло дух середньовіччя. З 1979 року Дубровнік під захистом ЮНЕСКО, як пам’ятка культури світового значення. Насолодіться сповна автентичною атмосферою курортного міста.

Перлина Адріатики Дубровнік

 5 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (вартість залежить від кількості осіб). Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

6 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

8 день. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Висилення з готелю до 11:00 год. Переїзд в Україну.

 9 день. Прибуття до Львова (точний час і місце прибуття просимо уточнювати в свого турагента).


Вартість туру€350 + 300 грн.

 • Знижка 30 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими
 • Знижка 50 % для дітей віком до 4 років, у номері з 2-ма дорослими


 

У вартість включено:

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі Bella Vista 4**** 6 ночей;
 • харчування – сніданки та вечері згідно програми;
 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • курортний збір €1,5 / день перебування обов’язкова плата;
 • факультативні екскурсії;
 • користування лежаками на пляжі та кондиціонером в номері.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: