Літо в Болгарії (Сонячний Берег, готель Yavor Palace Hotel 4*)

15 – 23 серпня 2020 р.

Відпочинок на узбережжі Чорного моря на відомому курорті Сонячний Берег Yavor Palace Hotel ****
Харчування  All Inclusive – все включено у вартості туру.

Духівник туру: о. Тарас Бровді

Маршрут туру: Львів Івано-Франківськ Чернівці Сонячний Берег (Болгарія) Івано-Франківськ – Львів


Вартість туру: при бронюванні до 5 сепня – €299 + 300 грн., при бронюванні після 5 серпня – €325 + 300 грн.

  • Знижка 15 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими

Готель Yavor Palace Hotel ****  місце нашого відпочинку в Болгарії


Програма туру:

 1 деньЗбір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України (Золочів, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці). Проходження кордону, переїзд до Болгарії.

2 день. Прибуття в Болгарію, курорт Сонячний Берег. Поселення в готель, відпочинок на морі, вечеря, ночівля.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендована екскурсія у регіон Святого Власа. Храм Святого Власія зовсім молодий, зведений в 2007 році на місці монастиря, який був зруйнований в 7 столітті османськими варварами. Невеликий будинок відрізняється красою і затишною атмосферою. У храм йдуть поклонитися мощам Святого Власія, доставленим зі Стамбула, а також частці Хреста Животворного, що служив розп'яттям Ісуса. Поруч знаходиться джерело з питною водою і зручні лавки для прихожан. Двічі в день по місту роздається дзвін.

Будова має скромний вигляд, зведена в 1864-1865 роках в період турецького правління. Не любили османи дзвін, тому дзвіниця з'явилася в травні 1999 року на кошти парафіян. На стіні каплиці знаходиться дошка, яка розповідає про це. Батюшка живе поруч, в прибудованому будинку. Усередині ж душевно і затишно, є чимало старовинних ікон, церковних книг і інших богослужбових предметів.

Храм святого Афанасія Великого. Будова має скромний вигляд, зведена в 1864-1865 роках в період турецького правління. Не любили османи дзвін, тому дзвіниця з'явилася в травні 1999 року на кошти парафіян. На стіні каплиці знаходиться дошка, яка розповідає про це. Батюшка живе поруч, в прибудованому будинку. Усередині ж душевно і затишно, є чимало старовинних ікон, церковних книг і інших богослужбових предметів.

Сонячний Берег

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендована екскурсія у Несебр одне з найдавніших міст Болгарії. Він був заснований фракійцями задовго до настання нашої ери і встиг побувати грецькою, римською та візантійською колонією.  Старий млин розташована на перешийку, що з'єднує Старе місто і сучасну частину Несебра. Сама конструкція виконана з дерева і укріплена на кам'яній основі, що залишилася від візантійської церкви. Млин вважається символом міста, сюди часто приходять туристи під час прогулянок.

Несебр славиться своїми храмами, зведеними в різні історичні періоди. Серед інших можна відзначити Церкву Св. Параскеви XII століття, напівзруйновану Церкву Святих Архангелів Михаїла та Гавриїла - об'єкт ЮНЕСКО, Церкву Св. Стефана, побудовану в XI столітті, а також Церкву Христа-Пантократора - один з найвідоміших і добре збережених міських храмів часів Середньовіччя.

Серед численних пам'яток старовини в історичній частині Несебра на окрему увагу заслуговує старовинний амфітеатр, який розташований в безпосередній близькості від міського порту. Він є справжньою окрасою цієї частини міста і гармонійно вписується в навколишній ландшафт.

Західна стіна - це все, що залишилося від колись потужної оборонної системи міста. Невелика ділянка зміцнення простягнулася приблизно на 100 метрів, у висоту конструкція досягає 8 метрів. Навколишня територія облагороджена і доглянута, тому тут приємно гуляти і насолоджуватися видом околиць. Вважається, що стіну звели в період Раннього Середньовіччя і кілька разів реставрували.

Несебр

 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендована екскурсія у місто Созополь - це грецька колонія, заснована в VI столітті до н.е. на Чорноморському узбережжі. Сьогодні це маленьке колоритне містечко з мальовничими провулками та стародавніми будинками, що стало приємним місцем для відпочинку.

6 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендована поїздка у аквапарк Action. Сонячний берег Болгарії славиться не тільки своїми чистими пляжами і розкішними сімейними тваринами, але і своїми чудовими водними заходами на будь-який смак. В аквапарку працює більше 30 різних гірок і найрізноманітніших атракціонів. Вся територія парку займає величезну площу - 36 тисяч квадратних метрів. Найпопулярнішими у відпочиваючих вважаються гірки: Камікадзе, X-tream, Ніагара, Чорна діра і Вільне падіння.

Аквапарк розділений на чотири зони, що відповідають різним інтересам: для дітей, сімейне, екстремальну і зону відпочинку. По всій території аквапарку між атракціонами і басейнами працює безліч ресторанів і коктейль-барів. Відвідувачам безкоштовно видаються парасольки і шезлонги. Відвідування душових також безкоштовно.

Созополь

7 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендована поїздка у Болгарське село. Болгарія - країна сонця та моря, гірських вершин та мальовничих рівнин, музики, танців і вина... Знайомство з притаманною гостинністю болгарcького населення обов'язково потрібно розпочати з екскурсії Болгарське село. Приголомшлива атмосфера національного ресторану, смачна та багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості!

Колоритна фольклорна програма познайомить вас з винятковими звичаями і цікавими традиціями болгар. Болгарські національні обряди несуть в собі відлуння про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і надихає вас творити добро... Запальні танці, фольклорні мотиви і яскраве вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх туристів...

8 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії, Літургія в місцевому храмі. Обід. Реколекційна наука. Вечеря та ночівля в готелі.

 9 день. Прибуття в Україну (точний час і місце прибуття просимо уточнювати в свого турагента).


Вартість туру: при бронюванні до 5 сепня – €299 + 300 грн., при бронюванні після 5 серпня – €325 + 300 грн.

  • Знижка 15 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими

 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Yavor Palace Hotel ****  6 ночей;
  • харчування – All Inclusive – все включено;
  • медичне страхування (з покриттям Covid-19).

Додатково оплачується:

  • курортний збір €1 / день перебування обов’язкова плата;
  • факультативні екскурсії.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: