Літо в Хорватії – 7 днів на морі

2 – 10 червня / 8 – 16 червня / 2 – 10 липня / 8 – 16 липня / 10 – 18 серпня 2021 р.

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Дрвенік, Макарська рів'єра. Hotel  Ivando**** Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії  старовинними містами Хорватії + відвідування відпустового центру Вепріц (Vepric) хорватської святині, яка присвячена Люрдській Богородиці

Маршрут туру: Львів – Макарська рів’єра (7 днів / 6 ночей на морі) – Львів. Також пропонуємо екскурсії на вибір: Вепріц, Плітвицькі озера, Дубровнік, півострів Пелешац + острів Хвар та інші. 

Вартість туру при попередньому бронюванні до 1 квітня 2021 р. – 11 865 грн. (€339 + 300 грн.) Повна вартість туру – 12 775 грн. (€365 + 300 грн.)
Знижка 30 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими.


Hotel Ivando ****

Hotel  Ivando**** – місце нашого проживання в Хорватії


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ на проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством Хорватії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.

Програма туру:

 1 деньЗбір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

2 день. Прибуття в Хорватію м. Древенік затишний та відомий хорватський курорт на узбережжі Адріатичного моря. Поселення в готель, відпочинок на морі, вечеря.

макарська 22

Курортний регіон Макорська — райський куточок Хорватії

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. За бажанням, відвідування цікавих туристичних місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

* Рекомендована екскурсія в Спліт. Спліт – друге за величиною і значимістю місто Хорватії. На відміну від Загреба, воно розташоване на узбережжі і тому більш популярне у туристів. Центральна, історична частина міста внесена до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Основна визначна пам'ятка міста - палац Діоклетіана, побудований в 295-305 роках римським імператором Діоклетіаном. Територія сучасної Хорватії, як і велика частина Європи, в той час була підконтрольна Риму. Реконструйований палац виглядає дуже переконливо. Звичайно, в такому шикарному вигляді палац не зберігся, та й взагалі важко сказати наскільки він зберігся. Адже весь історичний центр Спліта це і є палац. Всередині його стін розташовані житлові приміщення, музеї, ресторани. Це дуже незвично, виходить сучасне місто вросло в палац 3-го століття. За століття змішалося величезна кількість різних стилів архітектури, саме цим Спліт і привабливий.

 4 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. Приватно за бажанням: відвідування цікавих туристичних місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула. Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з древніми сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих і спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». В центрі височіє собор св. Марка, збудований ще в 1301 р., який вважається головною спорудою острова.

Спліт 1
Спліт 2

Спліт – місто-легенда

 5 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. За бажанням, відвідування цікавих туристичних місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар. Пельєшац – півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

6 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. За бажанням, відвідування цікавих туристичних місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо подорож до національного парку "Плітвицькі озера" (вартість проїзду  залежить від кількості людей, вхідний квиток €33). Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.

Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

Національний парк Плітвицькі озера

7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. Літургія в одному із старовинних храмів Дрвеніка. За бажанням, відвідування цікавих туристичних місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

8 день. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Висилення з готелю до 11:00 год.

В останній день нашого відпочинку в Хорватії ми відвідаємо паломницьке місто Вепріц (Vepric) - хорватське святилище, присвячене Люрдській Богородиці, заснував в 1908 єпископ Юрай Царіч. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Люрд у Франції, де в 1858 році чотирнадцятирічній місцевій жительці Бернадетт Субіру з'явилася Богородиця. У Вепріці облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами цілий рік.

Збір групи, переїзд в Україну.

 9 день. Прибуття до Львова (точний час і місце прибуття просимо уточнювати в свого турагента).


Вартість туру при попередньому бронюванні до 1 квітня 2021 р. – 11 865 грн. (€339 + 300 грн.) Повна вартість туру – 12 775 грн. (€365 + 300 грн.)

Знижка 30 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Hotel  Ivando**** 6 ночей;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • курортний збір €1,5 / день перебування обов’язкова плата;
  • факультативні екскурсії (за бажанням);
  • користування лежаками на пляжі та кондиціонером в номері.

Інші тури, які вам можуть сподобатись:

Чудова Хорватія - 7 днів на морі (Макарська рів'єра)

Відпочинок на Адріатичному морі, м. Подгора, Макарська рів'єра. Готель Adria 3* (перша лінія)

Вартість від €275


 

Чудова Хорватія - 7 днів на морі (Макарська рів'єра)

Відпочинок на Адріатичному морі, м. Подгора, Макарська рів'єра. Готель Avrora 3*

€299


 

Паломництво в Меджугор'є

Двічі на місяць протягом усього року.

Виїзди зі Львова, Тернополя та Івано-Франківська

 Вартість від €139


СПА-вікенд на Закарпатті + Джублик

Три дні відпочинку на термальних курортах Закарпаття. Екскурсії замками та паломництво в Джублик

1695 грн.