Сонце, море, пляж – 8 днів на морі в Хорватії

14 – 23 серпня 2020 р.

Ексклюзивний авторський тур Володимира Конкульовського.
Відпочинок на морі в Хорватії 8 днів/7 ночей. Дворазове харчування! Avrora*** (Podgora) на першій лінії від моря. Ідеально для сімейного відпочинку з дітьми. В програмі туру передбачена можливість не тільки відпочинку, а й екскурсійних поїздок визначними містами Хорватії (за бажанням).

Маршрут туру: Тернопіль – Львів – Макарська рів’єра (7 ночей) – Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера* – Меджугор’є* – о. Хвар* – о. Корчула* – Львів – Тернопіль

Вартість туру при попередньому бронюванні – €399 + 300грн. Вартість туру при бронюванні після 1 квітня – 449 + 300грн


Програма туру:

1 день. Виїзд з України. Переїзд до Хорватії (місце і час посадки в автобус дізнайтесь в менеджера при бронюванні туру).

2 день.Прибуття зранку в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель Avrora*** (Podgora) (о 12:00). Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.

Макорська — райський куточок Хорватії

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Ескурсія "Перлини Далмації" (€35 – обов’язкова плата). 8:00 – виїзд з готелю, переїзд у місто Спліт. Оглядова екскурсія містом. Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.

Вільний час, переїзд в МакарськуМакарська, головне місто “Макарської рів’єри”, вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі. Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м.

Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона. Історичний центр Макарської  типовий для Далмації  старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам’ятки  церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році. Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу.

Повернення в готель о 20.00. Вечеря та ночівля в готелі.

 4 день.  Сніданок в ресторані готелю. Вільний день, відпочинок на морі.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20/10 ). Пелешац півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з’єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає сюди. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. У вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (€13/€7). Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя. Незабутня прогулянка, яка супроводжується ритмами народної хорватської музики. В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

Вечеря та ночівля в готелі.

Перлина Адріатики Дубровнік

 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день, відпочинок на морі.

*Рекомендуємо екскурсію до Дубровніка (€30, трансфер €25 / €20, трансфер €17). Дубровнік – стародавнє місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають “Перлиною Адріатики”. При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захоплення. Розглядаючи в Дубровніку стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти – чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.

Вечеря та ночівля в готелі.

 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день, відпочинок на морі.

*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер €45 + вх. квиток €20 / трансфер €30 + вх. квиток €12). Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар’єри травертину і таким чином з’явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфозам були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу 29482 га. Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.

Також на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

*Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (€25 + €16 вхідний квиток / €20 + €12 вхідний квиток). Національний парк Крка вважається одним з дивних райських куточків природи.

Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки. Протяжність паркової території становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

Вечеря та ночівля в готелі.

Національний парк Плітвицькі озера

 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день, відпочинок на морі.

*Рекомендуємо екскурсію до острова Корчула (€32 / €16).  Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморською рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих, спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». Центральну частину міста Корчула утворює старий град, основу якого складає Кафедральний собор Святого Марка.

Вечеря та ночівля в готелі.

 8 день. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день, відпочинок на морі.

*Рекомендуємо поїздку в Меджугор’є (€17 / €11 ). Містечко Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 33 роки (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

«Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», – сказала Богородиця в одному зі своїх послань.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

Вечеря та ночівля в готелі.

 9 день. Сніданок в ресторані готелю. 10:00 - виїзд в Україну.

10 день. Прибуття до Львова в даній програмі орієнтовно о 12:00 год.


Вартість туру при попередньому бронюванні – €399 + 300грн. Вартість туру при бронюванні після 1 квітня – €449 + 300грн
(оплата в гривнях за комерційним курсом).


Знижки для дітей:

 • 30 % – для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка;
 • 15 % – для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку;
 • 5 % – для дітей віком 3-12 років якщо двоє дітей живе в апартаментах з двома дорослими;
 • для дітей від 0 до 3 років вартість туру становить €150 у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка.

Діти до 10 років оплачують факультативні екскурсії по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).


 

У вартість включено:

 • проживання – 7 ночівель у готелі Avrora*** (Podgora);
 • харчування – сніданки та вечері;
 • супровід керівника групи за маршрутом.

Додатково оплачується:

 • обов’язкова екскурсія "Перлини Далмації" – €35;
 • медичне страхування (програма Light – 200 грн, Standart – 300 грн.) Також ви можете оформити страховий поліс самостійно;
 • курортний збір  €1,5 / за день проживання у готелі Аврора;
 • факультативні екскурсії (за бажанням).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: