Всі дороги ведуть до Риму – день св. Антонія в Падуї

9 – 14 червня 2020 р.

Паломництво в Італію. Рим, Ватикан, Венеція. Відвідування найвизначніших пам'яток історії цієї країни та найвизначніших святинь Католицької Церкви. Святкування дня св. Антонія в Падуї, участь в урочистій процесії вулицями міста. Святкова літургія в соборі св. Антонія.

Маршрут туру: Львів – Будапешт – Венеція Рим – Ватикан – Падуя Львів

Вартість туру при попередньому бронюванні - €210 + 200 грн. Вартість туру при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €225 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Ватикан 7

Ватикан – центр католицького світу

Колізей 3

Колізей, Замок Ангела, фонтан Треві і ще 15 пам'яток Рима

Музеї ватикану 4

Унікальні колекції творів мистецтва у ватиканських музеях

фреска 2

Знамениті фрески Мікеланджело в Сикстинській капелі

Гондола

Прогулянка на гондолі по водних вуличках Венеції

Падуя, свято св. Антонія Падуанського


Детальна програма туру:

1 день, Львів, Будапешт. 7:00 год - збір групи у Львові на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон.

Далі наш маршрут пролягає до Будапешту. Хто має бажання, пропонуємо здійснити прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю. Нам відкриються неймовірні панорами міста, ми побачимо унікальне освітлення мостів та пам'яток архітектури (панорама Будапешту занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), зможемо зробити чудові фото на фоні символу міста та країни – парламенту Угорщини.  Бокал шампанського під час мандрівки подарує вам гарний настрій (квиток на кораблик оплачується додатково – €15).

Переїзд в Італію.

2 день, Венеція. Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд в місто на громадському транспорті.

Італію ми почнемо пізнавати з Венеції

Венеція – острівне місто-музей просто неба з романтичним шармом. Тисячоліттями художники та поети возвеличували місто. Кожен куточок Венеції – унікальний експонат історії. Розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри виконують для туристів романтичні мелодії. Ви відчуєте вир життя цього міста, поміряєте карнавальну маску, помилуєтесь Гранд Каналом... І, головне, зануритесь в неповторну атмосферу найбільш романтичного міста Італії. Оглядова екскурсія та відвідування собору св. Марка.

Переїзд до готелю неподалік Риму, пізнє поселення, ночівля.

 3 день, Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!

Далі у програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – 28 з особи).

Рим. Вас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом  розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві і кинемо монетку аби знову сюди повернутись. Прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…

Переїзд до готелю, ночівля.

Ватикан — центр католицького світу

 4 день,Рим, Ватикан. Сніданок в ресторані готелю. Ми відвідаємо греко-католицький собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. Собор є головним храмом Української Греко-Католицької Церкви і важливим духовним центром для українців Італії. Храм із п’ятьма золотавими банями надзвичайно гарний. Внутрішній затишок оповитий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Оздобив храм український маляр Святослав Гординський. Іконостас створено монахом-художником Ювеналієм Мокрицьким.

Відвідування святинь Риму: церква св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліка Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського".

Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів  дерев'яний настил  в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Збір групи, переїзд в готель неподалік Падуї, ночівля.

5 день, Падуя. Переїзд в Падую. Святий Антоній Падуанський є одним з найбільш шанованих святих Католицької церкви. Останні роки життя його пройшли в Падуї, тут він і помер 13 червня 1231 р.

Ця дата – день смерті на землі і народження на небі, відзначається в Падуї, як загальноміське свято. Тисячі жителів міста та паломників з усіх куточків землі, беруть участь у процесії вулицями Падуї з мощами святого.

А центром святкувань є базиліка святого Антонія, куди в 1263 році перенесли мощі святого. Долучиться до святкувань і наша група паломників.

Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом, адже це наш останній вечір в Італії – треба насолодитись останніми хвилинами тут і кинути монетку в фонтан, щоби обов'язково сюди повернутися в майбутньому. Збір групи, виїзд в Україну.

Падуя. Фієста в честь свята св. Антонія

 6 день. Прибуття до Львова пізно ввечері.


Наша паломницька поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру при попередньому бронюванні - €210 + 200 грн. Вартість туру при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €225 + 200 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування (програма Light – 150 грн, Standart – 250 грн.) За бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно;
  • проїзд в громадському транспорті в Римі та Венеції;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: