Термальний вікенд в Угорщині

Тур вихідного дня до Угорщини – відпочинок на трьох термальних курортах – Хайдусобосло, Егерсалок та унікальний Аквапарк з термальними водами в Дебрецені + знамениті угорські вина в Долині красунь. Також в програмі туру відвідування Марії Повч – найбільшої святині Угорщини та екскурсія неповторним і героїчним містом Егер.

Дата проведення туру: 15 – 18 вересня 2022 р.
Маршрут:
  Львів – Марія Повч – Хайдусобосло – Егерсалок – Долина красунь – Егер – Дебрецен – Львів
Вартість туру – €95 + 300 грн.


В програмі туру:

марія повч (1)

Молитва біля Чудотворної ікони в Марія Повч

Унікальний термальний курорт Хайдусобосло

Аквапарк з термальною водою в м. Дебрецен

Егерсалок

Егерсалок – купальні з унікальною водою з соляних пагорбів

Егер 2

Екскурсія-прогулянка  старовинним містом Егер

Егер гуляш

Смачнющий угорський гуляш у винних погребах Егера


Увага! Для перетину кордону не потрібно пред'являти ПЛР-тест на Covid-19, чи свідоцтво про вакцинацію. Уряд Угорщини скасував усі обмеження для громадян України на в'їзд. Для поїздки в Угорщину потрібен лише біометричний паспорт.


Забронювати тур:


Програма туру:

1 день. Збір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Переїзд в Угорщину.

 2 день, Марія Повч, Хайдусобосло. Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва  у церкві св.  Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Ікона славиться у Європі як «плачуча». Розповідь про історію цього відпустового місця зворушить вас.

Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Одним з найбільш унікальних місць Угорщини, яке приваблює туристів з усього світу є термальний курорт Хайдусобосло – особливий купальний і лікувальний комплекс. Приїхати сюди на відпочинок можна не залежно від сезону (зима, літо чи осінь, весна).  І зимою, і літом тут чекає  на вас гарний великий Аквапарк, пляжі, гірки, спа, а ще купальні під відкритим небом і криті басейни. Природна цілюща сила місцевих водних джерел і комплексність підходу до відпочинку зможуть задовольнити смаки як сімейних пар з дітьми, так і самотніх, молодих та мандрівників у віці. Особливі властивості місцевих водних джерел унікальні, а кваліфіковані лікувально-профілактичні послуги пропонуються відвідувачам цілий рік.

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

Хайдусобосло 3-2
Хайдусобосло 3-2

Хайдусобосло

Термальні води Хайдусобосло – це комплекс з 3 закритих і 4 відкритих басейнів з термальною водою. У басейнах вода температурою 75°С охолоджується до 32 – 38°С. Дослідження виявили, що термальна вода Хайдусобосло містить бітум, хлорид натрію, хлорид амонію, бром, йод, калій, та інші хімічні елементи, серед яких літій, магній, залізо – і далі за таблицею Мендєлєєва.

Клімат цієї місцевості теплий і сухий, що обумовлює велику кількість теплих днів в році і з більш ощадними температурами в зимові місяці. Тому, цей термальний курорт – одне з небагатьох місць в світі, де можна не тільки повеселитися, але й відновити здоров’я всіх членів сім’ї в будь-яку пору року.

Поселення в готель, відпочинок в термальних басейнах.

 3 день, Егерсалок, Егер, Долина Красунь. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок в термальних басейнах бальнеологічного курорту. За бажанням, ви можете в цей день відвідати Егерсалок, Егер та Долину красунь (факультативно, вартість 20)

Спершу їдемо в купальні м. Егерсалок. Чисте повітря, гарний ландшафт, сосновий ліс і великий комплекс з лікувальною водою. Егерсалок – це невелике курортне селище в 140 км від Будапешта. Купальні знаходяться біля гарячого джерела, що б'є на поверхню з глибини 410 м. Температура води + 68°С. Стікаючи вниз, вона створила соляні пагорби через що термальні купальні Егерссалока називають «Угорським Памуккале».

Егер. Екскурсія одним з найкрасивіших міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як «місто - патріот», адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу!

Далі їдемо в Долину красунь, поруч з невеликим угорським містечком Егер. Тут нас чекає смачнючий угорський гуляш та дегустація п’яти сортів ексклюзивних угорських вин в одному із винних льохів. Усе вино вироблене із винограду, що росте на місцевих плантаціях.

Опісля, шопінг у торговому центрі "Теscо". Повернення в готель, ночівля.

Дебрецен 2-2
Дебрецен 2

Дебрецен, термальний Аквапарк

 4 день, Дебрецен. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року - одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum.

Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю "Aqvaticum Debrecen Termal", вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль.

Виїзд на кордон. Прибуття до Львова пізно ввечері.


Вартість туру€95 + 300 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелі).

Додатково оплачується:

  • медичне страхування від 200 грн.;
  • вхідні квитки в купальні та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативний виїзд в Егерсалок та Егер (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші тури, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині