В Грецію до св. Спірідона + відпочинок на морі

11 – 18 вересня 2019 р.

Тур святинями древньої Греції, поєднаний з відпочинком на морі в Пієрії, та на острові Корфу.

Маршрут: Львів – Пієрія – Салоніки – о. Корфу – Метеори – джерело св. Параскеви – Пієрія Львів

Вартість туру: при попередньому бронюванні - €285+ 200 грн., при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.


В програмі туру:


В програмі туру:

Салоніки  місто св. Дмитрія Солунського

Метеори  монастирі на вершинах скель

Паломництво на о. Корфу до св. Спірідона

Відпочинок на морі в курортному регіоні Пієрія

Грецький вечір – грецька кухня, музика та вино

Відпочинок на морі на острові Корфу

і ще багато цікавих та визначних місць...

і ще багато цікавих та визначних місць...


Програма туру:

✓ 1 день6:00 год. збір групи у Львові на залізничному вокзалі, переїзд до Греції.

✓ 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції неподалік міста Салоніки (прибуття орієнтовно в обідній час). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом, відвідини монастиря св. Анастасії, де зберігаються мощі  Великомучениці Анастасії, які і є головною святинею монастиря. Відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення:

  • Храм святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.
  • Храм св. Софії, де зберігаються мощі св. Василя, Митрополита Фессалонікійського.
  • Катакомбний храм з джерелом Іоанна Предтечі, I – III ст. Кафедральний Собор св. Григорія Палами.

Вільний час. Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля.

Салоніки — місто св. Дмитрія Солунського

✓ 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Якщо любите історію, можете відвідати палац Ахіллейон, який колись належав австрійській імператриці Єлизаветі (Сісі). Він майже не змінився з часів правління Габсбургів - ті ж меблі, та ж колекція безцінних картин і та сама атмосфера всередині, яка панувала тут 120 років тому.

Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

✓ 5 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Недільна Літургія в базиліці св. Спірідона (грецькою мовою).

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

А після обіду у нас вільний час  відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.

Неймовірна краса природи о. Корфу

✓ 6 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в центральну частину Греції.

Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

✓ 7 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. В обідній час збір групи, переїзд в Україну.

✓ 8 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.

Вартість туру: при попередньому бронюванні - €285+ 200 грн., при бронюванні менше, ніж за місяць до туру – €299 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях зі сніданками;
  • харчування – сніданки згідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
  • факультативні екскурсії та особисті витрати.