Відпочинок на морі в Греції + паломництво в Меджугор’є

14 – 26 серпня 2020 р.

Відпочикок на морі в Греції (6 днів, 5 ночей), поєднаний з паломництвом в Меджугор'є (4 дні, 3 ночі). Дорогою ми відвідаємо Будапешт, де на нас чекає екскурсія містом. Також багато цікавих екскурсій нас чекають в Греції, під час відпочинку на морі. Дворазове харчування у ціні туру!

Маршрут туру: Львів – Меджугор’є – Пієрія, Плака Літохоро – г. Олімп* – монастирі Метеори* – Салоніки* – Едесса* – Афіни* – Монастир Панагія Ксенія* – Будапешт Львів

Вартість туру при ранньому бронюванні: – €335 + 300 грн. / Вартість туру при бронюванні після 1 квітня 2020 р.: – €365 + 300 грн.


Програма туру:

 1 деньЗбір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд в Боснію та Геоцеговину.

2 день. Ранкове прибуття в Меджугор’є, поселення в готель / пансіон. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час. Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об’явлень Подбрдо.

Вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Миру, освячення речей, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор’є

3 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Обід. Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсильна. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць.

Вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Миру, освячення речей, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

 4 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (в цей день у нас піст на хлібі і воді). Екскурсія до водоспаду Кравіца.

Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. 

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

Вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20:00 – Вервиця Миру, освячення речей, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор’є

 5 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

Вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї:
18:00 – Молитва Вервиці;
19:00 – Свята Меса;
20:00 – Вервиця Миру, освячення речей, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Збір групи, переїзд в Грецію.

 6 день. Прибуття в Пієрію. Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Групові або індивідуальні прогулянки чарівними місцями регіону Греції; морські, автобусні, пішохідні мандрівки.

Курорт Пієрія зустрічає лагідним блакитним морем, теплим сонцем, золотими пляжами. Ваші фото завжди будуть бездоганними на мальовничому фоні природи. Недарма Боги обрали це райське місце щоб споглядати із гори Олімп за синіми хвилями, зеленими долинами...

Катеріні – столиця Пієрії і розкішне курортне місто на березі моря  розташоване на пагорбі між горами Пієрія та затокою Термаїкос на висоті до 45м над рівнем моря. Якщо мрієте втекти від сірої буденності, сповна насолодитись нічними дискотеками, прогулянками, романтикою, вам точно у сучасне європейське місто Паралія Катеріні. Назване на честь Катерини Александрійської, християнської мучениці, що жила у Греції в IV столітті.

Вечеря та ночівля в готелі.

Курортний регіон Пієрія — найкраще поєднання мальовничої природи, чистого моря та сонця

7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію Лутра Арідея та Едесса (€23 + €3 вхідні квитки дорослі. / €20 + €3 вхідні квитки діти). Цілющі термальні джерела Лутра Позар, всього 12 км від Арідея, розташовані на висоті 128 метрів над рівнем моря. Шість гарячих джерел серед чудової гірської природи. Вода має унікальні властивості. Комплекс послуг із 50 індивідуальних купальнь, SPA центру, басейнів, турецької лазні, водоспаду.

Якщо ми вже опинились в  цих місцях, не варто упускати можливість потрапити і в інше «місто на водах» – Едесу. Якщо в Лутрі відпочивають тілом, то повітря Едесси розслабляє вже дух. Це місто романтиків і закоханих, адже не потрапити під вплив його чар неможливо. Зачаровує своєю красою каскад з водоспадів прикрашає собою Едессу. З 70-метрової висоти блискучою стіною падає вода Караноса – водоспаду, що дозволяє милуватися собою не тільки з «фасаду», а й з внутрішньої сторони: адже крізь ущелину проведений невеликий місток.

 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію у м. Салоніки (€16). Салоніки – сучасний мегаполіс з історією у 2500 років! Тут ви дізнаєтесь все про Древню Македонію. Салоніки було столицею Македонського царства. Зрозумієте різницю між архітектурою Римської та Візантійської імперії. Майже все місто у спадщині ЮНЕСКО. Зануритесь в атмосферу мультикультурного міста. Можете покататись на двоповерховому автобусі і побачити місто з висоти, або піднятись на оглядовий майданчик телевізійної вежі щоби помилуватись панорамою Салонік, погуляти площею Арістотеля і, врешті, смачно поїсти в одному із затишних ресторанчиків справжньої грецької кухні.

Салоніки — місто св. Дмитрія Солунського

 9 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю.Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію на гору Олімп (€14 дор. / €10 дит.). Священна гора Олімп – символ древньогрецької міфології. Згідно легенд, тут жили боги під покровом могутнього Зевса.  Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалія, але слугує єдиним кордоном регіону з грецькою Македонією. Гора об'єднує масив із чотирьох вершин, понад 1700 каньйонів і плато. Тут, на висоті, розташувався древній монастир святого Діонісія. Спокій села святого Пантелеймона чарує середньовічними вуличками. У серці села причаїлася скромна церква святого Пантелеймона - християнського цілителя.

 10 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. 

*Рекомендуємо факультативну екскурсію вмонастиріМетеори (€25 дор. / €20 дит.). Християнські Монастирі Метеори збудовані на гігантських обривистих скелях велично спрямованих в небо. Найбільший монастирський комплекс у Греції. Унікальне архітектурне досягнення, дивовижна та велична пам’ятка країни. Перші споруди з'явились у XV столітті. Намолене місце між небом і землею "ширяє у повітрі". Промовисті скелі ваблять людей єднатись з божественним, роздумувати про вічне, милуватись природнім, збагнути неосяжне.

 11 день. Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Збір групи, нічний переїзд в Будапешт.

 12 день. Прибуття в Будапешт. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси.

Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість €17).

Нічний переїзд додому.

 13 день. Прибуття в Україну вранці. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру при ранньому бронюванні: – €335 + 300 грн. / Вартість туру при бронюванні після 1 квітня: – €365 + 300 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно);
  • факультативні екскурсії.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: