Відпочинок на морі в Греції + паломництво в Меджугор’є

3 – 16 липня 2019 р.

Відпочикок на морі на о. Корфу в Греції, поєднаний з паломництвом в Меджугор'є. Дорогою ми відвідаємо Скоп’є (Македонія), де на нас чекає екскурсія містом. Щодня ранкові літургії. Дворазове харчування у ціні туру!

Маршрут туру: Львів – Скоп’є (Македонія) о. КорфуМеджугор'є Львів

Вартість туру: – €380 + 200 грн.


Програма туру:

✓ 1 день6:00 год. збір групи у Львові, переїзд до Македонії.

✓ 2 день. Ранковий приїзд в Скоп’є (Македонія). Екскурсія містом. Скоп’є – політичний, фінансовий та культурний центр Македонії та її найбільше місто. Тут ви неодмінно відчуєте дружню й теплу атмосферу. В місті чудово поєдналися різні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою та розумінням одне до одного. Поселення в готелі. Ночівля.

✓ 3 день. Сніданок в ресторані готелю.  Переїзд у місто Ігуменіца. Паромна переправа на о. Корфу. Поселення в готель.  ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.  Вечеря, Ночівля.

✓ 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Екскурсія. Відвідування храму Спиридона Триміфунського. Відвідування святинь: соборного храму в ім’я грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі, храму Іоанна Предтечі, храму Богородиці Чужинців.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.  Вечеря, Ночівля.

Неймовірна краса природи о. Корфу

✓ 5 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Відпочинок на морі. Вечеря, Ночівля.

За бажанням групи організовуємо відвідування "Острова Мишей". Побачимо монастир Влахерна в районі Каноні. Відвідаємо монастир Пресвятої Богородиці Касопітри, де зберігаються 75 часток мощей святих. Також побуваємо на найкрасивішому місці на острові Керкіра — мисі Палеокастріца.

✓ 6 - 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Відпочинок на морі.

✓ 8 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Відпочинок на морі. Нічний переїзд в Меджугор’є.

✓ 9 день. Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель/пансіон/ обід. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

Меджугор’є

✓ 10 день. Піст на хлібі і воді. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід. Можливе відвідування «Майчиного села»(селаМатері), заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р.

Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, що внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

Меджугор’є

✓ 11 день. Сніданок в ресторані готелю. Молитва вервиці на горі об’явленьПодбрдо.
Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

✓ 12 день. Сніданок в ресторані готелю. Прибуття Можлива зустріч з Ненсі і Патріком– колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Виїзд в Україну.

✓ 13 день. Переїзд в Україну. Прибуття до Львова пізно ввечері.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру:  €380 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки та вечерізгідно програми;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (за бажанням, ии можете оформити страховий поліс самостійно);
  • квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
  • лежаки €2 (з парасолею €5);
  • кондиціонер в готелі €5 євро в день;
  • факультативні екскурсії та особисті витрати.