Літнє паломництво святинями Європи

(дата проведення туру уточнюється)

Паломницький тур духовними святинями Європи – Німеччина, Франція, Іспанія, Італія. Відвідаємо найбільше місце паломництв у Франції – Люрд, помолимось до Богородиці в монастирі Монсеррат в Іспанії, в Падуї матимемо Літургію в соборі св. Антонія. Також у нас в програмі подорожі Барселона, Мюнхен, Монако та Венеція.

Маршрут туру:  Львів – Мюнхен – Мілан – Люрд (2 дні) – Монтсеррат – Барселона (2 дні) – Монако – Падуя – Венеція – Львів

Вартість туру €430 + 200 грн.


В програмі туру:

Lourdes

2 дні молитовної програми в Люрді

Собор св. Антонія в Падуї

Монтсеррат

Монастир Монтсеррат

Барселона

Відпочинок на морі в Барселоні

Venice 8

Прогулянка казковою Венецією

Монако

Відпочинок на морі в Монако


Програма туру:

 1 день. Львів. Збір групи у Львові. Виїзд на кордон, переїзд до Німеччини.

 2 день. Мюнхен. Ранкове прибуття в Мюнхен. Літургія у церкві. Екскурсія містом. Образ Мюнхена - це образ справжнього баварця: по-німецьки романтичний і манірний, з безліччю старовинних соборів в готичному стилі, замків і палаців епохи Середньовіччя, ошатний і зелений, з пишнотою затишних скверів, життєрадісний і веселий. Серце міста - площа Марієнплац і Нова Ратуша. Собор Святого Петра, Ізарські ворота, собор Фрауенкірхе - головний собор Баварії, будівля Національної опери - ось далеко не повний перелік пам'яток баварської столиці.

Вільний час. Ввечері пропонуємо повечеряти і випити келишок пінного холодного пива в одній із знаменитих пивни Хофбройхаус або Августінер!

Переїзд на нічліг у готель.

 3 день. Мілан. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Мілану. Літургія. Екскурсія містом. Мілан був заснований ломбардськими галлами ще в 5 ст. до нашої ери. В 292 р. місто стало столицею Західної Імперії. В 5 столітті тут прийняли християнство і Мілан став резиденцією Амброзіянського єпископату .

Під час екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану матимемо можливість приватно помолитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії, св. Назарія.

Вільний час, нічний переїзд до Люрду.

 4 день. Люрд. Ранкове прибуття в Люрд. Грот об’явлень, в якому ще за життя св. Бернадетти була виставлена фігурка Діви Марії, майже з самого моменту появи Божої Матері безперервно горять свічки. Перші з них на прохання світлої Панни сюди приносила сама Бернадетта, і з того часу вогні свічок, як символ людської віри й покаяння, не згасають ні на мить. Тут можна побачити сотні гігантських свічок, розміром у людський зріст, вагою 40 і навіть 70 кг! «Це полум’я продовжить мою молитву», – такий напис на стінах пояснює все: люди прагнуть і після від’їзду з Лурду залишити тут частинку свого серця. Свічі горять також і за тих, хто з певних причин не зміг і ніколи не зможе відвідати Лурд.

Поселення в готель, відпочинок. Ввечері запрошуємо взяти участь у щоденній процесії зі свічками та молитві на вервичці різними мовами.

Головна базиліка Люрду

Люрд 6

Українська церква в Люрді

5 день. Люрд. Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Справжнім живим серцем цієї святині стало чудодійне джерело, яке за словом Пресвятої Богородиці раптово виникло на місці багнистого болітця в гроті, де вона являлася дівчинці Бернадетті, як справжній дар і чудо. "Пийте з нього та занурюйтесь у нього!" – заповіла Діва Марія. Вода з гроту,  який тепер називають Гротом чудес, зцілювала сліпих, калік, паралізованих, онкохворих, неплідних; за її допомогою люди виліковувалися від важких і невиліковних хвороб, і медицина була безсила пояснити причину цих зцілень.

Кожен випадок зцілення після вживання святої води з Люрду чи занурення в неї почало фіксувати спеціально створене тут медичне б’юро, і за більше, як 160 років існування джерела, число таких зцілень сягнуло вже близько 7000. А понад 60 випадків позбавлення від невиліковних недугів Католицька Церква визнала чудами!

Ввечері молитва у ході Хресною дорогою та вечірня хода із свічками разом з багатотисячною процесією паломників з усього світу. Ночівля в готелі.

 6 день. Монсеррат, Барселона. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Монсеррат. Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир. 

Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення – завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta ("смаглявка"). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в 9 столітті. Чорна Мадонна з немовлям на руках, допомагає вірити у здійснення найзаповітніших бажань, а жінкам знайти щастя материнства.

Переїзд до Барселони. Барселона – місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною. Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м., що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама на ціле місто. На вершині гори відвідаємо Храм Святого Серця Ісуса, спроектований Енріке Саньєром. Вільний час, ночівля в готелі.

7 день. Барселона. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд по Барселоні громадським транспортом. Першою серед архітектурних принад Барселони, яку рекомендуємо відвідати є, без сумніву, Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження цього храму у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуель з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Барселона – місто, яке змушує посміхатися". В тому, що у міста є душа, після відвідування Барселони, вже не сумніваєшся. Готичний квартал, Саграда Фамілія, Кафедральний собор, парк Гуель, гора Монтжуік, Ла Рамбла, найбільший стадіон Європи "Камп Ноу" – це все те, що потрібно обов'язково побачити в Барселоні.

Вільний час, відпочинок на морі. Ввечері збір групи, нічний переїзд у Францію.

Барселона

 8 день. Монако. Ранкове прибуття в Монако, відпочинок на морі. Пропонуємо прогулянку містом Монако. Вас чекає княжий палац родини Грімальді у суміші архітектурних стилів, Океанографічний музей, де довший час директором працював французький дослідник Світового океану, режисер та винахідник Жак-Ів Кусто. Також є нагода побувати у відомому казино Монте-Карло, помилуватись екзотичними парками Монако, а для любителів відпочинку на морі – відвідування одного з пляжів Лазурного узбережжя та відпочинок.

Вільний час, збір групи, переїзд в Італію, поселення в транзитний готель, ночівля. 

 9 день. Падуя, Венеція. Святий Антоній Падуанський, покровитель паломників та помічник у віднайдені загублених речей став для Падуї своєрідним патроном. На його честь у місті споруджено собор, де й зберігають мощі Антонія. Тут також зберігається прах мешканця Падуї Еразм ода Нарні. Котрий відомий у мистецьких колах під прізвищем Гаттамелат. З отцем-духівником нашої групи помолимось до святого Антоніо за спокій та здоров’я у наших родинах. А у вільний час прогуляємось споглядаючи визначні пам’ятки Падуї.

У вільний час, всі, хто ще має сили і натхнення пізнавати щось нове, всього за 30 хв. на місцевому поїзді можуть гайнути до Венеції. «Місто на воді», «музей просто неба», «місто вічних романтиків», де немає доріг і машин. Водні канали, гондоли та човни, сходи і мости, розкішні палаци і вузенькі вулички... Найкраще пересуватись тут у гондолі, милуючись неповторним шармом Венеції. Пам’ятний подарунок Венеції – карнавальна маска.

Собор святого Марка є одним з найгарніших соборів Італії. Будували його протягом чотирьох століть. Всередині є три музеї. Також тут зберігаються мощі Святого Марка, образ Богородиці та мощі мученика Ісидора до котрих невпинно йдуть паломники з усього світу. Палац правителів Венеціанської республіки, Дожів, що знаходиться зовсім поруч з собором, покаже нам усю розкіш впливових родин Венеції. Оповитий таємничістю та загадковістю палац вабить туристів вже багато років.

Повернення в Падую, виїзд в Україну.

 10 день. Вітаємо вдома! Прибуття до Львова ввечері. Точний час і місце приїзду просимо уточняти у свого турагента.


Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Вартість туру €430 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • витрати на міський транспорт, оглядові екскурсії та в’їзд у Венецію – €50 (обов'язкова оплата);
  • туристичний збір (city-tax) – €10 (обов'язкова оплата);
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).

Інші тури, які вам можуть сподобатись: