Младіфест в Меджугор’ї + 2 дні на морі в Хорватії

Паломницький тур в Меджугор'є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об'явлень Матері Божої. Участь у всіх заходах фестивалю Младіфест, що проводиться в ці дні в Меджугор'ї кожного року. Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії

Дата проведення туру: 31 липня – 7 серпня 2021 р.
Маршрут: Львів – Трогір – Меджугор'є (4 дні / 5 ночей) – Вепріц – Макарська – Львів
Вартість туру: 6200 грн. (€179 + 200 грн.)


В програмі туру:

Меджугор'є Младіфест

Фестиваль Младіфест 2021

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Кравіце

Екскурсія на водоспад Кравіце

Відпочинок на Адріатичному морі


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Боснії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові, Тернополі та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд в Хорватію.

2 день. Прибуття в Трогір (Хорватія). Вільний день, відпочинок на морі. Трогір – древнє місто Далмації. Його по праву можна назвати містом-музеєм. Старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка, де воно, немов палац, підноситься над водою. М'який клімат, пишна рослинність, затишні галькові пляжі та гостинні мешканці – все це чекає в Рив'єрі Трогір. Важливо! Доїзд до пляжу на кораблику (3)

Збір групи. Переїзд в Меджугор’є. Поселення в готель, ночівля.

Меджугор'є Младіфест
Медж 12-1
Меджугор'є 12
Меджугор'є 13

Меджугор'є — місце молитви, спокою та тиші

3 день. 6:00 –  спільна молитва вервиці для усіх учасників фестивалю на горі об’явлень Подбрдо (біля фігури Богородиці). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці (в часі якої у 18.40 об’явлення Богородиці візіонерам), Свята Меса, медитація зі свічками та молитва перед Хрестом.

4 день. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо (приватно для нашої групи). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, 20:30 – процесія з фігурою Богородиці з поклонінням Ісусу в Пресвятих Дарах.

Меджугор'є 17
Меджугор'є 7

Меджугор'є

5 день. Хресна Дорога на горі Кріжевац (приватно для нашої групи). Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок (в цей день у нас піст на хлібі і воді), ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення.
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) та благословення священиків між людьми.

6 день. Проведення часу згідно програми фестивалю Младіфест.

8:00 – Сніданок, ранкові молитви, лекції, пісні, свідчення спільноти "Ченаколо" (Спільнота заснована італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві).
12:00 – Молитва Ангел Господній, перерва, обід, вільний час.

Екскурсія до водоспаду Кравіце. Зустріч з Ненсі і Патріком (за можливості).

16:00 – Лекції, пісні, свідчення.
18:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) та традиційне театралізоване дійство, яке щороку готують для паломників члени спільноти ”Ченаколо”

макарська 111

Макарська рів'єра — відпочинок на Адріатичному морі

 7 день. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд з Меджугор’я. Літургія у санктуарії "Вепріц" – хорватське святилище, присвячене Люрдській Богородиці. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Лурд у Франції. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.

Далі – короткий переїзд на Адріатичне море. Відпочинок на морі в Макарській. Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Ввечері вирушаємо додому. Нічний переїзд в Україну.

 8 день. Прибуття до Львова у другій половині дня. (точний час і місце прибуття уточнюйте у свого турагента).


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ
Вартість туру: 6200 грн. (€179 + 200 грн.)


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування - сніданки та обіди.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 700 грн.);
  • медичне страхування Light – 200 грн; Standart – 300 грн. За бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно;
  • вартість синхронного перекладу молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €10 (за бажанням).

Увага! Якщо ви переживаєте з приводу позитивного результату ПЛР-тесту, рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду – вартість €7. При замовленні цієї послуги, ми гарантуємо повернення 100% вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тільки при бронюванні туру.


Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...