Паломництво в Меджугор’є + відпочинок на морі в Хорватії

Паломницько-відпочинковий тур в Меджугор’є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об’явлень Матері Божої. Також в програмі нашої подорожі відпочинок на чотирьох курортах на морі в Хорватії – в Макарській рів'єрі, у місті-курорті Прімоштен, у містах Градац та Заострог. Також ми відвідаємо у хорватську відпустову святиню Вепріц і мальовничий водоспад Кравіца.

Дата проведення туру: 7 – 15 липня / 4 – 12 серпня / 18 – 26 серпня 2023 р.
Маршрут: Львів – Прімоштен – Градац – Заострог – Меджугор'є – Вепріц – Макарська – Львів
Вартість туру: €245 + 300 грн.


В програмі туру:

Медж 18-2

Щоденні Літургії та адорації в Меджугор'є

Вервиця на горі Подбрдо

Хресна дорога на горі Кріжевац

Вепріц

Літургія у Вепріці, Хорватія

Замок Ненсі і Патріка

Відвідування замку Ненсі і Патріка

Сонячний берег 4

4 дні відпочинку на морі в Хорватії


Увага! Для перетину кордону не потрібно пред'являти ПЛР-тест на Covid-19, чи свідоцтво про вакцинацію. Уряд Боснії та Герцеговини на літній період скасував усі обмеження на в'їзд у країну. Для поїздки в Меджугор'є потрібен лише біометричний паспорт.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо трансфер до Стрия, точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд в Хорватію.

2 день. Ранкове прибуття в Хорватію. День відпочинку на морі у курортному містечку Прімоштен. Пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – входять до десятки найкращих пляжів Хорватії. Це одні з найкрасивіших пляжів середньої Далмації, відмінні галькові пляжі в оточенні соснового лісу і удостоєні блакитного прапора ЮНЕСКО за екологічну чистоту. 

Ввечері збір групи, переїзд в Меджугор'є, поселення в готель Santa Maria 4*, відпочинок.

Прімоштен
Прімоштен 2
Прімоштен 3
Прімоштен 4

Курорт Прімоштен, Хорватія

3 день. Сніданок. День відпочинку на морі. В цей день ми відвідаємо затишний хорватський курорт Заострог. Знаходиться він у Сплітсько-Далматинськії Жупанії, відомому своєю природою регіоні Хорватії. Це орієнтовно від 40 хв. їзди нашим автобусом від готелю. До ваших послуг широкий гальковий пляж, з природньою рослинністю, де можна як позасмагати на сонечку, так і сховатись від нього в тіні зелених дерев. На пляжі присутні кабінки для переодягання та душ. 

По обіді, після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої молитовної програми.

Заострог
Заострог 6
Заострог 7
Заострог 3

Курорт Заострог, Хорватія

4 день. Сніданок. День відпочинку на морі. Хорватський курорт Градац. В Градаці знаходиться ряд чудових пляжів, де можна насолоджуватися купанням, сонцем або відпочити під тінню столітньої сосни. Але ми відпочиватимемо на найвідомішому пляжі Горня Вала, який є водночас найдовшим пляжем на Макарській Рив'єрі. До речі, для довідки археологи колись виявили тут численні археологічні знахідки, які свідчать, що на цьому місці відпочивали люди починаючи ще з часів римської імперії...

По обіді, після гарного відпочинку, повертаємось в Меджугор'є. Обідо-вечеря в ресторані готелю. За бажанням, відвідування щоденної вечірньої молитовної програми.

Градац 2
Градац 3
Градац 4
Градац 5

Курорт Градац, Хорватія

5 день. Починаємо нашу триденну паломницьку програму в Меджугор'є. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (в цей день у нас піст на хлібі і воді). Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є. Відвідування церкви Св. Якова та мироточивого Хреста. 

Обід.  Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об'явлень Подбрдо. Вільний час.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

hotel Santa Maria Medjurie 1
hotel Santa Maria Medjurie 2
hotel Santa Maria Medjurie 3
hotel Santa Maria Medjurie 11

Місце нашого проживання в Меджугор'є готель Santa Maria 4*

 6 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок.

Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсильна. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Обід. Вільний час.

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 15
Медж 12-1
Меджугор'є Младіфест
Медж 18-2

Меджугор'є місце молитви та спілкування з Богом для людей з усього світу

7 день. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.

Обід, вільний час. Запрошуємо на екскурсію до водоспаду Кравіца – це саме те місце, де розумієш всю могутність Бога та природи (вхідний квиток + трансфер €15).

18:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор'є 12
Меджугор'є 5
Меджугор'є 13
Меджугор'є 7

Меджугор'є - г. Кріжевац та г. Подбрдо

8 день. Ранковий виїзд в Хорватію.  Молитовні відвідини санктуарію "Вепріц" – хорватське святилище, присвячене Лурдській Богородиці. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Лурд у Франції. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій. Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.

Вільний день на морі. Макарська рів'єра – неймовірно красивий курортний регіон на узбережжі Адрватичного моря. Тут є прекрасні галькові та піщані пляжі з кришталево-чистою бірюзовою водою. На самомих пляжах ростуть сосни, в тіні яких можна сховатися від палаючого сонця. Безліч кафе та ресторанів з чудовою місцевою та європейською кухнею.

Макарська рів'єра, пляж
Макарська рів'єра, пляж 2
DCIM100GOPRO
Макарська рів'єра, пляж 4

Пляжі Макарської рів'єри

Збір групи, вирушаємо додому. Нічний переїзд в Україну.

9 день. Прибуття до Львова у другій половині дня (точний час і місце прибуття уточнюйте у свого турагента).


Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя.
Вартість туру: €245 + 300 грн.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Santa Maria 4*;
  • харчування - сніданки та обіди.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування - від 200 грн.;
  • вартість синхронного перекладу молитовної програми €2;
  • екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €15 (за бажанням).

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Люрд - Париж

Паломницько-екскурсійні тури до Франції. 2 дні в Парижі + 2 дні в Люрді

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.