В Грецію до св. Спірідона + відпочинок на морі та на о. Охрид

Тур святинями древньої Греції, відпочинок на озері Охрид у Північній Македонії та незабутні дні на морі на острові Корфу та Олімпійській рів'єрі, біля підніжжя гори Олімп в Греції.

Протягом нашої подорожі ми побуваємо в наскельних монастирях в Метеори, омиємось водою з джерела св. Параскеви, прогуляємось по Салоніках та Керкірі, приклонимось до св. Спірідона на о. Корфу...

Дати проведення туру: 23 – 31 липня / 20 – 28 серпня 2022 р.
Маршрут: Львів – Охридське озеро – Корфу – 
Метеори – джерело св. Параскеви Пієрія – Салоніки Львів

Вартість туру: €325 + 200 грн.


В програмі туру:

Салоніки  місто трьох цивілізацій

Метеори 5

Монастирі Метеори на верхівках скель

о. Корфу до св. Спірідона

Салоніки 3

Відпочинок на морі Олімпійська рів'єра

Грецький вечір – їжа, музика, вино

Корфу 2

Відпочинок на морі на острові Корфу


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Греції будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день6:00 год. збір групи у Львові на приміському залізничному вокзалі, переїзд до Північної Македонії.

 2 день. Прибуття в Піівнічну Македонію. Поселення в готель в курортному містечку на березі Охридського озера. Відпочинок на пляжі.

Факультативна (€18) прогулянка на катері по Охридському озеру до Монастиря Святого НаумаНаша екскурсія почнеться з гавані Охрид, звідки ми зробимо цікаву прогулянку на борту екскурсійного човна вздовж берегів озера. Ми зможемо насолодитись живописним видом узбережжя з високими скелями і відвідаємо одне з найкрасивіших місць на березі Охридського озера Монастир Святого Наума.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Грецію на острів Корфу, поселення в готель, вільний час, відпочинок на морі.

Корфу 777
Корфу 66
Корфу 2

Неймовірна краса природи о. Корфу

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 5 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Відвідини базиліки св. Спірідона.

Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

Повернення в готель, ночівля.

Метеори 2
Метеори 5
Метеори 4
Метеори 3

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

6 день. Сніданок в ресторані готелю. Сідаємо на паром та прямуємо на материкову частину Греції. Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів. 

Також у цей день ми відвідаємо Джерело св. Параскеви П'ятниці відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Прибуття на Олімпійську рів'єру – курортний регіон Греції. Поселення в готель. Ночівля.

✓ 7 день. Сніданок в ресторані готелю. День відпочинку на морі.

За бажанням, ви можете відвідати гору Олімп та унікальні грецькі монастирі: монастир св. Діонісія Олімпійського, монастир св. Сирина та монастир святої Єфреми. Дана екскурсія займає всього 3-4 год.

Також в цей день ми влаштуємо собі невеликий шопінг численними крамницями Пієрії, щоби ваші близькі люди в Україні не залишились без подарунків 🙂

✓ 8 день. Сніданок в ресторані готелю. Ранковий відпочинок на морі. Збір групи, виїзд в Україну.

 9 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Наша подорож відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру: €325 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях;
  • харчування – сніданки згідно програми.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 690 грн.);
  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста, курортний збір і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування – від 170 грн.;
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону.

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285