Чудова Хорватія – 7 днів на морі (м. Дрвенік, готель Adria***)

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Дрвенік, Макарська рів'єра. Hotel Adria*** знаходиться на першій лінії біля моря. Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії  старовинними містами Хорватії + відвідування містечка Меджугор'є (Боснія та Герцеговина), місця сучасних об'явлень Матері Божої.

У програмі туру вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя з вечерею, вином та національною хорватською музикою.

Маршрут туру: Тернопіль (Львів, Івано-Франківськ) –  Макарська рів’єра   –  Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера*  –  Меджугор’є* –  о.Хвар* –  о.Корчула* – Львів (Тернопіль, Івано-Франківськ)


Готель туру:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гарний затишний готель Adria 3*, розташований на першій лінії від моря. Відстань до пляжу менше, ніж 100 м. 2-3 місні номера з усіма вигодами. Частина номерів з видом на море. Власний ресторан з великою терасою-садом.


Вартість туру:

4 – 13 червня – €255 + 300 грн.
11 – 20 червня – €279 + 300 грн.
18 – 27 червня – €299 + 300 грн.
25 червня – 4 липня – €315 + 300 грн.

2 – 11 липня – €329 + 300 грн.
9 – 18 липня – €349 + 300 грн.
16 – 25 липня – €365 + 300 грн.
23 липня – 1 серпня – €375 + 300 грн.

30 липня – 8 серпня – €379 + 300 грн.
6 – 15 серпня – €385 + 300 грн.
13 – 22 серпня – €385 + 300 грн.
20 – 29 серпня – €365 + 300 грн.

27 серпня – 5 вересня – €329+300 грн.
3 – 12 вересня – €315 + 300 грн.
10 – 19 вересня – €299 + 300 грн.
17 – 26 вересня – €289 + 300 грн.

  • Знижка 30 % для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка
  • Знижка 15 % для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Збір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

2 день. Прибуття в Хорватію у курортний регіон Макарська Рів’єра, м. Дрвенік. Поселення в готель Hotel Adria*** (після 12.00 год.) Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Вечеря та ночівля в готелі.

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Ескурсія у місто Спліт (за бажанням, вартість €30). Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.

Переїзд в Макарську (за бажанням, €9). м. Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

макарська 111

Макорська — райський куточок Хорватії

Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково. Історичний центр Макарської – старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.

Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу.

 4 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелєшаць + острів Хвар (€20 дор. / €10 дит.) Кришталево чиста вода, зелені пагорби, мальовничі краєвиди, виноградники, оливкові сади, устриці та виробництво солі – це півострів Пелєшаць у Хорватії. Людей тут мало, туристів також. Ідеальний райський куточок для єднання з природою. Острів Хвар – найдовший острів Адріатики. Середньовічні містечка, безліч бухт, зарослі олеандру, оливки, виноград і запаморочливий запах лаванди… М’який клімат, піщані пляжі, свіжі морепродукти і тепле море. Для культурного пізнання – кафедральний собор св. Степана, францисканський монастир, резиденція Гекторовича в Старі-Граді, венеційський замок в Сучураї, церкви, вежі, площі красивої та непізнаної Хорватії. (у вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком).

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (€13 дор. / €7 дит.).  Вечірня прогулянка навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя, яка супроводжується ритмами  хорватської народної музики. (у вартість екскурсії входить рибна вечеря з салатом, вином і соком.

Дубровнік 111
Дубровнік 333
Дубровнік 555
Дубровнік 222

Перлина Адріатики Дубровнік

 5 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Пропонуємо екскурсію до Дубровніка (€30 + трансфер €25 - дор. / €20 + трансфер €17 - дит.). Дубровнік – перлина Адріатики. Список культових місць: церква св. Блазіуса, покровителя міста, Етнографічний музей, найдревніша у Європі синагога, музей Мореплавців, художні галереї, театр Марін Држік, фонтани італійського архітектора Онофріо де ла Каві…Місто-фортеця, засноване понад 14 століть тому, зберегло дух середньовіччя. З 1979 року Дубровнік під захистом ЮНЕСКО, як пам’ятка культури світового значення. Насолодіться сповна автентичною атмосферою курортного міста.

✓ 6 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо подорож до національного парку "Плитвицькі озера"  (€45 трансфер + €20 вхідний квиток - дор. / €30 трансфер + €12 вхідний квиток - дит.) Таємничі печери, 16 великих озер, що переходять у каскад зі 140! бурхливих водоспадів, наче аквамарини у кроні густого гірського лісу, простягнулись на 8 км. Площа парку займає понад 29 тисяч гектарів із найвищою горою Мала Капела, висотою у 1280 м. Тут водойми багаті рибою, а у лісах вільно живуть ведмеді, вовки та рідкісні птахи. Максимальний природний баланс та розкішні барви ваблять контрастами. Побувати тут – наче з’єднатись з водою, вітром і землею. Це варто бачити!

*Рекомендуємо екскурсію до національного парку "Крка" (€25 трансфер + €16 вхідний квиток - дор. / €20 трансфер + €12 вхідний квиток - дит.) Протяжність парку становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

Плітвіцькі озера 665
Плітвіцькі озера 222
Плітвицькі озера

Національний парк Плітвицькі озера

 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (€32 дор. / €16 дит.) Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з древніми сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих і спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». В центрі височіє собор св. Марка, збудований ще в 1301 р., який вважається головною спорудою острова.

*Рекомендуємо мандрівку до найкрасивішого містечка Хорватії – Брели (€9). Дивовижна краса природи, яка залишилася недоторканою незважаючи на розвинену інфраструктуру і багате туристичне пропозицію-це як раз те, чим Брела відома і чим вона виробиться серед інших курортів. Знаменитий пляж а Брелі "Punta Rata" американський журнал Forbes включив в десятку найкрасивіших пляжів світу, де він займає високе 6 місце, і 1 в Європі (найкрасивіший пляж в Європі)!, пляж  захоплює відпочиваючих кристально чистим морем і прохолодою під столітніми соснами. Про чистоту моря на цьому пляжі свідчить Блакитний прапор, національний сертифікат за найвищу ступінь екологічної чистоти.

 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі.

Меджугор'є 5
Меджугор'є 11
Меджугор'є 7

Меджугор'є

*Рекомендуємо поїздку в Меджугор'є (€17 дор. / €11 дит.) Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 37 років (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

 9 день. Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю о 10.00. Збір групи та виїзд з в Україну.

 10 день. Прибуття до Львова в даній програмі орієнтовно о 12:00 год.


Забронювати тур:


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Adria*** 1 лінія від моря;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 700 грн.);
  • медичне страхування: програма Light – 200 грн, Standart – 300 грн;
  • Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії €35;
  • курортний збір €1,5 / день перебування;
  • гарантія від невиїзду €15 (на випадок позитивного тесту на Covid 19).

Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...