Чудова Хорватія – 7 днів на морі (м. Подгора, готель Avrora***)

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. м. Подгора, Макарська рів'єра. Hotel Avrora*** знаходиться на першій лінії біля моря. Дворазове харчування у вартості туру. За бажанням, додаткові екскурсії  старовинними містами Хорватії + відвідування містечка Меджугор'є (Боснія та Герцеговина), місця сучасних об'явлень Матері Божої.

Маршрут туру: Тернопіль (Львів, Івано-Франківськ) –  Макарська рів’єра   –  Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера*  –  Меджугор’є* –  о.Хвар* –  о.Корчула* – Львів (Тернопіль, Івано-Франківськ)

4 – 13 вересня 2020 р.
€339+300 грн. – повна вартість
€299+300 грн. – оксамитова ціна!

11 – 20 вересня 2020 р.
€329+300 грн. – повна вартість
€289+300 грн. – оксамитова ціна!

  • Знижка 25 % для дітей віком до12 років, у номері з 2-ма дорослими на додатковому ліжку
  • Знижка 10 % для дітей віком 12-16 років, у номері з 2-ма дорослими на додатковому ліжку


Програма туру:

 1 деньЗбір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою). Виїзд з України. Проходження кордону, переїзд до Хорватії.

 2 день. Прибуття в Хорватію у курортний регіон Макарська Рів’єра, м. Дрвенік. Поселення в готель (після 12.00 год.) Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Вечеря та ночівля в готелі.

Макорська — райський куточок Хорватії

 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Ескурсія "Перлини Далмації" (€35 – обов’язкова плата). Переїзд у місто Спліт. Оглядова екскурсія. Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.

Переїзд в Макарську. м. Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково. Історичний центр Макарської – старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.

Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу.

 4 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо екскурсію на острів Хвар + острів Брач (€33). Екскурсія починається . 9.00, на борту кораблика пропонують туристам велкам дрінк. Піз звуки хорватської музики і співи чайок ми перепливаємо до острова Хвар, насолоджуючись по дорозі красою Адріатичного узбережжя.  Кораблик припливає у містечко Вброска. Вільний час на прогулянку одним з найкрасивіших хорватських містечок.

У глибокій бухті, яка звужується, перетворюючись у вузький морський канал, лежить загадковий селище Врбоска, найменше містечко острова Хвар.С давніх часів прозване "лісистою бухтою", Врбоска чарує відвідувачів химерними мостами, що з'єднують береги, які всіяні кам'яними будиночками. Невеликий острівець, розташований посеред бухти - прекрасний оазис цієї "Малої Венеції".

Це місто захоплює відвідувачів  ароматом лаванди і багатою історичною спадщиною міста. Лабіринт середземноморських вулиць приховує фортецю-церкву Св. Марії, Парафіяльну церкву Св. Лаврентія, яка зберігає безцінну колекцію італійських майстрів епохи Відродження. Одну з найстаріших церков Хвару також можна знайти в "Малій Венеції" - церква Св. Петра, яка стоїть тут уже з дванадцятого століття.

Наш кораблик відправляється з острова Хвар і перепливає до острова Брач. Дорогою – обід (риба чи куряче філе на грилі, салат хліб, вино чи вода). Припливаємо до одного з найкращих пляжів Хорватії – "Золотий ріг" у містечку Бол. Маємо вільний час на купання та відпочинок. Цей чудовий пляж не може не зачаровувати своєю красою. Погрівшись на спекотному пляжі і скупавшись у кришталево чистому морі, таку бажану прохолоду можна знайти в сосновому лісі, який є родзинкою на цьому райсьому куточку. Напрямки вітрів іноді змінюють обриси острова.

Перлина Адріатики Дубровнік

 5 деньСніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Пропонуємо екскурсію до Дубровніка (€35 + трансфер €25 - дор. / €20 + трансфер €17 - дит.). Дубровнік – «перлина Адріатики». Список культових місць: церква св. Блазіуса, покровителя міста, Етнографічний музей, найдревніша у Європі синагога, музей Мореплавців, художні галереї, театр Марін Држік, фонтани італійського архітектора Онофріо де ла Каві…Місто-фортеця, засноване понад 14 століть тому, зберегло дух середньовіччя. З 1979 року Дубровнік під захистом ЮНЕСКО, як пам’ятка культури світового значення. Насолодіться сповна автентичною атмосферою курортного міста.

 6 день.Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо подорож до національного парку "Плитвицькі озера"  (€45 трансфер + €20 вхідний квиток - дор. / €30 трансфер + €18 вхідний квиток - дит.) Таємничі печери, 16 великих озер, що переходять у каскад зі 140! бурхливих водоспадів, наче аквамарини у кроні густого гірського лісу, простягнулись на 8 км. Площа парку займає понад 29 тисяч гектарів із найвищою горою Мала Капела, висотою у 1280 м. Тут водойми багаті рибою, а у лісах вільно живуть ведмеді, вовки та рідкісні птахи. Максимальний природний баланс та розкішні барви ваблять контрастами. Побувати тут – наче з’єднатись з водою, вітром і землею. Це варто бачити!

Національний парк Плітвицькі озера

 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (€32 дор. / €16 дит.) Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з древніми сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих і спокійних бухтах. Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип». В центрі височіє собор св. Марка, збудований ще в 1301 р., який вважається головною спорудою острова.

 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на морі. *Рекомендуємо поїздку в Меджугор'є (€17 дор. / €11 дит.) Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 37 років (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

 9 день. Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю о 10.00. Збір групи та виїзд з в Україну.

 10 день. Прибуття до Львова в даній програмі орієнтовно о 12:00 год.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі Avrora*** 1 лінія від моря;
  • харчування – сніданки та вечері згідно програми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (програма Light – 200 грн, Standart – 300 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно);
  • екскурсія "Перлини Далмації" €35/€25 – обов’язкова плата;
  • курортний збір €1,5 / день перебування обов’язкова плата;
  • факультативні екскурсії.

Інші тури, які вам можуть сподобатись: