Паломництво в Грецію на святий Афон

Тур до найбільшої святині православного світу – монашої республіки Афон в Греції. Сюди мріє потрапити, мабуть, кожен християнин східного обряду. Афон – це єдине місце на землі, де світська влада і закони не мають сили – тут живуть по Закону Божому.

Також, протягом нашої подорожі ми побуваємо в наскельних монастирях в Метеори, омиємось водою з джерела св. Параскеви, прогуляємось по Салоніках та Керкірі, приклонимось до св. Спірідона на о. Корфу...

Дати проведення туру: .....
Маршрут: Львів – Олімпійська рів'єра – джерело св. Параскеви – Метеори – о. Корфу – Афон – Салоніки – Львів

Вартість туру: для чоловіків (з відвідуванням Афона) €455 + 200 грн.; для жінок (без Афона) €295 + 200 грн.


В програмі туру:

Афон 3

Афон місце молитви та спокою

Метеори 5

Монастирі Метеори на верхівках скель

о. Корфу до св. Спірідона

Салоніки 3

Відпочинок на морі Олімпійська рів'єра

Грецький вечір – їжа, музика, вино

Корфу 2

Відпочинок на морі на острові Корфу


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Греції будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день6:00 год. збір групи у Львові на приміському залізничному вокзалі, переїзд до Греції.

 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції. Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

Пієрія – батьківщина грецьких муз та богів. Курорт із 12-ма пляжами з дрібним білим піском, більшість з яких має «голубий прапор». Невеличкий, але відомий далеко за межами Греції курортний регіон, входить у трійку кращих курортів Греції. Ароматне цілюще повітря лікує тіло і душу. 

Пієрію називають воротами  Олімпу, адже саме тут розташований національний заповідник світового значення – легендарна гора Олімп. В підніжжі гори зберігаються руїни древнього міста-святилища – Діона, що був духовним центром греків.

Столиця Пієрії – місто Катеріні, назване на честь Святої Катерини. Туристичним районом і грецьким курортом вздовж моря є Паралія Катеріні нагороджена спеціальним «голубим прапором» ЮНЕСКО, як одна з найчистіших ліній заливу Термаікос. До речі, протяжність місцевого пляжу унікальна – 50 км! золотистого піску. Веселі розваги, розкішні грецькі страви і диско-вечірки для вашого гарного відпочинку.

 3 день. Сніданок в ресторані готелю. Екскурсійний день центральною частиною Греції. Ми відвідаємо Джерело св. Параскеви П'ятниці відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.

Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.

Метеори 2
Метеори 5
Метеори 4
Метеори 3

Метеори — древні православні монастирі на верхівках скель

Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.

Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.

Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля.

 4 день. Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.

Корфу 777
Корфу 66
Корфу 2

Неймовірна краса природи о. Корфу

Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

 5 деньСніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.

По обіді знову сідаємо на паром та прямуємо на материкову частину Греції. Переїзд в місто Уранополі. Ночівля в готелі. Жіноча частина групи залишається на відпочинок на морі на Олімпійській рів'єрі.

Афон
Афон 2
Афон 3
Афон 4

Священича республіка Афон

 6 деньСніданок в ресторані готелю. Збір паломницької групи та отримання в адміністративному представництві Святої гори Афону діамонітиріону (візи) в м.Уранополі. Відправлення на рейсовому катері на АфонАфон (грецькою «АгіосОрос», тобто Свята Гора). Це єдина в світі республіка монахів. Вона розташована на півострові довжиною 60 км. і шириною 8-12 км. Монастирі – справжні музеї візантійських часів. Це величні фортеці, побудовані прямо на кам’янистих гірських схилах з міцними широкими стінами, для захисту від ворогів. Афон знаходиться у володінні православного монашого об’єднання. Управління республікою здійснюють представники 20 монастирів, а вищою церковною владою є не афінський патріарх, а константинопольський, як і в візантійську епоху. 

Прибуття в монастир Дохіар, де знаходиться Чудотворна ікона Божої Матері «Скоропослушниця». Піший перехід до Ксенофонда та СвятоПантелеймонівського монастирів. Переїзд на автомобілях адміністративний центр автономії Афону, місто Кар'єс, де знаходиться Чудотворна ікона Божої Матері «Достойно є» (Милуюча). В цей день ми відвідаємо також, Келію Хіландарського монастиря, де зберігається Чудотворна ікона Божої Матері «Млекопітатєльниця» (Годувальниця) та печеру-келію в якій молився святий преподобний Савва Сербський. Скит святого Андрія – де знаходиться глава святого апостола Андрія Первозваного. Піший перехід до монастиря Пантократор, в якому знаходиться древня монастирська бібліотека. Чернеча бібліотека зберігає 350 стародавніх рукописів, літургійних сувоїв та близько 3500 друкованих книг. Монастир також зберігає унікальну ікону Божої Матері «Геронтіси» (Стариця).

Вечірнє Богослужіння. Вечеря-трапеза. Нічліг в монастирі Пантократорі.

 7 день. Після ранкової Служби Божої та монастирської трапези переїзд на машинах по монастирях Афону, а саме: Іллінський скит (козацький), який був заснований українським монахом святим преподобним Паїсієм Величковським – в скиті зберігається «Тихвинська сльозоточива» Чудотворна ікона Божої Матері. Монастир Кутлумуш – Чудотворна ікона Божої Матері «Всемилостива заступниця».

Відвідування отця-старця Гавриїла. Монастир Вотопед – зберігається пояс, який носила Пресвята Богородиця і який пізніше подарувала апостолу Фомі під час свого Успіння. Глава святого Іоана Золотоустого та Чудотворні ікони Божої Матері «Всецариця» та «Утішення». Монастир Ставронікіта – в обителі зберігається чудотворна ікона Святого Миколая Чудотворця мозаїчної роботи, знайдена в морі, а також частиця Животворящого Хреста Господнього, святі мощі руки святої праматері Анни, святого Василія Великого, святого Григорія Богослова, святого Іоана Хрестителя. Монастир Івірон (Іверський) – грузинський чоловічий монастир зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Іверська» (Вратарниця). Неподалік від монастиря на морському березі – Климентова пристань, знаходиться джерело Богородиці.

Монастир Філофей – грецький чоловічий монастир зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Умеління» та мощі святих Димитрія Солунського та святої мучениці Параскеви. Монастир святого Павла – обитель зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Складня», частка золота, ладану і мира, принесених волхвами Богонемовляті Ісусу Христу до Вифлеєму. Піший перехід в скит святої Анни.

Вечірнє Богослужіння. Вечеря-трапеза. Нічліг в скиту святої Анни.

8 день. Після ранкової Служби Божої та монастирської трапези, піший перехід до причалу «Скит святої Анни» та відправлення на паромі до м. Уранополі. Переїзд в Салоніки. Виїзд в Україну.

 9 день. Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.


Паломництво відбувається під духовною опікою священика.
Вартість туру: для чоловіків (з відвідуванням Афона) €455 + 200 грн.; для жінок (без Афона) €295 + 200 грн.


 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях в Греції та в монастирях на Афоні;
  • харчування – сніданки в готелях, трапези в монастирях;
  • квитки на рейсові пароми Уранополі – Афон – Свята Анна – Уранополі;
  • пересування автомобілями-позашляховиками по Афону;
  • супровід дипломованого гіда-провідника під час перебування на Афоні.

Додатково оплачується:

  • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста, курортний збір і т.д.) – загалом 35 (обов'язкова оплата);
  • медичне страхування – від 170 грн.;
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону;
  • віза-діамонітиріон (податок Афона)  €25 

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині

Стамбул

Паломницько-екскурсійні тури в Стамбул. Авіа та автобус. Шопінг, море...

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285